«رونالدو» و «بكام» قرباني ضعف رئال‌

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

«رونالدو» و «بكام» قرباني ضعف رئال‌

پست توسط DJ.HAMED »

باشگاه بحران‌زده «رئال‌مادريد» قصد دارد تا با فروش دو باقي مانده تيم كهكشاني‌هاي خود يعني «رونالدو» و «بكام» در نقل و انتقالات نيم‌فصل ضعف تيم خود را جبران كند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب ورزشي» به نقل از «AFP»، «رئال» سال 2007 را در حالي با شكست آغاز كرد كه سال 2006 را نيز با شكست به پايان رسانده بود و هم‌اكنون مسئولان شمشير را براي دو تن از ستارگان گران‌قيمت اين تيم، از رو بسته‌اند.

«فابيو كاپلو» در ديدار با «پدراگ مياتوريچ» و «رومن كالدرون» درخواست فروش اين دو ستاره را در نيم فصل فوتبال كرد. در حالي كه قرارداد «بكام» در پايان اين فصل به پايان مي‌رسد اما هنوز هم صحبت‌هايي براي تمديد قرارداد او باقيست اما «رونالدو» كه سه بار بهترين بازيكن سال جهان شده است، به احتمال زياد بايد اين باشگاه را ترك كند.

دوران فوتبال «رونالدو» در دو فصل گذشته دستخوش تحولات زيادي شده است او كه زماني خطرناك‌ترين مهاجم دنيا بود هم‌اكنون با افزايش قطر كمر و كاهش تأثير خود در زمين ديگر به مانند سابق نيست.

به نظر مي‌رسد ديگر صبر هواداران و مربي تيم براي رونالدو تمام شده است.

روزنامه «اكيپ» فرانسه هم ادعا كرد كه «رونالدو» تنها در هفت مسابقه در اين فصل به زمين رفته است كه در حدود چهار بازي نيز به عنوان ذخيره به ميدان‌ آمده و تأثير بدي روي ديگر بازيكنان به ويژه «روبينيو» و «مارسلو» جوان داشته است.

شايعاتي در مورد اين‌كه «رونالدو» در شب‌هاي نامناسبي هم‌تيمي‌هايش را به بيرون مي‌برد وجود دارد که به گفته «كاپلو» وضعيت غيرقابل‌قبولي را براي اين بازيكن حرفه‌اي به وجود آورده است.حضور بازيکني مست بر سر تمرين رئال نيز شايد به اين امر مربوط باشد. اما سرزنش رونالدو به خاطر عملكرد بد اين فصل رئال، ناعادلانه است.

رونالدويي كه در كل مسابقات رئال در اين فصل تنها سيزده بار به زمين رفته كه شش بار آن به عنوان بازيكن ذخيره بوده است.

به نظر نمي‌رسد كه رونالدو شايسته دستمزد سالي 10 ميليون يورو از باشگاهي باشد كه در چهار بازي گذشته خود سه شكست رادر كارنامه دارد اما تنها رونالدو تحت فشار نيست و كاپلو نيز به علت عدم موفقيت تحت انتقادات شديدي است.

تنها موفقيت نقل و انتقالات تابستاني وي، «روت فن نيستلروي» بوده است كه پانزده گل را در 21 بازي به ثمر رساند. حتي «فابيو كاناوارو» مرد سال فوتبال جهان و اروپا نيز آن مدافع خيره‌كننده جام جهاني نبوده است. انعقاد قرارداد با بازيكنان آمريكاي لاتين مانند «مارسلو»، «فرناندو گاگو» و «گونزالو» نيز به ارزش مجموع 35 ميليون يورو چندان در حل مشكل رئال نمي‌تواند مؤثر باشد.

ولي سؤال اين است كه آيا «رئال» واقعا درگير بحران شده است؟ «كاپلو» و‌«مياتوويچ» اصرار داشتند كه مشكلات حل خواهند شد.

«رئال» در لاليگا، سوم بوده و به رغم شكست‌هاي اخيرش تنها پنج امتياز با صدر فاصله دارد و در جام حذفي و ليگ قهرمانان هم هنوز باقي است.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”