اخبار مرتبط با باشگاه پيروزی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

الونگ : عليه دنيزلي صحبت نكرده ام
الونگ الونگ بازيكن كامروني تيم فوتبال پرسپوليس بعد از ارائه توضيحات به محمدحسن انصاري فرد و جلب نظر موافق مصطفي دنيزلي در تمرينات تيم شركت كرد.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)وبه نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، الونگ كه بدون اطلاع باشگاه و سرمربي تيم در تمرينات شركت نكرده بود روز شنبه به باشگاه پرسپوليس آمد و درباره دلايل تأخير خود توضيحاتي به مديرعامل باشگاه پرسپوليس ارائه كرد.
در اين نشست كه عصر روز شنبه برگزار شد محمدحسن انصاري فرد به الونگ اعلام كرد : در شرايطي كه تمرينات تيم از 8 روز پيش آغاز شده ، باشگاه و سرمربي تيم از علت عدم حضورت در تمرينات بي اطلاع بودند و باشگاه هيچ پاسخ قانع كننده اي براي هواداران ميليوني خود نداشت.
انصاري فرد گفت: ما بايد به خاطر اين مسائل پاسخگوي هواداران و سوالات رسانه ها باشيم و اين غيبت شما بسيار سوال برانگيز است.
الونگ الونگ در پاسخ به سوالات متعدد مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بعد از اينكه پزشكان اعلام كردند نياز به عمل جراحي دارم با استرس مواجه شده بودم و نگران آينده فوتبال خودم بودم وقتي هم با موافقت باشگاه و سرمربي تيم براي تعطيلات كريسمس به كامرون رفتم با طب سنتي به مداواي خود پرداختم و در حال حاضر نيز براي بازي كردن فقط نياز به چند جلسه تمرين دارم تا از لحاظ آمادگي بدني در فرم قبلي قرار بگيرم.
الونگ گفت: من فكر مي كردم باشگاه از علت غيبت من اطلاع دارد.من 25 يا 26 دي ماه بود كه به ايران آمدم و بعد از چند روز به يكي از شهرهاي شمالي ايران رفتم و به اين دليل كه چمدانهايم در فرودگاه قطر جامانده بود مجبور بودم به اين كشور برگردم و همين موضوع موجب شد تا نتوانم در دور جديد تمرينات تيم شركت كنم.
بازيكن كامروني پرسپوليس تصريح كرد: من فكر نمي كردم باشگاه از غيبتم بي اطلاع باشد اما با اين وجود قبول دارم از اين لحاظ كه باشگاه و سرمربي تيم از من بي خبر بودند اشتباه كردم اما تأكيد مي كنم طي اين مدت دنبال استراحت مطلق و تفريح و گشت و گذار نبوده ام بلكه درپي مداواي پاي آسيب ديده ام بودم و حالا نيز براي حضور در تمرينات مشكلي ندارم و اگر مسأله اي پيش نيايد مي توان بعد از چند جلسه تمرين و افزايش سطح آمادگي جسماني براي تيم بازي كنم.
الونگ گفت: پرسپوليس را دوست دارم و سعي مي كنم در صورتي كه سرمربي تيم با حضورم در تمرينات موافقت كرد غيبتم در چند بازي گذشته را جبران كرده و با ارائه بهترين بازيها وظيفه ام را در قبال پرسپوليس و هواداران انجام دهم.
الونگ افزود : بايد تأكيد كنم كه طي اين مدت هيچ مصاحبه اي عليه سرمربي تيم انجام نداده و اين موضوع را قبل از پايان نيم فصل اول به سرمربي تيم اعلام كردم اما نمي دانم چرا برخي رسانه ها از قول من مطالبي درباره سرمربي تيم منتشر كرده اند.
ديده كامروني پرسپوليس گفت: من از همين جا به هواداران پرسپوليس اعلام مي كنم كه با تمام وجود در خدمت تيم هستم و براي سربلندي اين تيم پرطرفدار از هيچ تلاشي دريغ نخواهم كرد. من مي خواهم آنها بدانند كه الونگ پرسپوليس و هوادارانش را دوست دارد و همانطور كه پزشك و مربيان تيم مي دانند طي اين مدت نيز هرگز تمارض نكرده ام.
گفتني است الونگ صبح امروز به ورزشگاه كارگران رفت و بعد از ارائه توضيحات و جلب نظر موافق دنيزلي در تمرينات تيم پرسپوليس شركت كرد.

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

طلبكاران پرسپوليس سال آينده پول مي‌گيرند!
بيشتر طلبكاران پرسپوليس بايد براي دريافت مطالبات خود مدتي طولاني منتظر بمانند.

به گزارش فارس، در حالي كه مسئولان باشگاه از تامين بودجه 500 ميليون توماني براي پرداخت سريع مطالبات بازيكنان سابق خود خبر دادند؛ اما بازيكنان همچنان بايد براي دريافت مطالبات خود منتظر باشند.

در روزهاي اخير بازيكنان سابق با حضور در دفتر باشگاه چك شخصي به نام سيدعلي تمدن يزدي به حساب بانك تجارت يزد دريافت كردند.
تاريخ وصول تمامي چك ها سال آينده است و حتي برخي بايد تا آبان 86 براي دريافت مطالبات صبر كنند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

انصاري فرد هزار درهم به بازيكنان داد
مديرعامل باشگاه پرسپوليس پس از ديدار برابر عين، به بازيكنان تيمش پول داد.

به گزارش فارس، محمدحسن انصاري فرد پس از بازي مقابل عين، نفري هزار درهم به بازيكنان داد تا بتوانند با دست پر به بازارهاي دوبي بروند.

بازيكنان پس از دريافت اين پول، راهي بازار شدند تا خريد كنند. سرخپوشان امروز به تهران باز مي‌گردند.

تمرين پرسپوليس فردا از ساعت ۱۰:۳۰ در ورزشگاه كارگران پيگيري مي‌شود.

كادر فني خبر داد كه از فردا عليرضا نيكخبت واحدي كه براي ماه عسل به ايتاليا سفر كرده و الونگ الونگ كه در اين چند روز كسي از او خبر نداشت، در تمرين شركت خواهند كرد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مي‌توانيم پرسپوليس را هم شكست دهيم!
سرمربي تيم فوتبال مقاومت بسيج فارس گفت: با پيروزي 2 بر صفر برابر استقلال بازيكنان ما به خودباوري رسيده‌اند كه مي‌توانند پرسپوليس تهران را نيز شكست دهند.

به گزارش ايسنا، اصغر اكبري پس از پيروزي بر استقلال و صعود به مرحله‌ي يك هشتم نهايي جام حذفي با بيان اين مطلب اظهار كرد: پيش از بازي به بازيكنان خود گفته بوديم كه اگر برنامه‌هاي تاكتيكي مورد نظر را اجرا كنند و تمركز لازم بر مسايل رواني‌شان داشته باشند، مي‌توانند اين تيم را شكست دهند.

وي با اشاره به اين كه براي اولين بار بود در بازي با دو تيم پر طرفدار تهراني نيمي از ورزشگاه حافظيه شيراز را تماشاگران شيرازي تشكيل مي‌دادند گفت:‌ با اين برد آماده‌ي بازي با پرسپوليس تهران هستيم؛ اميدواريم فدراسيون تاريخ دقيق اين بازي را هر چه زودتر اعلام كند.

اكبري خاطرنشان كرد:‌ برتري برابر پرسپوليس دور از دسترس نيست، چرا كه بازيكنان مقاومت شيراز توانايي اين كار را نيز دارند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

اسپانسر نجومی پرسپوليس آمد!
پرسپوليس با عقد قراردادي به ارزش يك ميليارد و هشتصد ميليون تومان، با حامي مالي جديد خود به آينده اميدوار شد.

به گزارش فارس، محمدحسن انصاري فرد در روزهاي گذشته بارها از عقد قرارداد با حاميان مالي جديد و حل مشكلات در آينده اي نزديك خبر داد.

يكي از مسئولان باشگاه در اين مورد اعلام كرد چندي پيش قراردادي در حدود 18 ماه به ارزش يك ميليارد و هشتصد ميليون تومان با يكي از حاميان مالي منعقد شده است اما هنوز اين مبلغ به حساب باشگاه واريز نشده است.

اين مقام آگاه در باشگاه پرسپوليس تاكيد كرد كه عقد اين قرارداد نه از جانب بخش اقتصادي كه به واسطه يكي از مسئولان اصلي تيم هاي پايه صورت گرفته است.

اين شركت تنها حمايت كننده مالي باشگاه نبوده و در روزهاي گذشته قراردادهاي ديگري نيز با حاميان مالي از جمله يك شركت يزدي منعقد شده است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

معاوضه برهاني و اولادي!
مسئولان باشگاه پرسپوليس قصد دارند فصل آينده با انتقال مهاجم مشمول خود به تيم پاس، بازيكن مورد علاقه سرمربي تركيه‌اي را جذب كنند.

به گزارش فارس، در پي مشكل حل نشدنی خروج از كشور مهرداد اولادي به دليل عدم گذراندن دوران خدمت سربازي، حضور اين بازيكن در شباب امارات منتفي شده است.

اين بازيكن با شرايطي خاص مي تواند پرسپوليس را تا پايان فصل همراهي كند، اما فصل آينده بايد به تيمي نظامي بپيوندد.

از سوي ديگر، آرش برهاني پس از اخراج شدن از باشگاه نصر امارات بار ديگر به تهران بازگشته و قصد دارد تا پايان فصل در تيمي ايراني بازي كند.

وي كه همچنان با باشگاه پاس تهران قرارداد دارد، به شدت مورد توجه مصطفي دنيزلي قرار داشته و اين مربي علاقه فراواني به حضور اين مهاجم در پرسپوليس دارد.

گفته مي شود مسئولان دو باشگاه پرسپوليس و پاس براي تبادل اين دو مهاجم در فصل آينده به توافقات ضمني دست يافته اند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

قمر: از باشگاه پرسپوليس ناراحتيم
مديرعامل باشگاه استقلال دزفول گفت: خودمان هم با پيوستن رضا جلالي به پرسپوليس گيج شديم و از آنها گله داريم.

منصور قمر در گفت و گو با فارس، درباره نامشخص بودن وضعيت رضا جلالي كه همراه پرسپوليس به امارات هم رفت، اظهار داشت: به تهران آمده‌ام تا تكليف جلالي را مشخص كنم. دو مورد را بايد با مسئولان پرسپوليس در ميان بگذاريم و قضيه را بين خودمان حل كنيم. بحث اول مسائلي مالي است و بحث دوم نحوه ارتباط برقرار كردن آنها با استقلال دزفول.

وي افزود: در بحث اول نمي‌خواهيم دنبال بلند پروازي باشيم؛ اما در مورد ارتباط دو باشگاه با يكديگر كمي بحث داريم. تا امروز روند مذاكرات به هر صورت بوده، استقلال كمتر دخيل بوده است. براي ما نحوه ارتباط برقرار كردن مسئولان پرسپوليس مهم است.

وي خاطر نشان ساخت: اميدوارم سر اين مسئله با آنها به تعامل خوبي برسيم تا بتوانيم رضايت خود از حضور جلالي در پرسپوليس را ابراز كنيم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

جلسه انصاري فرد و دنيزلي برگزار شد
مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران صبح امروز در مورد مسائل اخير تيم با سرمربي تركيه اي گفت و گو كرد.

به گزارش فارس، محمدحسن انصاري فرد صبح امروز در ورزشگاه كارگران حاضر شد و به گفت و گو با مصطفي دنيزلي پرداخت.

وضعيت مالي باشگاه، حضور بازيكنان جديد و آزمايشي در تمرينات و كسب اجازه براي حضور الونگ الونگ در تمرينات در اين جلسه مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

انصاري فرد پس از گفت و گو با دنيزلي ورزشگاه را ترك كرد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

در آستانه ثبت نام هواداران پرسپوليس
ثبت نام هواداران پرسپوليس براي صدور كارت هواداري آنها از شنبه هفته آينده آغاز مي شود. در اين ميان باشگاه پرسپوليس بي صبرانه منتظر است تا آماري مناسب از استقبال هواداران تهيه كنند و برآوردي روي اين استقبال داشته باشند.
با توجه به اينكه اين روزها اخبار ضد و نقيضي در مورد نحوه استقبال، با توجه به مبلغ در نظر گرفته شده براي عضويت به گوش مي رسد باشگاه پرسپوليس بي صبرانه منتظر است تا نحوه استقبال هواداران آماري بدست بياورند
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

لشگر دو اخطاره هاي پرسپوليس
تيم پرسپوليس براي بازي با ابومسلم سه بازيكن خود را به دليل محروميت در اختيار ندارد، اما ۹ بازيكن پرسپوليس دو اخطاره هستند و اگر در بازي با ابومسلم اخطار بگيرند از بازي بعدي برابر برق شيراز محروم مي شوند. فرزاد آشوبي، الونگ الونگ، حاجي زاده، اولادي، خرسندي، نيكبخت واحدي ،شيث رضايي و محمدرضا ماماني دو اخطاره هاي پرسپوليس هستند كه البته نيكبخت واحدي و شيث رضايي به دليل محروميت در بازي با ابومسلم حضور ندارند. پنج بازيكن پرسپوليس به نام هاي محمد پروين، پژمان نوري، صلاح حسن، روبرت ساها و مسعود زارعي يك اخطاره هستند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

رهبری‌فرد: دنيزلی مربی بزرگی است
کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: تیم فوتبال پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی دارد و اگر اعضای تیم قدر این فرصت را بدانند می توان امیدوار بود که به ناکامی های چندین ساله پایان داده شود.

به گزارش خبرنگار بازتاب ورزشی، رهبری فرد با بیان این مطلب افزود: حذف استقلال و سایپا راه را برای رسیدن پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی جام حذفی هموار کرده است و بازیکنان پرسپولیس در صورتی که بدون غرور مقابل دو تیم بسیج فارس و برق تهران به میدان بروند می توانند راهی مرحله نیمه نهایی شده و در آستانه فتح جام حذفی قرار گیرند.

وی که با پایگاه خبری باشگاه پرسپولیس گفتگو می کرد، ادامه داد: در لیگ برتر نیز با توجه به بازگشت مصدومان پرسپولیس به ترکیب اصلی می توان این تیم را یکی از مدعیان اصلی قهرمانی دانست چراکه به اعتقاد من تیم سایپا نمی تواند نتایج نیم فصل اول را دوباره تکرار کند.

رهبری فرد خاطرنشان ساخت: پرسپولیس نسبتا نفرات خوبی دارد و از یک مربی بزرگ مثل دنیزلی استفاده می کند. اگر تیم کمی هوشیارتر از نیم فصل اول عمل کند قطعا شانس زیادی براس قهرمانی خواهد داشت.

کاپیتان سابق پرسپولیس تصریح کرد: 13 سال برای پرسپولیس بازی کرده ام و قهرمانی این تیم و خوشحالی هواداران آرزوی قلبی من است. من امیدوارم پرسپولیس در فصل جاری از فرصتها نهایت استفاده را ببرد و به ناکامی های چند سال گذشته پایان دهد تا هواداران میلیونی این تیم سربلند و خوشحال شوند.

رهبری فرد درباره توافق مالی با باشگاه پرسپولیس گفت: ما اصلاً دوست نداشتیم کارمان با پرسپولیس به شکایت کشیده شود اما برخی مسائل کارها را به اینجا کشاند. به هرحال ما بعد از جلسه با آقای انصاری فرد و ضمن قبول کسر بخشی از مطالبات خود با دریافت چک حاضربه امضای توافق نامه شدیم و امیدواریم که مشکلی هم پیش نیاید.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سرنگوني سيدعباسي و خنده پرسپوليسي ها
در جريان تمرين عبور از موانع، صحنه جالبي پيش آمد كه باعث خنده حاضران در تمرين شد. داود سيدعباسي در صحنه اي كه قصد داشت از بين موانع عبور كند، پس از برخورد با مانع به روي زمين افتاد كه وقوع اين صحنه باعث شد، همه بازيكنان به خنده بيفتند!

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”