با رويكرد جديد، ژيمناستيك بانوان شكوفا مي‌شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

با رويكرد جديد، ژيمناستيك بانوان شكوفا مي‌شود

پست توسط DJ.HAMED »

رييس فدراسيون ژيمناستيك باتاكيد بر برنامه ريزي به منظور توسعه ورزش بانوان گفت :بارويكرد جديد وسياست‌ها و برنامه ريزي‌هاي ميان مدت و بلند مدت، رشته‌ورزشي ژيمناستيك بانوان شكوفاخواهد شد.

احمد محتشمي روز جمعه و در حاشيه برگزاري رقابتهاي ژيمناستيك بانوان كشورهاي اسلامي در ساري به ايرنا گفت :در رويكرد وسياست‌هاي جديد فدراسيون علاوه بر تشويق وپيشبرد فعاليت‌هاي ژيمناستيك هنري كه مسابقات آن هم اكنون در ساري جريان دارد در بخش ژيمناستيك عمومي و ايروبيك نيز توجه خاصي به بخش زنان خواهد شد.

وي درمورد كمبودهايي كه از نظر وسائل و تجهيزات ورزشي ژيمناستيك بانوان به چشم مي‌خورد گفت :اين يك واقعيت است كه ژيمناستيك به لحاظ امكانات و تجهيزات يك ورزش پرهزينه است و اين كمبودهاچه در بخش مردان و چه در بخش ژيمناستيك بانوان مشاهده مي‌شود.

محتشمي از خريد چهار مجموعه كامل وسايل واسباب‌هاي ژيمناستيك خبر داد و گفت : سه مجموعه ازاين وسايل و تجيهزات به ورزش ژيمناستيك بانوان كشور اختصاص يافته است.

به گفته محتشمي ، با دستور رييس سازمان تربيت بدني ‪ ۲۰‬ست يامجموعه كامل از وسايل و اسباب‌هاي ژيمناستيك از خارج خريداري مي‌شود تا دراختيار ورزشكاران اين رشته قرار گيرد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”