اخبار مرتبط با باشگاه پيروزی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نقل و انتقالات تمام شد، مذاكرات تمام نشد
باشگاه پرسپوليس نتوانست، مذاكرات براي جذب بازيكنان خارجي را قبل از پايان مهلت نقل و انتقالات به سرانجام برساند، اما اين سخن بدان معنا نيست كه بازيكني جذب نخواهد شد. در حال حاضر نبير سعيد از تونس و يك مهاجم سوري مورد توجه قرار گرفته اند، اما بنابر اعلام مسئولان سازمان ليگ؛ باشگاه ها مي توانند بعد از پايان مهلت نقل وانتقالات تنها يك بازيكن آزاد را جذب كنند، آن هم در صورتي كه در نيم فصل اول از سهميه خود استفاده نكرده باشد. به اين ترتيب پرسپوليس تنها مي تواند يكي از اين دو بازيكن را جذب كند و گزينه هاي بعدي بايد تحت عنوان بازيكن قرضي به خدمت گرفته شوند، ضمن اينكه با پايان مهلت نقل و انتقالات، هر بازيكن بعد از عقد قرارداد نمي تواند قبل از دو هفته بازي كند!

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دو پرسپوليسي كانديداي مربيگري در تيم ملي نوجوانان
شنيده ايم حسين كاشي نژاد و مجيد نائيني، دو مربي هستند كه كانديداي حضور در تيم ملي نوجوانان مي باشند. گفته مي شود صحبت هاي مقدماتي با اين دو مربي صورت گرفته و احتمالاً اين دو مربي قرار است سكان هدايت تيم ملي نوجوانان را برعهده بگيرند. اين در حالي است كه مجيد نائيني در حال حاضر هدايت تيم اميد پرسپوليس را برعهده دارد و معلوم نيست انصاري فرد با فعاليت او در تيم ملي نوجوانان موافقت مي كند يا نه!

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

برهاني و اولادي نمي توانند با هم تعويض شوند
يكي از خبرگزاري هاي كشور، ديروز در سرويس ورزشي خود خبري را مبني بر اينكه پرسپوليس و پاس براي معاوضه اولادي و برهاني در فصل آينده توافق ضمني داشته اند. اين خبر در حالي منتشر شده است كه مسئولان دو باشگاه، دو بازيكن و مديربرنامه هاي دو بازيكن انجام مذاكراتي در اين باره را تكذيب كرده اند. البته با عنايت به اينكه مدير برنامه برهاني، همان مديربرنامه هاي دنيزلي است هيچ بعيد نيست كه در انديشه هاي سرمربي تيم افكاري مبني بر جذب برهاني وجود داشته باشد كه البته اين امر مستلزم آن ست كه خود دنيزلي فصل آينده در پرسپوليس ماندگار باشد. از سوي ديگر، مدير برنامه هاي اولادي هم بايد تلاش كند. مشكل سربازي او را به نحوي حل كند كه هر چه سريعتر مشكل خروجي او حل شود، حتي اگر اولادي سرباز نشود، اما به جهت حضور در يك تيم از نيروهاي مسلح بتواند با اتكا به معافيت تحصيلي خود از اين امكان بهره ببرد، اما پرسپوليس و پاس چگونه مي توانند با هم بر سر اين دو بازيكن براي فصل بعد مذاكره كنند در حاليكه هر دوي آنها در پايان فصل جاري رقابت ها بازيكن آزاد هستند و اختيارشان دست خودشان است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

تذكر دنيزلي به عكاسان!
همانطور كه گفتيم شايعه حضور بازيكن پرتغالي بر سر تمرين پرسپوليس باعث شده بود عكاسان زيادي در كارگران حاضر شوند ولي پس از اينكه اين قضيه منتفي اعلام شد عكاسان به دنبال سوژه هاي ديگري بودند به همين خاطر به همه جاي كارگران و زمين تمرين سرك مي كشيدند.
اما دنيزلي وقتي متوجه شد اين قضيه موجب اختلال در نظم تمرين مي شود، از عكاسان حاضر در كارگران خواست تنها در محوطه اي كه براي آن ها در نظر گرفته شده،است كار خود ادامه دهند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

تمرين سنگين براي الونگ!
الونگ الونگ، مدافع كامروني سرخ پوشان كه بعد از مدت ها دوباره به تمرين پرسپوليس بازگشته، ديروز تمرين سنگيني را پشت سر گذاشت تا بدين وسيله غيبت طولاني مدتش را جبران كند. البته به نظر مي رسد، شرط موافقت دنيزلي با حضور دوباره الونگ در تمرين انجام تمرينات سنگين بوده تا هرچه سريع تر شرايط بازي را بدست آورد.
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سرخ پوشان آماده حمله به سياه جامگان
رسپوليسي ها تمرينات خود را براي رويارويي با ابومسلم به طور جدي دنبال مي كنند تا با استارت موفق در اولين ديدار ليگ برتر در دور برگشت، فصل را با موفقيت به پايان برسانند. به همين لحاظ سرخ پوشان ديروز صبح باز در محل تمرين هميشگي خود دور هم جمع شدند تا با يك تمرين شاداب، خود را براي جدال با سياه جامگان مشهدي آماده كنند. ما حصل اتفاقات ريز و درشت تمرين ديروز را مي توانيد در زير بخوانيد.
استارت در ساعت 10:45
ساعت 10:45 دقيقه، زماني كه بازيكنان در زمين چمن ورزشگاه كارگران حاضر شدند، تمرين استارت خورد تا شاهد يك تمرين ديگر پرسپوليسي ها باشيم.
گرم كردن زير نظر نور الدين
در ابتداي تمرين، بازيكنان زير نظر علي نور الدين به دويدن دور زمين پرداختند تا ضمن اين تمرين، بدن هاي خود را گرم نموده و خود را براي ادامه تمرين آماده سازند.
استقبال خوب هواداران
در تمرين ديروز پرسپوليس، نسبت به روزهاي قبل، استقبال بهتري از سوي هواداران شد و سكوهاي ورزشگاه كارگران جمعيت بيشتري را در خود جاي داده بود. به نظر مي رسد از زماني كه پرسپوليس با نفرات كامل در كارگران تمرين مي كند، حال و هواي خوبي بر تمرين حاكم شده و همين مسئله هواداران بيشتري را به كارگران كشانده است.
حركات كششي
پس از اينكه بدن بازيكنان براي ادامه تمرين آماده شد، نوبت به انجام حركات كششي رسيد و حاضران حدود 20 دقيقه اي به انجام اين تمرين مشغول شدند.
از گفتگو خبري نبود

بر خلاف برنامه هر روز كه دنيزلي در آغاز تمرين به گفتگو با شاگردانش مشغول مي شد، ديروز خبري از صحبت سرمربي با بازيكنان نبود و زماني كه بازيكنان مشغول تمرينات اوليه بودند، دنيزلي مشغول مانع چيني براي مراحل بعدي تمرين بود.
عرق گلرها در آمد!
فرشيد كريمي، مهدي واعظي و عليرضا حقيقي، سه دروازه بان حاضر در تمرين ديروز پرسپوليس، زير نظر علي نور الدين تمرينات اختصاصي خود را دنبال كردند. گفتني است دروازه بانان پرسپوليس ديروز تمرينات پر فشاري را پشت سر گذاشتند.
سپك تاكرا با تير دروازه و مانع!
سپك تاكرا، برنامه بعدي تمرين بود. حاضران در تمرين روز گذشته، در سه گروه به انجام اين تمرين نشاط آور مشغول بودند. دو گروه با تير دروازه و يك گروه با مانع به انجام اين تمرين پرداختند.
تمرين شوتزني دو نفره!
هنگامي كه پرسپوليسي ها در سه گروه مشغول تمرين سپك تاكرا بودند، الونگ الونگ و ابراهيم اسدي در گوشه اي ديگر از زمين به شوتزني به سمت چارچوب پرداختند و در تمرين سپك تاكرا حضور نداشتند.
عبور از موانع
عبور از موانعي كه توسط دنيزلي در درون زمين تعبيه شده بود، تمرين بعدي پرسپوليسي ها به حساب مي آمد تا سرخ پوشان قبل از انجام بازي تمريني و دستگرمي به مرور اين تمرين بپردازند.
5 گل ما حصل تلاش سبز و قرمز
برگزاري فوتبال دستگرمي در دو گروه سبز و قرمز پايان بخش تمرين روز گذشته بازيكنان حاضر در تمرين بود. در اين فوتبال 10 به 10، 5 گل بين دو تيم رد و بدل شد كه سهم تيم سبز 3 گل بود تا در نهايت، سبزپوشان با يك گل برتري به پيروزي برسند.
پايان
پس از پايان اين فوتبال دستگرمي، حاضران با دويدن دور زمين بدن هاي خود را سرد كردند سپس به سمت رختكن رفتند تا آماده ترك كارگران شوند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

قصد خداحافظي ندارم
كاپيتان تيم پرسپوليس گفت: نه از فوتبال خداحافظي مي‌كنم و نه قصد مربيگري دارم. مصدوميت‌هاي كاپيتان پرسپوليس در نيم فصل اول ليگ برتر باعث شد فقط در چند مسابقه به ميدان برود. كريم باقري درباره شرايط خودش و اين تيم با خبرگزاري فارس گفت و گو كرد كه در زير مي‌خوانيد:

*: چهار مسابقه براي كريم باقري در نيم فصل اول، آمار نااميد كننده‌اي است. نظر خودت در اين مورد چيست؟
به دليل مصدوميت‌هايي كه داشتم، نتوانستم براي پرسپوليس زياد بازي كنم. در دوران بازي‌ام اين همه مصدوم نشده بودم؛ اما تصور مي‌كنم در نيم فصل دوم بتوانم جبران كنم و كمك خوبي براي پرسپولس باشم.

*: مي‌گويند به علت مشكلات مالي، خودت را به تمارض مي‌زدي. اين حرف صحت دارد؟
مشكلات مالي هميشه وجود داشته و در اين خصوص با مسئولان باشگاه صحبت كردم؛ اما هرگز خودم را به تمارض نزدم و براي مصدوميتم مدرك داشتم. عضله پايم به شدت دچار كشيدگي شده بود.

*: پيش بيني شما از آغاز نيم فصل دوم چيست؟
تيم‌هايي مي‌توانند در نيم فصل دوم نتيجه بگيرند كه با هم هماهنگ باشند و تمرينات خوبي را پشت سر بگذارند. بازيكنانشان در زمين كم فروشي نكنند و با تمام وجود در اختيار تيم باشند.

*: پرسپوليس چقدر اين شرايط را دارد؟
تصور مي‌كنم شروع خوبي داشته باشيم. مصدومان اصلي ما رسيده‌اند و بازيكناني كه در نيم فصل اول در پست غيرتخصصي خود حضور داشتند، در اين پست ها جا افتاده‌اند.

*: قراردادت با پرسپولس كي تمام مي‌شود؟
من يك فصل ديگر قرارداد دارم.

*: قصد خداحافظي از فوتبال را نداري؟
فعلا نه.

*: اما بيشتر همدوره‌هايت از بازيگيري خداحافظي كرده‌اند؟
بله؛ اما از همه آنها كوچك‌ترم؛ از علي دايي چهار سال، از خداداد عزيزي 2 سال و از يحيي گل محمدي سه سال. از افشين پيرواني هم جوان‌ترم؛ بنابراين شرايطم با آنها تفاوت دارد.

*: به مربيگري هم فكر مي‌كن؟
مربيگري را به هيچ عنوان دوست ندارم.

*: چرا؟
در خودم چنين توانايي را نمي‌بينيم كه بخواهم يك تيم را اداره كنم. ترجيح مي دهم بعد از خداحافظي، كنار فوتبال باشم و از تجربياتم به نحوه ديگري استفاده كنم.

*: مشكلات مالي پرسپولس به كجا رسيد؟
از زمانيكه از خارج به اين تيم آمدم، مشكلات مالي هر روز بدتر مي‌شود. چنين معضلاتي شايسته تيم بزرگي مثل پرسپوليس نيست؛ اما متاسفانه اين مسائل هر روز بدتر مي‌شود.

*: اين مسائل مي‌تواند باعث ناكامي تيم شود؟
بي تاثير هم نيست.

*: درباره قهرماني سايپا در نيم فصل نظرت چيست؟
براي قهرماني اين تيم همه چيز دست به دست هم داد. توجه كنيد؛ سايپا و استقلال به دور از هياهو و جنجال كار خودشان را مي‌كردند. البته دايي به نحو احسن كار كرد؛ اما نداشتن دغدغه مالي و بي حاشيه بودن، از دلايل قهرماني سايپا است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مربيان پرسپوليس با باشگاه قرارداد ندارند
مربيان تيم‌هاي پايه پرسپوليس با باشگاه قرارداد نداشته و در صورت بروز، مشكلات مالي حق هيچگونه اعتراضي ندارند.

به گزارش فارس، اعضاي كادر فني تيم‌هاي پايه قراردادي با باشگاه منعقد نكرده‌اند و تنها در يك نامه به امضاي مديرعامل باشگاه دعوت به كار شده اند.

قراردادي نيز در هيئت فوتبال استان تهران به ثبت نرسيده و مسئولان باشگاه فقط با ارسال يك نامه اسامي مربيان را معرفي كرده اند.

بدين ترتيب در صورتيكه اعضاي كادر فني تيم‌هاي پايه با مشكلات مالي مواجه شده و حقوق خود را دريافت نكنند، حق اعتراض ندارند چراكه قانونا قراردادي منعقد نشده است.

آنها مدت هاست حقوق خود را دريافت نكرده اند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پنجعلي: بايد حاشيه ها را از سرخپوشان دور كرد
محمد پنجعلي، پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس اعتقاد دارد كه حاشيه هاي اطراف سرخپوشان زياد است و باشگاه بايد سعي كند هر چه سريعتر اين حاشيه ها را خنثي كند تا تيم در نيم فصل دوم نتايج بهتري بگيرد.
- عملكرد پرسپوليس در نيم فصل اول چطور بود؟
تيم فراز و نشيب زيادي داشت و هنوز هم حاشيه اطراف پرسپوليس ديده مي شود. هر چه اين حاشيه ها كمتر شود تيم بهتر مي شود و نتايج بهتري كسب مي كند. تيم بزرگ هميشه حاشيه هاي زيادي را در اطراف خود مي بيند. از نظر فني پرسپوليس در بعضي از بازي ها خيلي خوب بود و در بعضي اوقات هم خيلي ضعيف كار كرد. در كل پرسپوليس متعادل نبود و نوسان زيادي داشت.
- براي حضور پرسپوليس در نيم فصل دوم چه پيش بيني داريد؟
اگر بتوانند حاشيه هاي اطراف تيم را از بين ببرند پرسپوليس موفق خواهد شد. اگر تيم در آرامش كار كند خيلي بهتر جواب مي دهد.
- پرسپوليس مي تواند مدعي قهرماني در ليگ برتر باشد؟
مي تواند مدعي باشد به شرطي كه تيم در آرامش به كارش ادامه دهد. مسائلي كه بين مربيان تيم به وجود آمد حاشيه جديدي بود كه به پيكره تيم لطمه مي زند. نبايد پرسپوليس گرفتار چنين مسائل داخلي شود.
- مشكلات مالي چقدر به تيم ضربه زده است؟
طبيعي است كه بيشتر حاشيه هاي تيمي از مسائل مالي نشات مي گيرد. بازيكن پول نگيرد با مشكل مواجه مي شود و نمي تواند با تمركز كامل در تمرين و مسابقه كار كند. باشگاه بايد درآمدزايي داشته باشد تا مشكلات مالي خود را به حداقل برساند و بازيكنان با آرامش به كارخود بپردازند.
- عملكرد دنيزلي دراين مدت چطور بوده است؟
چون كنار ايشان نبوده ام و شرايط رانمي دانم نمي توانم چيزي بگويم، اما پرسپوليس يك بازي خوب بوده و يك بازي بد كار كرده است. براي يك مربي حرفه اي مثل دنيزلي بايد زمينه كار مهيا باشد تا بتوان در مورد كار مربي نظر داد. وقتي خود دنيزلي به خاطر پول با باشگاه به مشكل برمي خورد دقيقا نمي توان كارآيي او را مشخص كرد. بايد همه چيز سرجايش باشد اما پرسپوليس در حال حاضر شرايط ايده آلي ندارد و بايد فاصله اش را با صدر جدول كم كند. براي رسيدن به اين هدف بايد مشكلات مربيان حل شود و حق و حقوق بازيكنان پرداخت شود.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پرسپوليس با جيش سوريه مذاكره كرد
مسئولان باشگاه پرسپوليس تهران براي به خدمت گرفتن مهاجم ملي‌پوش تيم جيش سوريه با مسئولان اين تيم مذاكره كردند.

به گزارش فارس، بعد از بررسي‌هاي فراوان و تأييد مصطفي دنيزلي، باشگاه مذاكرات نهايي خود با زياد شعبو، مهاجم ملي پوش سوريه‌اي را آغاز كرده و در صورت موافقت مسئولان جيش، اين بازيكن به زودي براي عقد قرارداد وارد تهران خواهد شد.

بازيكن 23 ساله سوريه‌اي تا به امروز در 45 بازي رسمي پيراهن تيم كشورش را بر تن كرده و 12 گل ملي را نيز در كارنامه دارد. اين بازيكن در پست هافبك نفوذي نيز براي سوريه به ميدان رفته است.

وي در ۵ فصل گذشته بيش از ۷۵ گل باشگاهي (ليگ، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا) براي جيش به ثمر رسانده و يكي از عوامل تأثيرگذار قهرماني هاي اين تيم در ليگ سوريه و AFC كاپ بوده است.

شابو در سال 2006 با به ثمر رساندن 6 گل ملي عملكرد خوبي از خود برجاي گذاشت. او در مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا تك گل سوريه را در ورزشگاه آزادي وارد دروازه تيم ملي كرد تا آن بازي با نتيجه مساوي به پايان برسد.

يك مدافع ملي پوش زير 23 سال سوريه اي كه تيم اميد اين كشور را در بازي‌هاي آسيايي دوحه همراهي كرده مدنظر پرسپوليس است كه در صورت موافقت مصطفي دنيزلي مذاكره براي جذب او در دستور كار باشگاه قرار خواهد گرفت.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دنيزلي منتفي كرد، دزفولي ها هنوز اظهار نظر مي كنند
مصطفي دنيزلي از چند روز پيش اعلام كرد كه جلالي را براي نيم فصل دوم نمي خواهد، اما جالب اينكه استقلالي هاي دزفول، هر روز در اين باره خبري را منتشر مي كنند دنيزلي با ديدن بازي جلالي مقابل العين، قيد استفاده از او را زد، اما استقلالي ها تلاش مي كنند با استفاده از اين فرصت، پرسپوليس را همچنان مشتاق نشان بدهند و قيمت بازيكن خود را بالا ببرند. ضمن اينكه نام خود را هم در جرايد مطرح مي كنند. به هر حال هواداران پرسپوليس بايد بدانند، اگر جلالي به پرسپوليس نمي آيد؛ به اين دليل نيست كه چك باشگاه را قبول نمي كنند، بلكه به دليل برگشت خوردن بازيكن مورد نظر است.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

آرش برهاني: دوست دارم دوباره با دنيزلي كار كنم
بازگشت آرش برهاني به ايران و شايعه تعويض وي با مهرداد اولادي اين روزها از جمله اخباري ست كه در مطبوعات ورزشي مورد توجهي خاص قرار گرفته است. گفتگويي را با اين مهاجم جوان انجام داده ايم كه از نظرتان مي گذرد.
- قضيه ات با النصر امارات به كجا رسيد؟
هنوز مسئه بطور شفاف و مشخص روشن نشده است. در حال حاضر مديربرنامه هايم مشغول مذاكره با مسئولين النصر مي باشد تا اگر توافق شد مجددا به ايران برگردم.
- چند ماه ديگر از قرار دادت با پاس باقيمانده، آيا تمايل داري به پاس برگردي؟
شش ماه ديگر با تيم پاس قرار داد دارم و خودم بسيار مايلم به فوتبال ايران برگردم. در واقع ديگرتحمل فضاي فوتبال امارات را ندارم.
- مگر شرايط آنجا چطور بود؟
در آنجا فشار زيادي روي بازيكنان خارجي وجود دارد و توقع دارند كه بازيكنان خارجي موفقيت تيم را تضمين كنند. همين مسائل و توقعات بالا، از نظر روحي فشار زيادي را بر من وارد مي كرد و تحمل اين شرايط برايم بسيار سخت بود.
- زماني كه به النصر پيوستي انتظار مي رفت كه بتواني در آنجا موفق باشي. چه شد كه نتوانستي مطابق انتظارها ظاهر شوي؟
نتوانستم خود را با تيم هماهنگ كرده و تطبيق بدهم. البته در شش هفتم بازي آخر بدكار نكردم ولي جو حاكم برفوتبال امارات و شرايط و توقعات در باشگاه النصر، تاثير منفي در روحيه من گذاشت و همين مسئله باعث شد نتوانم از قابليت هايم استفاده كرده و خودم را آن گونه كه هستم نشان دهم.

- وقتي تازه به النصر پيوسته بودي فوتبال امارات را از فوتبال ايران برتر دانسته بودي. آيا حالا هم چنين نظري داري؟
من به اين صورت اظهار نظر نكرده بودم. اين حرف را توي دهان من گذاشته بودند! من گفته بودم فوتبال امارات آنطور هم كه مي گويند ضعيف نيست. در اين چند سال گذشته هم تيم هاي اماراتي يك پاي فيفال جام باشگاه هاي آسيا بوده اند و همين امر نشان مي دهد كه خيلي هم ضعيف نيستند.
- گفته مي شود كه قرار است با مهرداد اولادي تعويض شوي و به پرسپوليس بيايي. آيا اين موضوع صحت دارد؟
من هم ديشب اين مسئله را از يكي از خبرنگاران شنيدم، اما تا آنجايي كه اطلاع دارم بطور رسمي صحبتي نشده است.
- اگر اين موضوع صحت داشته باشد، آيا خودت هم تمايل به اين موضوع داري؟
بنده در حال حاضر بازيكن تيم پاس هستم و ترجيح مي دهم در اين باره نظري ندهم و اين مسئله را به مسئولين تيم پاس واگذار مي كنم.
- به هر حال حضور آقاي دنيزلي در پرسپوليس و مشكل خدمت سربازي اولادي اين مسئله را خود به خود تقويت مي كند. اينطور نيست؟
شخصا خيلي آقاي دنيزلي را دوست دارم و از كار كردن با ايشان در مدتي كه در پاس شاگرد ايشان بودم خاطرات خيلي خوبي دارم. خيلي هم علاقه مندم كه بار ديگر بتوانم در تيمي به مربيگري ايشان بازي كنم. البته اين به اين معنا نيست كه پرسپوليس مد نظر باشد! در اين باره ترجيح مي دهم با توجه به اينكه به تيم پاس مديون هستم اظهار نظر نكنم.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”