استانكوويچ: برای قهرمانی کار سختی داريم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

استانكوويچ: برای قهرمانی کار سختی داريم

پست توسط DJ.HAMED »

استانكوويچ: در نيم فصل دوم شرايط حساسي پيش رو داريم

خبرگزاري فارس:هافبك تيم فوتبال اينترميلان گفت: در نيم فصل دوم، براي كسب اسكودتو كار سختي را پيش رو داريم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، در فصل جاري مسابقات سري آ، دژان استانكوويچ از جمله بازيكنان كليدي تيم فوتبال اينترميلان است كه در موفقيت هاي اخير تراتزوري ها نقش كليدي را ايفا كرده است.

وي اميدوار است با شروع مسابقات نيم فصل دوم، آدريانو با شرايط آرماني در خدمت اينتر باشد و در خط حمله گل هاي خوبي را به ثمر برساند.

استانكوويچ در اين زمينه تصريح كرد: آدريانو مهاجم توانايي است و برابر آمپولي گل با ارزشي را به ثمر رساند؛ اما اميدوارم در نيم فصل دوم بازي هاي خوبي را انجام دهد.

وي افزود: در ديدارهاي آخر آدريانو نشان از روزهاي خوش گذشته را داشت.او در نيم فصل دوم مي تواند نقش كليدي را براي اينترميلان ايفا كند.

هافبك تيم فوتبال اينترميلان تاكيد كرد: براي رسيدن به مقام قهرماني كار سختي را پيش رو داريم بنابراين تمامي نفرات بايد با تمامي انگيزه براي تيم بازي كنند تا افتخار جديدي را كسب كنيم.

وي گفت: در تعطيلات نيم فصل اردوي خوبي را برگزار كرديم و بازيكنان با آمادگي مطلوب جسماني و روحي مي توانند مسابقات نيم فصل دوم را آغاز كنند.

تيم فوتبال اينترميلان تا پايان مسابقات نيم فصل اول سري آ با اقتدار صدرنشين است و تيم هاي آ اس رم و پالرمو در تعقيب تراتزوري ها هستند.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”