خيابانهاي تهران دوطبقه مي شوند!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 682
تاریخ عضویت: شنبه 23 دی 1385, 12:47 am
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

خيابانهاي تهران دوطبقه مي شوند!

پست توسط Montana2100 »

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران گفت: سازمان مشاوران شهرداری مطالعاتی در زمینه احداث خیابانهای دو طبقه انجام داده است و در حال حاضر 3 طرح در خصوص احداث این نوع خیابانها در حال بررسی است.

دکتر مسعود نصر آزادانی در گفتگو با مهر ، با بیان اینکه در برخی مناطق که رفع معارض مشکل باشد و یا گره های ترافیکی وجود داشته باشد یکی از گزینه ها احداث خیابان دو طبقه است ، افزود: در حال حاضر ادامه بزرگراه یادگار امام در جنوب و محل اتصال بزرگراه نیایش به صدر به صورت خیابان دو طبقه در دست بررسی قرار دارد.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران در ادامه این نوع خیابان ها را متفاوت با پل دانست و تاکید کرد: این خیابان ها به صورت یک مسیر مجزا در بالا و دیگری در پایین طرح ریزی خواهد شد.

وی از توانایی مهندسی و اجرای این گونه طرح ها در کشور خبر داد و افزود: توان مهندسی کشور بسیار بالا است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و در حالی که پل های بزرگ در تهران احداث می شود مهندسان توان طراحی و اجرای این نوع خیابانها را نیز دارند.

نصر آزادانی در ادامه یکی از گزینه های حل مشکل ترافیک در تهران را احداث خیابان های چند طبقه مانند سایر کلانشهرهای دنیا عنوان کرد و گفت: یکی از برنامه های بلند مدت شهرداری تهران جهت حل مشکلات ترافیکی در آینده احداث خیابان های چند طبقه است که مطالعات آن در شهرداری آغاز شده است.


[External Link Removed for Guests]
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”