اخبار مرتبط با باشگاه پيروزی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مترجم دنيزلي آمد، شايعات باطل شد!
غيبت يك روزه مترجم دنيزلي در تمرين پرسپوليس شايعات بسياري را بر سر زبانها انداخت. ناصر صادقي گرچه روز دوشنبه به خاطر سرما خوردگي نتوانست در تمرين حضور يابد، اما همين غيبت باعث شد خيلي ها از كناره گيري و قهر او بگويند، ولي صادقي ديروز هم مثل هيمشه در كارگران حضور پيدا كرد تا خط بطلاني كشيده باشد بر تمامي شايعاتي كه درباره اش مي شنيديم.

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

لوازم الونگ مفقود شده!
غيبت يك روزه مترجم دنيزلي در تمرين پرسپوليس شايعات بسياري را بر سر زبانها انداخت. ناصر صادقي گرچه روز دوشنبه به خاطر سرما خوردگي نتوانست در تمرين حضور يابد، اما همين غيبت باعث شد خيلي ها از كناره گيري و قهر او بگويند، ولي صادقي ديروز هم مثل هيمشه در كارگران حضور پيدا كرد تا خط بطلاني كشيده باشد بر تمامي شايعاتي كه درباره اش مي شنيديم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ا...وردي: پرسپوليس را هميشه قهرمان باور داشته و داريم
جواد ا...وردي، پيشكوست دهه ۵۰ باشگاه پرسپوليس با شور و حرارت خاصي از تيم محبوبش حرف مي زند. او كه به عنوان مدرس با تيم هاي پايه باشگاه همكاري دارد خيلي اميداور است كه پرسپوليس با توجه به تمام مشكلات ريز و درشتي كه دارد دوباره سربلند شود و بر قله فوتبال ايران بايستد.
- شرايط پرسپوليس را در حال حاضر چطور ارزيابي مي كنيد؟
من به عنوان يكي از ملي پوشان قديمي اين قوم و قبيله پرطرفدار و دوست داشتني مثل همه هواداران پرسپوليس نگران اين انرژي پر قدرت هستم. آرزو مي كنم روزي ما هم بتوانيم در سايه افكار مديران درجه يك ورزش كشور سربلندي اين تيم محبوب و مردمي را ببينيم. پرسپوليس تا امروز به عشق هواداران ميليوني اش پا بر جامانده و خواهد بود.
- عملكرد مديريت و كادر فني پرسپوليس در طول فصل ششم حرفه اي تا امروز چگونه بوده است؟
با تمام سختي ها و ناملايماتي كه باعث سقوط مديران قبلي پرسپوليس بوده است مديريت حال حاضر مردانه ايستاده است تا چراغ اين خانه و خانواده را روشن نگه دارد. محمد حسن انصاري فرد با دست خالي ايستاده و جوابگوي اين همه طلبكار است كه جاي تقدير دارد، چون پرسپوليس را با اين همه فشار سر پا نگه داشتن هنر بزرگي مي خواهد.

در مورد كادرفني هم بايد باور داشته باشيم نقش دنيزلي كه يك مربي كار بلد و حرفه اي بوده و الگوي مناسبي براي همه مربيان ما است نقش غير قابل انكاري است. چون او با انبوه مشكلات اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي باشگاه توانسته از تيمي ناهماهنگ تيمي بسازد كه حداقل وقتي نتيجه را واگذار مي كند دو تا چند برابر شانس پيروزي را دربازي داشته، اما از دست داده است. پرسپوليس با هدايت دنيزلي فوتبال را خوب، روان و تماشاگر پسند بازي مي كند.
- مردم از اين روند راضي هستند؟
وقتي ۵۰ تا ۸۰ هزار دوستدار پرسپوليس در ماه مبارك رمضان به عشق ديدن بازي هاي خوب پرسپوليس به استاديوم مي روند نشان دهنده رضايت مردم از پرسپوليس است. ضمن اينكه پيروزي پرسپوليس بر حريف ديرينه اش در دربي تهران برگ برنده دنيزلي بود تا دل هواداران شاد باشد. اميدوارم پرسپوليس در نيم فصل دوم با حمايت همه مديران باشگاه، بزرگ ترها و پيشكسوتان، همياري هواداران و تعصب بازيكنان محبوب و نام آور خود نتايج قابل قبولي كسب كند.
- پرسپوليس مي تواند مدعي قهرماني ليگ برتر باشد؟
هميشه دوست داشته و دارم كه پرسپوليس به اندازه شان و شخصيت خود فوتبال بازي كند. پرسپوليس را هميشه قهرمان باور داشته و داريم و به قول قديمي ها مي گويم: «پرسپوليس اول بشي آخر بشي دوستت داريم». اميدوارم پرسپوليس بتواند امسال قهرمان شود تا دل مردم شاد شود.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

اسم پرسپوليس، بازيكنان را بين المللي مي كند
«نبير سعيد» بازيكن تونسي كه در تست فني پرسپوليس قبول شده بود، ناگهان سر از فوتبال امارات درآورد. البته به قول يكي از نزديكان باشگاه، شايد اين امر همان سبب خير شدن ناخواسته بعضي آدم ها باشد. با آنچه در اين روزها روي داد، هيچ بعيد نبود كه جذب اين تونسي به مقدمه حاشيه هاي ديگر تبديل شود.
البته در اين بين، اقدام افرادي كه تلاش كردند نام اين بازيكن را از طريق پرسپوليس مطرح كنند، قابل بررسي است هرچند پيش بيني مي كنيم كه آنها بگويند چون بر سر قيمت به توافق نرسيديم، سراغ باشگاهي ديگر رفتيم، اما آنچه روي داد، براي ما هواداران كاملاً روشن است و در وقت مقتضي درباره اش سخن خواهيم گفت.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

قباخلو: دوست دارم با باشگاه به توافق برسم
مقداد قباخلو، مهاجم سابق پرسپوليس كه امسال در ملوان توپ مي زند چند روزي است براي دريافت طلب هاي خود از باشگاه پرسپوليس در تهران به سر مي برد.
وي در وضعيت طلب خود گفت: با باشگاه پرسپوليس مذاكرات زيادي انجام داديم، اما به توافق نرسيدم، مسئولين پرسپوليس چك آذر ماه سال ديگر را به من دادند كه من قبول نكردم و قرار بود جلسه ديگري امروز برگزار كنيم كه بدليل تداخل برنامه باشگاه با بنده به هفته آينده موكول شد، من از آقاي انصاري فرد درخواست دارم كه تاريخ چكي زودتر را به من دهند، اما هنوز چيزي مشخص نيست ولي خودم دوست دارم هر چه زودتر به توافق برسم.
مهاجم سابق پرسپوليس در مورد وضعيت خود گفت: ما روز جمعه بازي سختي برابر سپاهان داريم و براي پيروزي به مصاف اين حريف مي رويم تا انتقام بازي رفت را بگيريم. خودم آماده هستم و اگر سرمربي تيم تشخيص بدهد در اين بازي در تركيب اصلي قرار مي گيرم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

بازار داغ مصاحبه آن هايي كه از سوي دنيزلي طرد شدند
براي به حاشيه كشاندن پرسپوليس چه سوژه اي بهتر از مصطفي دنيزلي. براي تخريب سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه شروع رقابت هاي ليگ برتر هم چه سوژه نخ نما شده اي بهتر از توهين و بي احترامي كردن. اين روزها بعضي ها مثل خداداد عزيزي و رمضاني سرپرست سابق پاس عليه دنيزلي مطالبي را عنوان مي كنند كه پايه و اساسي ندارد. خداداد ديروز در مصاحبه با خبرگزاري فارس در حالي از درگيري اش با دنيزلي در اردن به خاطر توهين دنيزلي به يك ميهمان ويژه ناجا خبر داد كه سرمربي پرسپوليس اعلام كرده چون خداداد در واكنش به تعويض اش پيراهن پاس را به حالت اعتراض به زمين كوبيد از تيم اخراج شد.

در اينكه دنيزلي، خداداد را اخراج كرده هيچ شكي نيست. جالب اينكه سرمربي جديد ابومسلم كه حتي كارت مربيگري هم ندارد، خودش را فراتر از دنيزلي مربي صاحب نام فوتبال جهان مي داند. به هر حال بهتر است خداداد به فكر حل مشكل مربيگري اش باشد تا باشگاه ابومسلم مجبور نباشد او را به عنوان سرپرست تيم معرفي كند. در اين آشفته بازار هيچ كس هم نيست كه بپرسد چرا بازيكنان تيم پاس كه شاگرد دنيزلي بوده اند گلايه اي از او ندارند.
و حرف آخر آنكه خداداد عزيزي مگر احترام مايلي كهن، جلال طالبي، پورحيدري، بلازه ويچ، اكبر ميثاقيان و ... را نگه داشت كه احترام مصطفي دنيزلي را نگه دارد. با اين وجود از او چه توقعي داريد؟!

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

علي پروين در گفت‌وگوي اختصاصي با ايپنا:
پرسپوليس هميشه مقابل ابومسلم مشكل داشته است
سرمربي اسبق پرسپوليس گفت: پرسپوليس در چند سال اخير هميشه در بازي مقابل ابومسلم مشكل داشته است.
علي پروين در آستانه ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ابومسلم در گفتگوي اختصاصي با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: ابومسلم تيم جوان و دونده‌اي است كه با استفاده از اين فاكتور چهره بسيار خوبي را از خود به نمايش گذاشته و براي حريفان دردسرساز است بنابراين يك بازي جذاب را پيش‌بيني مي‌كنم.
وي با بيان اين كه بدنه ابومسلم را اكثر ميثاقيان شكل داده است، متذكر شد: او زحمت بسيار زيادي براي اين تيم كشيده است هرچند كه خداداد عزيزي هم با جواني و تيزهوشي خود به ابومسلم كمك خواهد كرد و براي اين تيم راهگشا خواهد بود.
روين عدم حضور استيلي در كادر فني پرسپوليس را نسبت به ديدار رفت دو تيم چنين ارزيابي كرد: قطعا اين موضوع بي‌تأثير نخواهد بود اما جدايي او با توجه به اختلاف سليقه با دنيزلي به صلاح بودو استيلي هم با توجه به جواني خود هنوز شانسهاي زيادي دارد.
ي در پاسخ به سوال خبرنگار ايپنا مبني بر احتمال وساطت خود براي بازگرداندن استيلي گفت: به هيچ عنوان اين وساطت را به صلاح نمي‌دانم چرا كه به اختلافات بيش از اين دامن خواهد زد با اين وجود شرايط مطلوب‌تري را براي آينده استيلي پيش‌بيني مي‌كنم.
سرمربي اسبق پرسپوليس پيشينه خداداد و دنيزلي را مورد خطاب قرار داد و گفت: اينگونه اختلافات در فوتبال به سادگي پيش مي‌آيد و اين دو شاگرد و معلم قديم هم به مانند سايرين با رد و بدل كردن دسته گل و گرفتن چند عكس يادگاري گذشته خود را فراموش خواهند كرد
پروين شانس قهرماني پرسپوليس را در ليگ ششم بالا دانست و گفت: با 12 بازي داخل خانه، پرسپوليس به اين مهم دست خواهد يافت به شرط آنكه همانند نيم فصل اول با صلابت كار خود را آغاز كند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مدافع استقلال به پرسپوليس نمی‌رود
حضور مدافع تيم فوتبال استقلال دزفول در پرسپوليس منتفي شد.

به گزارش ايلنا، با وجود حضور رضا جلالي مدافع استقلال دزفول در تمرينات تيم پرسپوليس و همراهي وي در سفر سرخپوشان به امارات پيوستن اين بازيكن به پرسپوليس منتفي شد.

جلالي كه از سوي دنيزلي تاكيد شده بود به دليل عدم حضور رضايت نامه‌‏اش از سوي باشگاه استقلال دزفول از پيوستن به پرسپوليس ناكام ماند.

مسئولان اين تيم دزفول براي صدور رضايت‌‏نامه اين مدافع ۵ ميليون پول نقد طلب كرده بودند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پرسپوليس به بازيكنانش پول بيشتري مي‌دهد
كاپيتان تيم استقلال تهران گفت: پرسپوليس به بازيكنان و مربيان خود پول بيشتري مي‌دهد و براي همين، مشكلات بيشتري دارد.

محمود فكري درباره اينكه گفته مي شود مشكلات پرسپوليس بسيار بيشتر از استقلال است، به فارس اظهار داشت: يكي از دلايلي كه همه تصور مي‌كنند مشكلات مالي پرسپوليس بيشتر از استقلال است، رقم قراردادهاي بازيكنان و مربيان اين تيم است.

وي ادامه داد: استقلال مبالغي به مراتب كمتري نسبت به پرسپوليس به بازيكنانش مي‌دهد. رقم قراردادها رادر نظر بگيريد تا ببينيد استقلال چقدر كمتر از پرسپوليس پول مي‌دهد.

اين بازيكن عنوان كرد: در پرداخت همين مبلغ كم هم مشكلات زيادي داريم؛ اما پرسپوليس مربي‌ خارجي چند صدهزار دلاري استخدام مي‌كند. بنابراين، طبيعي است مشكلات مالي آنها بيشتر به نظر ‌رسد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

هاشمي‌نسب: پرسپوليس اسمش بزرگ است
مهدي هاشمي نسب گفت: تنها براي پيروزي مقابل پرسپوليس حاضر مي شويم.

بازيکن تيم فوتبال ابومسلم مشهد در آستانه‌ ديدار تيمش با پرسپوليس در گفت و گو با ايسنا، گفت: از نظر روحي، رواني کاملا آماده رويارويي با تيم پرسپوليس هستيم.

وي افزود: تمرينات خوبي را در قشم پشت سر گذاشتيم و با انجام بازي تدارکاتي در اردوي قشم براي پيروزي به تهران مي رويم.

بازيکن تيم فوتبال ابومسلم مشهد درباره عملکرد فني تيم پرسپوليس ابراز عقيده كرد: پرسپوليس با سالهاي گذشته خود فاصله دارد، نه امتياز خوب مي گيرد و نه فوتبال خوب ارائه مي‌دهد؛ فقط اميدوارم خواسته و توقع هوادارانش را بتواند برآورده کند.

وي با بيان اين که به برد تيم ابومسلم بسيار اميدواريم، تصريح کرد: ما براي کسب سه امتياز مقابل پرسپوليس حاضر مي شويم و با توجه به اين که دو بازي هفته آينده ابومسلم در مشهد است اميدواريم با کسب 6 امتياز خانه و پيروزي مقابل پرسپوليس حتي تيم را به جايگاه دوم جدول برسانيم.

مهدي هاشمي نسب درباره عدم حضور نيکبخت و بادامکي در اين بازي گفت: پرسپوليس اسمش بزرگ است، در هر حال فرقي ندارد ما با نام پرسپوليس به جنگ اين تيم مي رويم، با مهره هاي تيم کاري نداريم و بايد با انگيزه بالا بازي کنيم.

وي درباره عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه خاطر نشان ساخت: هواداران چه باشند، چه نباشند هيچ مهم نيست، ما به دنبال کسب نتيجه پيروزي هستيم.

مهدي هاشمي نسب درباره‌ي اين که پيش از اين بازيکن پرسپوليس بوده و هم اکنون در تيم ديگري با تيم سابق خود روبرو خواهد شد، تصريح کرد: تنها فردي که از زمان بازيکني من در پرسپوليس در اين تيم باقي مانده کريم باقري است که با ديدنش خوشحال مي شوم؛ ديگر هيچ چيز برايم جذابيت ندارد.

وي افزود: با بزرگاني چون احمد رضا عابدزاده، نادر محمد خاني، رضا شاهرودي، نعيم سعداوي و حسين عبدي همبازي بودم ولي هم اکنون هيچ کدام آنها نيستند و فقط مي توانم اميدوار باشم تيم پرسپوليس موفق باشد.

مهدي هاشمي نسبت درباره اولين تجربه مربيگري خداداد عزيزي در اين بازي خاطرنشان ساخت: نظر خاصي ندارم، فقط براي او آرزوي موفقيت مي کنم. اگر خداداد مربي تيم نبود در موردش طور ديگري نظر مي دادم ولي با توجه به رابطه دوستانه اي که از گذشته با وي دارم تنها چيزي که مي توانم بگويم اين است که برايش آرزوي موفقيت کنم.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

تمرين عصرگاهي به جاي تمرين صبحگاهي
به نظر مي رسد يكي از دلايل برگزاري تمرين ديروز پرسپوليس در نوبت بعد از ظهر، اين بود كه بازيكنان بتوانند بلافاصله پس از تمرين به صورت دسته جمعي راهي هتل شوند تا برگزار كننده اردوي پيش از بازي باشند. البته اين مسئله از سوي ديگري هم قابل بحث است· اين قضيه كه اگر قرار بود تمرين صبح برگزار شود، پرسپوليسي ها بايد براي صرف ناهار هم راهي رستوران مي شدند.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

شيث حاضر، غايب!
شيث رضايي، مدافع پرسپوليس كه با حكم كميته انضباطي، در بازي با ابومسلم از همراهي سرخ پوشان محروم است، ديروز پا به پاي ديگر بازيكنان تمرين كرد. شيث ديروز در حالي در تمرين سايرين را همراهي كرد كه اميدوار بود با بخشش محروميتش، جواز حضور در بازي امروز را بدست آورد ولي در نهايت متوجه شد كه در اين بازي نمي تواند همراه ديگر سرخپوشان مقابل ابومسلم صف آرايي كند. شيث پس از اينكه ساعاتي با پرسپوليسي ها در هتل بود، محل اقامت سرخ پوشان را ترك كرد و راهي منزل خود شد.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”