قويترين‌ مرد جهان خادم امام رضا شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

قويترين‌ مرد جهان خادم امام رضا شد

پست توسط DJ.HAMED »

حسين رضازاده ملي‌پوش پر افتخار وزنه‌برداري ايران و قوي‌ترين مرد جهان به افتخار خادمي حرم مطهر حضرت ثامن الائمه امام رضا(ع) درآمد.

حسين رضازاده قويترين مرد جهان و دارنده دو مدال طلاي المپيك و چهار عنوان قهرماني جهان در گفت و گو با ايسنا اظهار كرد: با لطف خداوند، روز پنج‌شنبه‌ هفته‌ جاري، 28 دي‌ماه با حضور در آستان قدس رضوي حكم خادمي مرقد مطهر امام رضا(ع)، امام هشتم شيعيان جهان را از دست آيت‌الله واعظ طبسي توليت آستان قدس دريافت خواهم كرد.

وي ادامه داد: اين يك افتخار بسيار بزرگ براي من است. تاكنون مدال‌هاي با ارزشي در جهان ورزش كسب كرده‌ام و هيچ افتخاري در رشته‌ي ورزشي‌ام نبوده كه كسب نكنم؛ اما خادمي حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) برايم ارزش بسيار بالاتري دارد. اميدوارم خادم خوبي براي امام رضا باشم.

وي در مورد حضورش در اردوي تيم ملي و ادامه‌ تمريناتش گفت: من اكنون در اردبيل تمرين مي‌كنم. كار سبكي با وزنه‌ دارم و در مواقعي به درمان خستگي‌ها در آب مي‌پردازم؛ اما پس از ايام ماه محرم و عاشورا به جمع ملي‌پوشان خواهم پيوست.

گفتني است، بعد از رقابت‌هاي جهاني كشتي آزاد سال 1998 و اعطاي حكم خادمي امام رضا (ع) به قهرماناني همچون رسول خادم، عليرضا دبير، عليرضا حيدري و عباس جديدي، اين افتخار به ورزشكار ديگري تعلق نگرفته بود.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”