جام شيخ راشد امارات

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

جام شيخ راشد امارات

پست توسط DJ.HAMED »

كامراني: جام را به زور از دستشان گرفتيم
بازيكن تيم بسكتبال مهرام گفت: اصلا اماراتي‌ها علاقه‌اي به قهرماني ايران در اين رقابت نشان ندادند؛ ضمن اين كه از پرداخت جوايز نقدي هم خودداري كردند.
مهدي كامراني، بازيكن تيم بسكتبال مهرام در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ با بيان اين مطالب ابراز داشت: ديروز در برگزاري مراسم فينال مسابقات جام شيخ راشد، اماراتي‌ها بسيار بد و زننده برخورد كردند و به جاي تجليل از ايران، از فدراسيون‌ اين كشور تقدير شد. در اين مراسم حتي عرب‌ها حاضر به دادن جام به مهرام نبودند، به طوري كه از چشم‌هاي آنها مي‌توانستي ناراحتي قهرمان شدن ايران را ببيني. آنها دوست داشتن هر كشوري به جز ايران قهرمان جام شيخ راشد دبي شود.
كامراني در ادامه گفت: قرار بود به تيم اول 10هزار دلار جايزه بدهند، ولي ظاهرا اين مبلغ از سوي فدراسيون بسكتبال امارات پرداخت نشد. فقط تنها پاداشي كه ما گرفتيم همان بود كه مسئولان مهرام پرداخت كردند.
بازيكن ملي‌پوش مهرام در پايان از تمامي رسانه‌ها به دليل پوشش خبري جام شيخ راشد و اهميت بسكتبال ايران براي مطبوعات تشكر كرد و افزود: از تمامي رسانه‌ها تشكر مي‌كنم و از حمايتي كه اين رسانه در اين مدت از تيم و نماينده ايران به عمل آوردند قدرداني مي‌كنم.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”