اخبار مرتبط با باشگاه پيروزی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

كعبي: ملوان مي توانست برنده شود

پست توسط DJ.HAMED »

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين كعبي، بازيكن پرسپوليس بعد از پيروزي يك بر صفر برابر ملوان در جمع خبرنگاران عنوان كرد: خوشحالم سه امتياز را كسب كرديم؛ اما واقعيت اين است كه حريف خيلي خوبي بازي كرد و مي توانست برنده اين ديدار باشد. آنها سه موقعيت صد در صد گلزني را از دست دادند.
وي در خصوص اينكه چرا بعد از گل زدن به سمت هواداران ملوان رفت، اظهار داشت: نمي دانستم آنها طرفدار ملوان بودند. براي شادي كردن به سمت آنها رفتم و اصلا هم قصد توهين و بي‌احترامي نداشتم. امروز اصلا عصبي نبودم.

[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه 27 دی 1385, 6:44 pm
محل اقامت: نزد خدايگان افسار گسيخته
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

پست توسط arash_slayer »

افشاي پشت صحنه تغييرات پرسپوليس توسط مديرعامل مستعفي

براي نخستين بار، محمدحسن انصاري‌فر، مديرعامل مستعفي باشگاه پيروزي، از مذاكرات پشت صحنه علي سعيدلو و محمد علي‌آبادي، معاون اجرايي رئيس‌جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني در راستاي تغييرات مديريتي اين باشگاه، پرده برداشت.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، انصاري‌فر كه همراه با حبيب كاشاني به صورت تلفني در برنامه «90» حضور داشت، براي نخستين بار، اظهار كرد كه علي‌آبادي، رئيس مجمع عمومي باشگاه و سعيدلو، رئيس هيأت مديره پرسپوليس به وي گفته‌اند كه به رغم رضايت از عملكرد انصاري‌فر، بايد وي استعفا داده يا بركنار شود تا حبيب كاشاني مديرعامل اين باشگاه شود.

اظهارات انصاري‌فر، در حالي بيان مي‌شد كه حبيب كاشاني ـ كه آغاز صحبت وي با ورود يك گربه به استوديو تلويزيوني برنامه «90» همراه شده بود ـ از تصميم هيأت مديره بر ابقاي انصاري‌فر تا يك ماه آينده و پايان مسابقات ليگ و حذفي خبر داده بود، اما انصاري‌فر، اين موضع جديد كاشاني و بيادي را ناشي از فشار رسانه‌ها و هواداران پرسپوليس دانسته و گفت كه نشاني از حسن نيت در خواسته آنان نمي‌بيند.

در اين برنامه، نخستين جلسه هيأت مديره جديد باشگاه پيروزي كه شب گذشته در دفتر علي‌آبادي، رئيس مجمع اين باشگاه برگزار شده بود و بيادي و كاشاني به همراه سعيدلو و نژاد فلاح در آن شركت داشتند، پخش شد در حالي كه انصاري‌فر همچون گذشته از حضور در جلسه هيأت مديره جديد خودداري كرد.

انصاري‌فر گفت: هفده روز پيش و زماني كه پرسپوليس در حساس‌ترين شرايط ليگ و جام حذفي قرار داشت، به خاطر مسائل غيرورزشي (سياسي) وي را مجبور به استعفا و تهديد به بركناري كردند، اما اكنون پس از افشاي مطالب در رسانه‌ها و موضعگيري جامعه و هواداران باشگاه، در صددند تا وي را براي كمتر از يك ماه، به سمت مديريت باشگاه برگردانند.

حبيب كاشاني نيز تلويحا ابقاي انصاري‌فر در پست مديريت باشگاه پرسپوليس را منوط به قهرماني اين تيم در جام حذفي كرد كه اين اقدام با واكنش انصاري‌فر روبه‌رو شد.

انصاري‌فر پيش از اين از درخواست خود براي موكول كردن تغييرات مديريتي در باشگاه پرسپوليس به پايان ليگ و جام حذفي خبر داده بود كه اين درخواست مورد موافقت مسئولان قرار نگرفته و بر تغيير مديريتي فوري باشگاه و بركناري يا استعفاي انصاري فر، تأكيد كرده بودند.

منبع: بازتاب
او دوم دسامبر به دار اويخته شد
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”