سرلک:طلاي مسابقات گرجستان را تصاحب مي کنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سرلک:طلاي مسابقات گرجستان را تصاحب مي کنم

پست توسط DJ.HAMED »

گروه رزمي - تمرينات آمادگي خود را به سه جلسه در روز رسانده و در حال حاضر به حد مطلوب براي پيکارهاي گرجستان نزديک شدم و با ادامه تمرينات اطمينان مي دهم که مدال طلاي پيکارهاي گرجستان را تصاحب مي کنم.

سرلک، عضو تيم ملي جودو کشور، در گفت و گويي ضمن بيان مطلب فوق، تصريح کرد: هر چند تمرينات را به صورت مداوم پيگيري مي کنم، اما نداشتن حريف تمريني برايم دشوار است به همين منظور مجبور هستم با نفرات کشتي گير تمرين کنم که البته يکي از ويژگي هاي ورزش جودو اين است که حتما بايد حريف تمريني داشته باشي که متاسفانه چون من چنين حريفي ندارم مجبورم که به کشتي بپردازم.
وي در ادامه افزود: گارد جودو من بسيار به گارد کشتي نزديک است و براي همين مشکل چنداني در مقابل آنها ندارم اما تمام تلاش خود را به کار مي گيرم تا به آمادگي صد در صد برسم و خوشبختانه هيچ گونه آسيب ديدگي هم ندارم و با روحيه بالا به گرجستان خواهم رفت.
سرلک خاطرنشان کرد: بدون شک پيکارهاي گرجستان در سطح بسيار بالايي برگزار خواهد شد و تمام حريفان مدعي قهرماني هستند چون اين رقابت ها داراي سهميه المپيک بوده و هر کشور تنها در هر وزن مي تواند يک نماينده اعزام نمايند البته به غير از کشور ميزبان که از امکانات ميزباني نهايت استفاده را خواهد کرد اما ما هم در اردوها تمرينات دشواري را سپري کرديم و اطمينان دارم که در گرجستان نتايج درخشاني کسب خواهم کرد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”