ماجراجويی که ۵۴۳۰ کيلومتر از آمازون را شنا خواهد کرد!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ماجراجويی که ۵۴۳۰ کيلومتر از آمازون را شنا خواهد کرد!

پست توسط DJ.HAMED »

مارتین اشترل شناگر اسلوونیایی که رودخانه هایی مانند یانگ تسه، دانوب و می سی سی پی را شنا کرده، قصد دارد تا طی 70 روز رودخانه آمازون را از پرو تا برزیل شنا کند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب ورزشی» به نقل از «خبرگزاری فرانسه»، شنا از این مسیر 5430 کیلومتری که تاکنون کسی موفق به این کار نشده، فیلمبرداری خواهد شد.

این اسلوونیایی که در کشور خود به عنوان یک قهرمان ملی مطرح است، تاکنون 3 بار نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرده است.

اشترل 52 ساله می گوید:« به عنوان آخرین کارهایم برنامه هایی را در کاندیرو، پیرانه و پروروکا را در نظر دارم». وی اضافه کرد:« کاندیرو ماهی کوچکی است که می تواند وارد بدنم شده و بیماری های جدی را ایجاد کند، همچنین شاید ایستادن در برابر موج بسیار بزرگی که بتواند من را غرق کند در برنامه هایم هست».

اشترل در این سفر ماجراجویانه توسط تیمی 20 نفره با دو قایق کایاک اسکورت خواهد شد. وی روزانه مسافتی را بین 35 تا 100 کیلومتر را شنا خواهد کرد و سپس سوار یکی از قایق ها شده و در همان جا خوابیده و غذا می خورد.

اشترل گفت:« من قصد دارم تا وسط رودخانه شنا کنم تا کمتر خطر مواجه با ماهی های خطرناک و مارهای آبی را داشته باشم. تیم من آماده است و سلاح های لازم را برای حمایت از من در اختیار دارد. همچنین آنها در صورت بروز موارد اضطراری با کمک ماهواره با دانشکده پزشکی دانشگاه آریزونا در ارتباط هستند».

اشترل در سال 2003 اولین مردی شد که موفق به شنا کردن مسیر 1920 کیلومتری رودخانه پارارا شد که در مرز بین آرژانتین، برزیل و پاراگوئه قرار دارد.

وی همچنین در سال 2002 اولین مردی لقب گرفت، که موفق شد مسیر 3797 کیلومتری رودخانه می سی سی پی را شنا کند!
:grin:

[External Link Removed for Guests]

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”