اخبار مرتبط با باشگا های خارجی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

تساوي پاريسن ژرمن برابر تولوز
ديدار تيم‌هاي پاري سن ژرمن و تولوز از هفته بيستم مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي فرانسه به تساوي انجاميد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه، در اين ديدار كه در زمين تيم پاري سن ژرمن برگزار شد دو تيم به تساوي بدون گل رسيدند.

جدول رده‌بندي
‪ - ۱‬ليون ‪ ۵۰‬امتياز
‪ - ۲‬لانس ‪ ۳۶‬امتياز
‪ - ۳‬مارسي ‪ ۳۳‬امتياز
‪ - ۴‬سوشو ‪ ۳۳‬امتياز
‪ - ۵‬ليل ‪ ۳۲‬امتياز
‪ - ۶‬سنت اتين ‪ ۳۱‬امتياز

:grin:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مهاجم تيم‌ملی چين به منچستر یونایتد رفت
دانگ فانگ ژو مهاجم 21 ساله تیم ملی فوتبال چین با عقد قراردادی 4 ساله به عضویت تیم منچستر یونایتد انگلیس در آمد.

به گزارش مهر، این بازیکن جوان که در فصل جاری برای تیم رویل آنتورپ بلژیک بازی می کرد با امضاء قراردادی 4 ساله تا سال 2010 قرمزهای اولد ترافورد را همراهی خواهد کرد.

دانگ در سال 2004 عضو باشگاه دالیان شیده بود و پس از آن به باشگاه رویال آنتورپ بلژیک رفت.

این بازیکن جوان در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری فوتبال آسیا گفت: خوشحالم اما خوش بینی بی حد و حساب ندارم. هدف های بزرگی دارم که باید برایشان تلاش زیادی را متحمل شوم. همه اش هم صرف فوتبال نیست، برایم مهم است که بتوانم با شرایط زندگی در اینجا به خوبی انس بگیرم.

دانگ که برای بازی اول خود در منچستر یونایتد عجله چندانی نشان نمی دهد تاکید کرد: شروع بازی کردن من به عوامل زیادی مانند تصمیم مربی، خودم و شرایط تیم دارد. من تازه به اینجا رسیده ام و باید چیزهای زیادی را بیاموزم. همه اینها وقت زیادی می خواهد.

الکس فرگوسن مربی منچستر یونایتد هم در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه گفت: از اینکه دانگ به اینجا آمده و آماده بازی کردن است همه ما خوشحالیم. او طی دو سال و نیم حضورش در رویال آنتورپ بازیکن فداکاری بود و شور و شوق زیادی نشان داد.

دانگ در 61 بازی رویل آنتورپ 35 گل برای این تیم زد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

آمادگي بالاي "رونالدو" تعجب آور نيست
سرالكس‌ فرگوسن، سرمربي يونايتد از اينكه كريستيانو رونالدو هافبك پرتغالي تيمش در اين فصل از آمادگي خيره كننده‌‌اي برخوردار بوده تعجب نكرده است.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ فرگوسن در مصاحبه‌اي با خبرنگاران در مورد رونالدو گفت: "وقتي بازيكني به سن 21 يا 22 سالگي مي‌رسد ديگر وقت آن است كه مثل يك مرد فكر كند.
بنابراين ما هيچ انتظاري از اين هافبك جوان نداشتيم مگر اينكه در بازي‌هايش روز به روز بهتر بشود و به رشد و بالندگي برسد."
رونالدو كه از ابتداي فصل تاكنون 13 گل را براي شياطين سرخ به ثمر رسانده در تلاش است تا جاي خالي رود فان نيستلروي كه در تابستان اولدترافورد را ترك كرد، پر كند و سرمربي كهنه‌كار اين تيم معتقد است كه خروج اين بازيكن هلندي از جمع شاگردانش به نفع تيمش تمام شده است.
او در ادامه سخنانش اظهار داشت: "شايد چندين سال متوالي ما براي رسيدن به اهدافمان بيش از حد به نيستلروي متكي بوديم، اما در مقطع فعلي روز به روز بر آمار گل هايمان افزوده مي‌شود و بازيكنان سعي مي‌كنند از اين نظر از يكديگر سبقت بگيرند.
براي مثال حس رقابت در گري نويل بيش از ديگران وجود دارد، زيرا در فصل جديد تاكنون گل نزده و بازيكنان فان درسار را ترغيب مي‌كنند تا بيش از نويل گل بزند!"

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نتايج رقابت هاي جام حذفي انگلستان
سرويس فوتبال جهان ايپنا: نتايج رقابت هاي جام حذفي انگلستان به شرح زير است:
فولام 4 – لسترسيتي 3
نيوکاسل يک – بيرمنگام 5
تاتنهام 4 – کارديف صفر

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

صعود اوساسونا به يك‌چهارم نهايي
نكونام اولين كارت اروپايي را دريافت كرد
تيم فوتبال اوساسونا با پيروزي مقابل تيم فوتبال اتلتيكو مادريد موفق شد به مرحله يك چهارم نهايي مسابقات جام حذفي باشگاه‌هاي اسپانيا صعود كند.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، تيم فوتبال اوساسونا اسپانيا روز چهارشنبه 27 دي بازي برگشت مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي باشگاه‌هاي اسپانيا در ورزشگاه خانگي خود مقابل تيم فوتبال اتلتيكومادريد قرار گرفت و موفق شد اين تيم را با نتيجه 2 بر صفر شكست دهد.
اين دو تيم در بازي رفت خود در شهر مادريد، به تساوي يك بر يك دست يافته بودند كه با توجه به نتيجه ديدار برگشت، تيم فوتبال اوساسونا در مجموع دو بازي با نتيجه 3 بر يك پيروز و راهي مرحله يك‌چهارم نهايي شد.
جواد نكونام بازيكن ايراني اوساسونا كه در آخرين بازي تيمش در لاليگا روي نيمكت‌ نشسته بود، در اين بازي از ابتدا در تركيب تيم قرار گرفت و تا پايان نيز اوساسونا را همراهي كرد.
دو گل تيم فوتبال اوساسونا را "فرانسيسكو پونال" به ثمر رساند كه گل دوم از روي نقطه پنالتي وارد دروازه اتلتيكو شد.
اين بازي پر برخورد 9 كارت زرد به همراه داشت كه در اين بين بازيكن ملي‌پوش كشورمان نيز در دقيقه 30 بازي، يك كارت زرد دريافت كرد.

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دفاع از "بكام"؛
هارگريوز: از تصميم رئال مادريد متعجب شدم
اوون هارگريوز، هافبك بايرن مونيخ كه مدتهاست زير ذره‌بين منچستريونايتد قرار دارد، به دفاع از ديويد بكام، هم‌تيمي سابقش در تيم ملي انگليس پرداخت.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ هارگريوز در خصوص روابط سران برنابئو با ديويد بكام اين چنين گفت: "شنيدن اين خبر كه ديويد نمي‌تواند براي تيمش بازي كند، جاي تعجب و ناراحتي داشت. او با باشگاه قرارداد دارد. سران رئال مي‌توانند هر تصميمي كه خواستند اتخاذ كنند، اما من تا به حال چنين چيزي نشنيده‌ام. وقتي قرارداد بازيكني به ماه‌هاي واپسينش نزديك مي‌شود، آزاد است تا در ماه ژانويه با باشگاه بعدي قرارداد منعقد كند. قانون همين را مي‌گويد. براي مثال حسن صالح حميدزيچ با يوونتوس قرارداد بسته، اما تا پايان فصل هم براي باواريايي‌ها توپ مي‌زند.
براي بكام فصل تازه‌اي از رقابت‌ها شروع شده است. من او را به خاطر تمام موفقيت‌ها و عملكردهايش تحسين مي‌كنم. هر بازيكني نمي‌تواند مثل او از پس قضايا برآيد."
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

رونالدو: مي‌خواهم در رئال بمانم
خرگوش چاق رئال كه اين روزها اخبار انتقالش از جمع قوهاي سفيد قوت گرفته است، تاكيد كرد قصد ترك اين تيم را ندارد.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ در حالي كه اخباري مبني بر علاقه مندي تيم‌هايي همچون ميلان به رونالدو اين روزها زياد به گوش مي‌رسد، او اعلام كرد حاضر است شرايط فعلي راتحمل كند و در مادريد بماند.
رونالدو گفت: "در صورت دريافت دستمزدم به طور كامل حتي اگر نيمكت نشين هم بشم، تا تابستان 2008 در رئال خواهم ماند."

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دشام: دوست دارم "امرسون" بازگردد
سران باشگاه يوونتوس تورين و خصوصاً سرمربي بينكونري‌ها يعني ديديه دشام تمايل دارند كه طي اين ماه امرسون فريه را، هافبك برزيلي رئال مادريد را با عقد پيش قراردادي به تورينو بازگردانند.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ امرسون پس از سقوط يوونتوس به رقابت هاي سري B به همراه فابيو کاپلو به رئال مادريد نقل مکان کرد، اما با گذشت نيم فصل از رقابت هاي لاليگا وي نتوانسته نظر کارشناسان و هواداران اين تيم را برآورده کند.
اکنون يووه در تلاش است به محض قطعي شدن صعود سفيد و مشکي ها به سري A در پايان فصل، با مبلغ 5/3 ميليون پوند برزيلي برنابئو را بازهم به خدمت گيرند.
ديديه دشام، سرمربي فرانسوي يوونتوس در اين باره اذعان داشت: "امرسون خود شخصاً به من گفته كه تمايل به بازگشت دارد و اين مساله مرا نيز به وجد آورده است. من سعي مي کنم به هر قيمتي که شده او را بازگردانم، چرا كه مي دانم امرسون با شايستگي كامل مي‌تواند با تيم من هماهنگ شود."

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

برنامه هفته نوزدهم لاليگا
سرويس فوتبال جهان ايپنا: برنامه هفته نوزدهم لاليگا به شرح زير است:
شنبه 30/10/85
اتلتيکومادريد – اوساسونا

ويارئال – سويا

يکشنبه 1/11/85
دپورتيوولاکرونيا – اسپانيول

ختافه – سلتاويگو

لوانته – بيلبائو

بتيس – سانتاندر

سوسيه داد – والنسيا

ساراگوسا – رکرتيوو

بارسلونا – خيمناستيک

مايورکا – رئال مادريد
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

بوفون: رفتن به اولدترافورد، محال است
ُسرويس فوتبال جهان ايپنا: جي جي بوفون، دروازه‌بان يوونتوس شايعات احتمال انتقالش به منچستريونايتد را طي فصل نقل وانتقالات تابستاني تكذيب كرد.
به نظر مي‌رسد سران شياطين سرخ در تلاشند تا هر صورتي كه شده، دروازه بان ايتاليايي بينكونري‌ها را كه قهرمان دو جام جهاني 2006 آلمان را با آتزوري‌ها تجربه كرد، به خدمت گيرند و در عوض كريستيانو رونالدو را به تورين منتقل نمايند، اما لوئيجي بوفون در تكذيب اين شايعات اظهار داشت: "دوست دارم بدانم چه كسي اينگونه حرف‌هاي بي پايه و اساس را در خصوص من منتشر نموده است؟"

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پرنيا: جذب يك مهاجم در اولويت برنامه‌هاست
فرانسيسكو پرنيا، رياست باشگاه راسينگ سانتاندر اعلام كرد كه باشگاه طي ماه جاري يك مهاجم به خدمت مي‌گيرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ به نظر مي‌رسد كه سران راسينگ در تلاشند تا فرناندو كاوه ناگي، هدف اصلي بوردو را از اسپارتاك مسكو به خدمت گيرند، اما پرنيا در اين باره اذعان داشت: "اگر كاوه ناگي قصد آمدن دارد، چه بهتر. اما اگر تمايلي به حضور در راسينگ ندارد، بازيكن ديگري را به خدمت مي‌گيريم.
آنچه كه براي ما اهميت دارد، عقد قرارداد با يك مهاجم طي روزهاي آينده است."

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

آبيدال زير ذره‌بين ساراگوسا
سران رئال ساراگوسا در تلاش براي جذب اريك آبيدال، مدافع المپيك ليون هستند.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ سران ساراگوسا اخيرا پيشنهاد رسمي خود را براي به خدمت گرفتن آبيدال تقديم مقامات ليون نموده‌‌اند و آماده‌اند با مبالغ بالا ملي پوش فرانسوي را به خدمت گيرند.
آبيدال تا سال 2009 با باشگاه قهرمان فرانسه قرارداد دارد و علاقمندي خود را براي حضور فصل بعد در خارج از كشور اعلام كرده است.
در ميان مقامات بارسلونا، يوونتوس و اينترميلان آماده‌اند تا باب مذاكرات را با آبيدال بگشايند.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”