افزایش بیماری روانی نظامیان امریکایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 آذر 1385, 9:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

افزایش بیماری روانی نظامیان امریکایی

پست توسط Ahmad6644 »

بحران روحی و افزایش بیماری های روانی نظامیان امریکائی در عراق , وزارت دفاع امریکا را با کمبود پزشکان متخصص روبرو کرده است .

به گزرش واحد مرکزی خبر روزنامه امریکائی یو اس ای تو دی درباره بحران ناشی از افزایش بیماران روانی در ارتش امریکا نوشت , بیماری روانی در میان نظامیان امریکائی که در عراق خدمت می‌کنند به گونه ای گسترش یافته است که پزشکان وزارت دفاع امریکا قادر به کنترل آن نیستند .

دکتر راسل مسئول بررسی وضعیت بیماران روانی در ارتش امریکا درگزارش خود در نشست کمیسیون ویژه بررسی وضعیت نظامیانی که در جنگ عراق مبتلا به بیماری روانی شده اند اعلام کرد: افزایش روزافزون بیماران روانی در ارتش امریکا, باعث شده است که وزارت دفاع این کشور نتواند روانپزشک و حتی کارشناس لازم برای تشخیص بیماری های روانی نیروهای مسلح تامین کند و این امر مشکلات زیادی را برای فرماندهان نظامی درعراق ایجاد کرده است .

دکتر راسل گفت: باوجود گزارش های ارائه شده در سه سال گذشته اقدام جدی در کنترل این وضعیت صورت نگرفته وهم اکنون بیش از یک سوم نظامیانی که در عراق هستند نیاز به روان درمانی دارند .

در همین حال روزنامه نیویورک تایمز نیز نوشت‌, فرماندهان امریکائی در عراق از بیان واقعیت های جنگ و مدت خدمت نظامیان امریکائی در عراق طفره می‌روند و این در حالی است که افزایش خدمت بیش از تعهد نظامیان امریکائی در عراق آنان را خسته کرده و روحیه و انگیزه نظامیان را برای ادامه جنگ از بین برده است.

نتیجه تحقیقات اداره بهداشت امریکا نیز بیانگر آن است که نظامیان امریکائی و خانواده های آنان از عراق به عنوان کابوسی وحشتناک یاد می کنند .

خستگی و فرسودگی روحی نظامیان امریکائی در عراق و نبود حمایتهای عمومی در امریکا از جنگ عراق احتمال شکست بوش در عراق رادوچندان کرده است .


منبع : عصرایراندر گوشی : اونوقت اینه می خوان با یه مشت خل و چل به ما حمله کنن ؟
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
پست: 3051
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 7 اسفند 1384, 3:45 am
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

چه خویه ایران پزشک به عراق بفرستد برای معالجه بیماران :-o
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”