ترزگه خودش را برای مارادونا لوس مي‌کند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ترزگه خودش را برای مارادونا لوس مي‌کند

پست توسط DJ.HAMED »

«ديويد ترزگه» مهاجم تيم ملي فرانسه تأييد كرد كه اگر «ديه‌گو مارادونا»، اسطوره فوتبال جهان از او بخواهد، به شدت براي پيوستن به «بوكاجونيورز» وسوسه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار «بازتاب ورزشي» به نقل از «AFP»، ترزگه در گفت‌وگويي با «sport Daily ole» اظهار داشت: «اگر مارادونا از من بخواهد كه به بوكا بروم، آنگاه «نه» گفتن به وي، بسيار سخت است. من عشق او به بوكا را ديده‌ام. او يك بازيكن استثنايي بود و به خاطر همين عشق، «نه» گفتن به وي خيلي سخت است حتي با توجه به اين‌كه تاكنون به اين موضوع فكر نكرده بودم».

ترزگه 29 ساله در فرانسه و از پدر و مادري آرژانتيني متولد شده است.

او فوتبالش را از يك باشگاه آرژانتيني معتبر به نام «پلاتنزه» شروع كرد اما تنها پس از انجام پنج مسابقه براي آنان با «موناكو» قراردادي امضا كرد و سپس به «يوونتوس» پيوست.

وي كه هم‌اكنون در سري B فوتبال ايتاليا با «يوونتوس»‌بازي مي‌كند، گفت: «من دوست دارم تا فوتبال آرژانتين را تجربه كنم. من زماني كه خيلي جوان بودم، مدت بسيار كمي را در آنجا بازي كردم و اين اگر تجربه مالي خوبي نباشد، ولي تجربه شخصي ارزشمندي است».

ترزگه ادامه داد كه او همچنين براي رفتن به اسپانيا هم وسوسه مي‌شود. وي گفت: «من هميشه اسپانيا را دوست داشتم. من فرهنگ فوتبال آرژانتيني را در خود دارم كه خيلي شبيه به اسپانياست. اولويت من يوونتوس است ولي به مسئولان تيم گفته‌ام، دوست دارم در تيم بازي كنم كه رقابت‌هاي مهم بزرگ و حساسي داشته باشد».

مارادونا كاپيتان تيم برنده جام جهاني 1986، اولين عنوان قهرماني باشگاهي خود را در سال 1981 با «بوكاجونيورز» به دست آورد و بعد به «بارسلونا» و سپس به «ناپل» پيوست.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”