اخبار مرتبط با ليگ برتر(حتما اين خبر را بخوانيد)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

الوندي به صنعت مس کرمان رفت
اميررضا الوندي، بازيکن سابق تيم فوتبال صباباتري تهران به تيم صنعت مس کرمان پيوست.

به گزارش ايسنا، مدت قرارداد او با تيم مس 6 ماهه است. چندي پيش اين بازيکن توسط هيات منصفه سازمان ليگ بازيکن آزاد شناخته شده بود.

الوندي که در پست دفاع چپ توپ مي زند بدليل يک مصدوميت بلند مدت نتوانست براي تيم صباباتري بازي کند و پس از بهبودي نيز اين تيم اجازه بازي به او را صادر نکرد تا الوندي اين تيم را ترک کند.

قرارداد الوندي با باشگاه مس قابل تمديد است که او در صورت جلب رضايت کادر فني تيم مس مي تواند فصل آينده نيز در اين تيم توپ بزند.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

تغيير روحيه مهمترين ‌كار است
اگوستيو ايناسيو گفت:« بازي فولاد مقابل پيكان اصلا خوب نبود و فولادي‌ها ريتم خاصي نداشتند و عملا بازي نمي‌كردند.»

سرمربي پرتغالي فولاد خوزستان كه از نزديك ديدار اين تيم مقابل پيكان را تماشا مي‌كرد، گفت:« البته بايد شرايط زمين را نيز در نظر بگيريم كه براي انجام يك بازي خوب چندان مهيا نبود.»

وي ادامه داد:« فولاد وقتي گل را دريافت كرد نشان داد كه يك چيزي كم دارد و نتوانست خوب واكنش نشان دهد. اين تيم از نظر كار تكنيك حرفه‌ايي با مشكل مواجه است و در مجموع بد بازي كرد.»

ايناسيو ادامه داد:« فولاد در خط دفاع تيم نيز ايراداتي دارد، آنها زماني كه بايد حفظ توپ كنند به توپ ضربه مي‌زدند و هنگامي كه بايد به توپ ضربه بزنند اين كار را نمي‌كردند و دليل باخت فولاد در اين بازي نيز روي اشتباه فردي در خط دفاع بود.»

وي در پاسخ به اين پرسش كه فولاد در چه نقاطي به بازيكن جديد نياز دارد گفت:« بايد تمرينات تيم را ديد و بازيكنان در تمرينات شركت كنند، بايد به همين بازيكنان اعتماد كنيم.»

سرمربي پرتغالي فولاد خوزستان ادامه داد:« مهمترين كاري كه بايد انجام دهيم تغيير روحيه تيم است، بايد تيم داراي روحيه‌ايي جنگنده براي كسب پيروزي باشد. اگر تيمي داراي روحيه مناسبي نباشد هر بازيكني را كه بياوريم فايده‌ايي نخواهد داشت.»

ايناسيو درباره اين كه آيا براي انجام تغييرات در اين تيم زمان كافي در اختيار داريد، خاطرنشان كرد:« وقتي به اهواز مي‌آمدم مي‌دانستم كه زمان كمي در اختيار دارم ولي بايد به قراردادي كه با فولاد بسته‌ام پايبند باشم و روحيه تيم را تغيير دهم و بازيكنان از نظر بدني نيز تقويت شوند.»

وي درباره 2 بازيكن جديد فولاد گفت:« براي جذب آنها با من صحبت‌هايي شده بود، ولي اين گونه نبوده كه من در ابتدا خواستار انعقاد قرارداد با آنها بوده باشم. بازيكن برزيلي را مي‌شناسم ولي از شرايط بازيكن اروگوئه‌ايي اطلاعي ندارم.»

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

پاشايي: اميد در بين بازيكنان پاس هنوز زنده است
با وجود قد و قامت كوتاهي كه دارد، در اكثر مواقع به عنوان يك هافبك جنگنده در درگيري‌ها شركت مي‌كند و كمربند خط مياني سبزپوشان پايتخت را به همراه عباس آقايي در دست دارد، پس از برتري پاس مقابل شموشك نوشهر در جام حذفي تمام نگاه‌ها معطوف به ورزشگاه سليمي‌كيا شد تا افتخاري ديگر خلق شود و اين بار حسين پاشايي در نقش ناجي يك بار ديگر تير خلاصي را شليك كرد تا پاس گام اول را در دور برگشت ليگ 85 محكم بردارد.
دقايقي را با اين بازيكن همكلام شديم كه ماحصل اين گفت‌وگو را در زير مي‌خوانيد.
با گلزني‌ات پاس موفق شد گام نخست را در دور برگشت ليگ برتر محكم بردارد و يك بار ديگر اميدها دردل هواداران قطب سوم فوتبال كشور زنده شود.
گلزني من حاصل تلاش بي‌شائبه كليه بازيكنان و راهنمايي‌هاي كادر فني بود و خدا را شكر مي‌كنم كه با اين پيروزي پاس توانست تا حدود زيادي از بحران خارج شود.
پيش از اين بازي فكرش را مي‌كردي كه براي تيمت در نقش يك ناجي ظاهر شوي و گل سه امتيازي تو شادي را به اردوي پاس بياورد؟
روي ارسال بي‌نقص عباس آقايي در شلوغي محوطه جريمه صاحب توپ شدم و با يك شوت سركش تور دروازه عباس محمدي به لرزه درآمد، نه تنها من بلكه تمام بازيكنان در درجه اول هدفشان اين است كه تيم برنده شود و زياد گلزني فرد خاصي ملاك قرار نمي‌گيرد، چرا كه اميد در بين بازيكنان پاس هنوز زنده است و همين فاكتور عامل اصلي موفقيت‌هاي اخيرمان به حساب مي‌آيد.
بازي در ورزشگاه سليمي‌كيا كرمان در نوع خود جذابيت خاصي دارد، چرا كه اكثر تيم‌ها به يكباره بايد روش بازي خود را تغيير دهند و بالطبع سرعت توپ بيشتر مي‌شود؛ آيا اين طور نيست؟
بله، نه تنها پاس بلكه تمام تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر با وجود تمرينات چند جلسه‌اي نمي‌توانند خود را با شرايط موجود در اين ورزشگاه وفق دهند و در مقابل مس كرمان تنها اتفاقات مي‌تواند سرنوشت بازي را تغيير دهد و در اكثر مواقع به دليل وجود چمن مصنوعي تاكتيك‌هاي مورد نظر اجرا نمي‌شود.
خود تيم مس و بازيكناني را كه نادر دست نشان‌ گرد هم آورده را چطور ارزيابي كردي؟
آدريانو آلوز، ابراهيم تقي‌پور، عباس محمدي، رسول مير طرقي، شاهين خيري و صابر ميرقرباني هر يك براي تيمي نعمتي هستند و قابليت اين را دارند كه نتيجه يك بازي را به تنهايي تغيير دهند، اما تيم دونده و سختكوش مس كرمان با هدايت نادردست‌نشان نتوانست ياراي مقاومت با تعصب مثال زدني بازيكنان پاس را داشته باشد و در ورزشگاه بدون تماشاچي كه از لحاظ روحي و رواني تاثير منفي روي تفكرات بازيكنان مس كرمان گذاشته بود پيروز شديم.
فكر مي‌كني بازيكنان جديدي كه به پاس اضافه شده‌اند و ديگر نفرات تيم به خود باوري رسيده‌اند يا هنوز براي هماهنگي نياز به زمان دارند؟
خوشبختانه تعطيلات نيم فصل باعث شد تيم به شرايط آرماني نزديك‌تر شود و بتوانيم به مرز خودباوري لازم دست پيدا كنيم، البته نبايد عدم نتيجه‌گيري پاس را به خاطر نرسيدن به مرز خودباوري دانست، ولي بخشي از اين ناكامي‌هاي اخير را همين ايده‌آل نبودن شرايط روحي و رواني تشكيل مي‌دهد.
گويا آرش برهاني هم در حال پيوستن به پاس است، با اضافه شدن او تا چه حدي قواي تهاجمي تيم افزايش مي‌يابد؟
يكي از محاسن بازگشت آرش برهاني به پاس اين است كه او درگذشته تجربه بازي در تيم را دارد و به خوبي مي‌تواند بسياري از گره‌هاي كور قواي تهاجمي پاس را باز كند.
با همه اين اوضاع و احوال آيا پاس مي‌تواند دوباره در كورس قهرماني قرار بگيرد؟
با حقايق فوتبال بايد واقع‌بينانه كنار آمد، پاس در يكي، دو سال اخير همواره مدعي قهرماني بوده و تعيين قهرمان ليگ را به روزهاي آخر كشانده است، اكثر بازيكنان پاس چندين سال است كه با يكديگر كار مي‌كنند و به خوبي با حركات يكديگر و تاكتيك‌هاي تيم اخت شده‌اند؛ پس اين امر در دور برگشت محال نيست.
اگر پاس تمام توان خود را در جام حذفي معطوف كند و در ليگ تنها به فكر ميانه‌هاي جدول باشد آن وقت چه، آيا اين راه حل بهتري براي رسيدن به قهرماني و حضور در ليگ قهرمانان آسيا نيست؟
ما براي هر دو جبهه با يكديگر هم قسم شديم كه بتوانيم به قهرماني برسيم؛ ليگ و ادامه بازي‌هاي آن حكم جام حذفي را براي ما دارند و ما به راحتي امتياز از دست نمي‌دهيم.
همين روند در بازي‌هاي خانگي هم ادامه پيدا مي‌كند يا فقط در خارج از خانه بدون استرس بازي خواهيد كرد؟
مطمئن باشيد بازيكنان تيم چه در داخل و چه در خارج از خانه توانايي خلق شگفتي را دارند و براي اثبات اين امر نخستين گام را مقابل فجر سپاسي در دستگردي برمي‌داريم.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

نيك نفس:
پاس بهتر از ما بود
مديرعامل مس كرمان گفت: بچه‌هاي ما به هيچ وجه خوب نبودند وتيم پاس در شرايطي كه بهتر از ما بود به برتري رسيد.
حميدرضا نيك نفس در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: قبول داريم كه مس قدري افت كرده كه در نظر داريم با تشكيل كميته فني هرچه زودتر دلايل اين افت را بررسي كنيم و مشكلات را برطرف سازيم.
وي افزود: براي بازي با استقلال هم ميرقرباني و حسين خاني را در اختيار نخواهيم داشت و بايد بدون اين دو در تهران حاضر شويم اما اكثر مصدومان و غايبان تيم تا آن روز خواهند رسيد و مطمئن باشيد با قدرت تمام در ورزشگاه آزادي به مصاف استقلال تهران خواهيم رفت.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ميثاقيان:
مستحق پيروزي بوديم
سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن پس از توقف شاگردانش برابر برق شيراز گفت: راه‌آهن باز هم بر نوار بدشانسي قرار دارد و هنوز نتوانسته به خودباوري لازم دست پيدا كنيم، اما با همه اين تفاصيل مقابل برق شيراز مستحق پيروز شدن بوديم و تساوي ناعادلانه رقم خورد.
اكبر ميثاقيان در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ تصريح كرد: نمي‌دانم چرا برق شيراز برايش بازي‌هاي خانگي و خارج از خانه تفاوتي ندارد و هميشه به فوتبال بسته و تدافعي روي مي‌آورد، با تمام احترامي كه براي ذوالفقارنسب و تفكراتش قائل هستم مي‌گويم با اين تاكتيك در ادامه راه به مشكل برمي‌خورند و به زودي براي ماندن در ليگ بايد تلاش بيشتري كنند.
وي در رابطه با عملكرد بازيكنانش مقابل برق شيراز خاطرنشان ساخت: تمام بازيكنان راه‌آهن مقابل برق شيراز روز خوبي را پشت سر گذاشتند و توانستند تاكتيك‌هاي مد نظر كادر فني را اجرا كنند اما هادي اصغري و علي يحيي‌نژاد يك سر و گردن بالاتر از سايرين بودند و تلاش‌هاي آنها براي رسيدن به گل تساوي بيشتر به چشم آمد.
راه‌آهن مقابل برق شيراز به تساوي يك بر يك رضايت داد.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سرپرست تيم فوتبال پاس: با حضور"برهاني" خط حمله تيم پاس متحول مي‌شود
سرپرست تيم فوتبال پاس تهران گفت:با پيوستن "برهاني" به جمع بازيكنان تيم فوتبال پاس، خط حمله اين تيم متحول خواهدشد و شاهد حضوري متفاوت از تيم پاس در نيم فصل دوم ليگ برتر خواهيم بود.

" محمد ملااسماعيلي " روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: " آرش برهاني " براي انجام برخي كارهاي شخصي روز دوشنبه به امارات سفر كرد و ظرف يكي دو روز آينده به ايران باز مي‌گردد.

وي درباره شرايط آمادگي اين بازيكن گفت: با توجه به مشكلاتي كه اخيرا اين بازيكن با باشگاه خود پيدا كرده بود، هنوز به مرز آمادگي كامل نرسيده اما در روزهاي آينده شاهد حضور قدرتمند او در اين تيم خواهيم بود.

او افزود: " برهاني " بازيكن خوبي است و با شيوه و نوع بازي ساير بازيكنان تيم پاس كاملا آشنايي دارد، اما با توجه به شرايط فعلي بعيد است در بازي روز جمعه مقابل فجر شهيد سپاسي از او استفاده شود.

" ملااسماعيلي " با اشاره به ديدار مقابل فجر شهيد سپاسي شيراز گفت:
تيم فجر از بازيكنان جوان و مربي توانمندي بهره مي‌برد و بازي سختي مقابل اين تيم خواهيم داشت.

وي گفت: تمرينات تيم پاس روز گذشته به خاطر ايام شهادت سالار شهيدان تعطيل بود اما از امروز دوباره تمرينات از سر گرفته مي‌شود و بازيكنان با كسب آمادگي لازم براي كسب سه امتياز اين ديدار و دومين پيروزي پياپي در نيم فصل دوم به ميدان مي‌روند.

تيم فوتبال پاس تهران در هفته هفدهم رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران در ورزشگاه شهيد دستگردي تهران ميزبان تيم فجر شهيد سپاسي است.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

حريفان تيم فوتبال سپاهان در جام آسيا ، در مصر و امارات به ميدان رفتند
تيم‌هاي الاتحاد سوريه و العين امارات عربي متحده ، حريفان تيم فوتبال سپاهان اصفهان در جام باشگاههاي آسيا ديدارهاي تداركاتي برگزار كردند.

به گزارش پايگاه اينترنتي باشگاه‌الاتحاد سوريه،اين تيم كه‌به‌منظور برپايي اردوي ‪ ۱۰‬روزه به مصر سفر كرده‌است روز گذشته (سه‌شنبه) درديداري دوستانه مقابل تيم الاهلي مصر با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۳‬متوقف شد.

" عبدالفتاح الاغاء" در دقايق ‪ ۲۰‬و ‪ ۵۸‬و "عمار ريحاوي " در دقيقه ‪ ۳۶‬براي تيم الاتحاد سوريه گلزني كردند.

گل‌هاي تيم الاهلي مصر را"احمد ممدوح "دردقيقه ‪"،۳۲‬اسلام عادل "دردقيقه ‪۶۴‬ و " شريف خليل" در دقيقه ‪ ۹۰‬به ثمر رساندند.

تيم العين امارات حريف ديگر تيم سپاهان در جام باشگاههاي آسيا نيز در خانه خود در ديداري تداركاتي مقابل تيم الكرامه سوريه به برتري رسيد.

به گزارش پايگاه اينترنتي باشگاه العين امارات ، تيم فوتبال اين باشگاه با نتيجه ‪ ۴‬بر ‪ ۲‬تيم الكرامه را شكست داد.

"نناد ستروويچ " ‪ ۳‬بار و "فرانك اولوي "بازيكن كامروني يك گل براي تيم العين امارات به ثمر رساندند.

تيم‌هاي الاتحاد و الكرامه با ‪۱۳‬بازي و كسب ‪ ۳۴‬و ‪ ۳۳‬امتياز به ترتيب در رده‌هاي اول و دوم ليگ فوتبال سوريه و تيم العين امارات با ‪ ۵‬بازي ، ‪۳‬ شكست ، يك پيروزي و يك مساوي در رده دهم ليگ فوتبال امارات قرار دارند.

از گروه چهارم مسابقات جام باشگاههاي آسيا روز ‪ ۱۶‬اسفندماه تيم سپاهان اصفهان ميزبان تيم الاتحاد سوريه و العين امارات نيز ميزبان تيم الشباب عربستان است.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

سايپا با 6 غايب مقابل فولاد
تيم فوتبال سايپا براي ديدار مقابل فولاد 6 بازيكن خود را به دليل محروميت و مصدوميت در اختيار ندارد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ احمد مؤمن‌زاده و ارشاد يوسفي به دليل محروميت انضباطي، مجيد ايوبي، محمد هادي مهدوي‌كيا، مجيد غلامزاده و محسن ارزاني به علت مصدوميت بازيكناني هستند كه نمي‌توانند در هفته هفدهم ليگ 85 مقابل فولاد به ميدان بروند.
سايپا پس از پيروزي بر فجر سپاسي، هم اكنون با 37 امتياز صدرنشين بلامنازع ليگ 85 است.
ديدار 2 تيم سايپا و فولاد جمعه اين هفته در ورزشگاه شريعتي كرج برگزار خواهد شد.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

ذوالفقارنسب:
پرسپوليس، غيرقابل پيش‌بيني است
سرمربي تيم فوتبال برق شيراز كه بايد روز جمعه شاگردانش را مقابل پرسپوليس هدايت كند، گفت: پرسپوليس و برق شيراز براي به دست آوردن 3 امتياز اين مسابقه به ميدان خواهند آمد و نتايجي كه سرخپوشان پايتخت در طول فصل جاري كسب كرده‌اند، دليلي بر غيرقابل پيش‌بيني بودن ايشان نيست.
بيژن ذوالفقارنسب در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ خاطرنشان ساخت: پرسپوليس مقابل ابومسلم ناباورانه شكستي ديگر را پذيرفت اما اين دليل نمي‌شود كه مقابل برق شيراز بدون برنامه باشد و بي‌گدار به آب بزند. اين تيم جزو معدود تيم‌هايي است كه در خانه يا خارج از آن ميزبان است و تماشاچيان علاقمند آن در بالاتر بردن روحيه بازيكنان خود نقش بسزايي را ايفا مي‌كنند.
گفتني است، برق شيراز با 18 امتياز در جايگاه دوازدهم جدول رده‌بندي قرار دارد و پرسپوليس با 25 امتياز و تفاضل گل بهتر نسبت به ابومسلم، پيكان و استقلال اهواز، چهارم است.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

5 تيم در انتظار جرائم كميته انضباطي
تيم‌هاي سايپا، برق شيراز، مس كرمان، پرسپوليس و ابومسلم به خاطر عدم رعايت آئين نامه انضباطي بازيكنانشان در هفته شانزدهم، به زودي با جرائم نقدي مواجه خواهند شد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ براساس آئين نامه داخلي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال، به ترتيب مبالغ 5/1 ميليون ريال، 5/1 ميليون ريال، 5/2 ميليون ريال، 2 ميليون ريغال و 5/2 ميليون ريال از مطالبات اين تيم‌ها به دليل دريافت بيش از حد كارت زرد و اخراج كسر خواهد شد.
همچنين تيم‌هاي سايپا و سپاهان نيز به خاطر تأخيرهاي 9 و 7 دقيقه‌اي در ورود به زمين در جريان ديدارهاي خود در جام حذفي 9 و 7 ميليون ريال جريمه نقدي شدند.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

الوندي به صنعت مس کرمان رفت
اميررضا الوندي، بازيکن سابق تيم فوتبال صباباتري تهران به تيم صنعت مس کرمان پيوست.

به گزارش ايسنا، مدت قرارداد او با تيم مس 6 ماهه است. چندي پيش اين بازيکن توسط هيات منصفه سازمان ليگ بازيکن آزاد شناخته شده بود.

الوندي که در پست دفاع چپ توپ مي زند بدليل يک مصدوميت بلند مدت نتوانست براي تيم صباباتري بازي کند و پس از بهبودي نيز اين تيم اجازه بازي به او را صادر نکرد تا الوندي اين تيم را ترک کند.

قرارداد الوندي با باشگاه مس قابل تمديد است که او در صورت جلب رضايت کادر فني تيم مس مي تواند فصل آينده نيز در اين تيم توپ بزند.

:grin:
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

خداداد عزيزي:
غرور كاذب را براي بازي با ذوب آهن برطرف خواهيم كرد
سرمربي تيم فوتبال ابومسلم گفت: پس از شكست دادن پرسپوليس، به دنبال برطرف كردن غرور كاذب بازيكنان براي بازي با ذوب آهن هستيم.
خداداد عزيزي در آستانه ديدار تيم‌هاي ابومسلم و ذوب‌آهن در گفت‌وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: ذوب آهن با حضور كربكندي تيم خوب و پرمهره‌اي است كه از خط هافبك توانمندي بهره مي‌برد و بازي را براي هر حريفي سخت مي‌كند.
وي با اشاره به اين كه ذوب آهن به معناي واقعي فوتبال بازي مي‌كند، مدعي شد: مقابل چنين سمتي قطعا مي‌توان به فكر اجراي تاكتيك و اجراي سيستم بود و از اين حيث مي‌توان نويد برگزاري ديداري جذاب را داد.
عزيزي به برد تيمش در مقابل پرسپوليس اشاره كرد و گفت: اين بازي براي ما تمام شده است اما اميدوارم باعث مغرورانه بازي كردن بازيكنانمان نشود.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”