اخبار مرتبط با باشگا های خارجی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پيشنهاد مدافع برزيلي بايرن به باشگاه

لوسيو: جونينيو به درد بايرن مي‌خورد

خبرگزاري فارس: مدافع برزيلي تيم فوتبال بايرن مونيخ به مقامات باشگاه توصيه كرد به فكر جذب جونينيو‌، بازيكن تيم ليون فرانسه باشند.


به گزارش خبرگزاري فارس، لوسيو در گفت وگو با كيكر اعلام داشت، ستاره هموطنش كه با او در تيم ملي برزيل هم بازي است، قابليت بالايي براي كمك به بايرن دارد.
مدافع مياني بايرن گفت: اين تيم اكنون به ستارگاني برجسته مانند جونينيو نياز دارد. اگر از من سؤال شود، حتما از جونينيو نام مي‌برم؛ براي اينكه ستاره‌اي با نظم است و به درد بايرن مي‌خورد.
وي افزود: اين بازيكن از نظر شخصيتي با شرايط فوتبال آلمان جور است و به عنوان بازيكني بزرگ و شايسته، مي تواند براي بايرن موثر واقع شود.
لوسيو اين اظهارات را در حالي بيان داشت كه اين روزها بحث حضور ستارگان جديدي براي بايرن از سوي رسانه ها و مقامات اين باشگاه پيش كشيده شده است
farsnews
:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

گزارش فارس از كاپيتان رئال مادريد

رائول، از سمبل تا سقوط

خبرگزاري فارس: رائول گونزالس با گذشته خويش بسيار فاصله دارد؛ آنقدر كه تحليلگران مي‌گويند اينك سايه‌اي از رائول در رئال مادريد باقي مانده است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، اين بازيكن 31 ساله هنگاميكه در سال 1994 فقط 17 سال سن داشت، وقتي از سوي خورخه والدانو، سرمربي آرژانتيني وقت رئال به تركيب تيم حرفه اي‌ها‌ اضافه شد، با وجود سن كم، آنچنان در پيشاني خط حمله درخشيد كه هواداران قديمي رئال را به ياد دهه پنجاه انداخت؛ سال‌هايي كه رئال مهاجم بزرگ مجاري به نام فرانس پوشكاش را در خدمت داشت.

* توصيه پوشكاش
پوشكاش كه در اوايل دوران درخشش رائول به مجارستان بازگشته بود، ‌توصيه اي به اين مهاجم شاخص كرد: "رائول عزيز، همه كارها را در نقش مهاجم بطور كلي خوب انجام مي دهي. فقط نحوه دويدنت ايراد دارد كه بيش از حد مرسوم مي‌دوي!"

* سيزده سال
سيزده سال بعد از آن توصيه و سفارش پوشكاش، رائول در سي‌امين سال حياتش، يعني در سيزدهمين فصل بازيگري‌اش، هرگاه براي رئال به ميدان مي رود، ‌بيشتر از قبل مي دود؛
اما توپ را در زمين بندرت به چرخش مي‌آورد، به طوريكه بيشتر تماشاگر مي‌شود.
اين كاپيتان نه فقط در اين مدت چهار قهرماني ليگ اسپانيا را كسب كرده؛ بلكه سه قهرماني ليگ قهرمانان را به دست آورده و در اين رده پيكارها به سبب سال‌ها بازي، جايگاه ويژه‌اي تدارك ديده كه كه خيره كننده است: 108 بازي با 54 گل زده.

* پسرفت
با وجود اين كارنامه درخشان در جمع رئالي‌ها، رائول در چند سال گذشته دچار پسرفت شده است.
افتي كه از تابستان سال 2003 با خروج ويسنته دل بوسكه، ‌سرمربي وقت آغاز شد چراكه از آن زمان عملا ريخت و پاش‌هاي ميليوني رئال با خريد فيگو، زيدان، ‌رونالدو و ... آغاز شد. با ورود هريك از اين ستاره‌ها،‌ كاپيتان بيش از پيش در سايه قرار گرفت.
رائول كه در دوران سرمربيگري دل بوسكه، در هر 30 دقيقه ‌يك گل مي‌زد و در هر فصل 14 تا 24 گل مي‌زد، اكنون به ندرت مي‌تواند براي دقايقي وارد تركيب شود.

* كاهش قواي گلزني
داستان سقوط كاپيتان رئال از فصل 2003-2004 شروع شد. او در اولين فصل بعد از آن 11 گل زد. سپس شمار گل‌هايش به 9 رسيد و بعد به زحمت 5 گله شد.

* فاصله با گذشته
حتما پرسيده مي شود چه عاملي سبب شد تا رائول چنين وضعيتي را تجربه كند. پاسخ اين پرسش روشن است: "بعد از دوران مربيگري دل بوسكه، رئال مادريد هيچگاه از نظر مربيگري ثبات نيافت و هر مربي جديدي كه آمد، نتوانست تاكتيك ويژه و مخصوص به خود را پياده كند. به همين دليل با اين تغييرات مكرر، رائول از شرايط عادي خود فاصله گرفت."

* سقوط تيم
يك نكته جالب ديگر كه به فهم اين نكته كمك مي كند، اين است كه در دوران تغييرات دائمي مربيان، دست رئال عملا از قهرماني دور ماند. با خروج رائول از مدار بازي رئال، اين ‌تيم نه فقط به عنواني نرسيده؛ بلكه حتي مثل كاپيتانش گرفتار سقوط شد.

* مظهر قدرت
مهاجمي مانند رائول كه در گذشته "مظهر قدرت" تيمش بود، قدم به قدم از صحنه دور شد و در قالب بازي تيمش، كم سو و كم سوتر شد و تا به رده يك بازيكن متوسط در مادريد پايين آمد.
تحليلگران فوتبال اسپانيا مانند سيزده سال قبل كه پوشكاش به او توصيه كرد، سفارش مي‌كنند و مي گويند: "اگر مي‌خواهي همان رائول سابق شوي، تلاش كن تا تمام خاطرات تلخ چند سال اخير را فراموش كني و گلزني شوي كه در زمين آرام و قرار نداشت و تيم حريف را از رويارويي با او، به ترس و وحشت مي انداخت."
farsnews
:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اخبار مهم اروپا در يك نگاه

پست توسط DJ.HAMED »

اخبار مهم اروپا در يك نگاه

- رونالدو برترين بازيكن سال انگليس
- تمجيد نيستلروي از بكهام
- درگيري پويول و اتوئو در رختكن بارسا
- ركورد رويايي نادال در مونت كارلو!
- كانتونا: روي كين مي تواند جانشين فرگوسن شود
- بكام: من عاشق رئال مادريد هستم
- اينتر با منچيني ۴ ساله مي بندد!
- پيشنهاد ۷ ميليون پوندي يووه براي سندروس
- تري: هرگز انگليس را ترك نخواهم كرد
- جرارد: مورينيو افسوس گذشته را نخور!
- اوزه بيو زير تيغ جراحي
- موراتي: اين قهرماني را تقديم فاكتي مي كنم
- ابراهيموويچ: بهترين قهرماني ام را تجربه مي كنم
- گردهمايي ستارگان رئال و بارسا در پرتغال
- ملكه اليزابت آرسنال را حمايت مي كند
- پيشنهاد ميلان براي تمديد قرارداد ديدا
- لمپارد: دروگبا بهترين مهاجم جهان است
- زندن: ليورپول شانس زيادي دارد
- هشدار آ»جلوتي به كاكا
- گالياني از خريد رونالدينيو منصرف شد
- تجمع هواداران كلن در دفتر باشگاه بايرن
- خوان در راه پيوستن به رم
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”