هیلاری کلینتون: حتما رییس جمهور می شوم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 آذر 1385, 9:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

هیلاری کلینتون: حتما رییس جمهور می شوم

پست توسط Ahmad6644 »

تصویر


همسر رييس جمهور سابق آمريکا، رسما خبر شرکت خود در انتخابات رياست جمهوري اين کشور در سال 2008 ميلادي را تاييد کرد.

به گزارش عصر ايران (asriran.com)، سايت اختصاصي هيلاري کلينتون اعلام کرد: اين سناتور 50 ساله براي شرکت در انتخابات رياست جمهوري سال آينده، به حدي اطمينان دارد که خود را "پيروز قاطع" اين رقابت مي داند.

وي در مصاحبه با سايت اختصاصي خود گفت: از هم اکنون براي شرکت در انتخابات رياست جمهوري اعلام آمادگي مي کنم و خطاب به "ماشين آهني جمهوريخواهان" هشدار مي دهم که پس از ورود به کاخ رياست جمهوري، تغييرات جدي در راستاي امنيت ملي و سياست خارجي کشور خواهم داد.

هيلاري کلينتون در پاسخ به سوالي در مورد نحوه برخورد وي با مساله عراق گفت: به محض اداي مراسم سوگند، به عنوان اولين حرکت نمادين، دستور خروج نظاميان آمريکا و متحدانش را از عراق صادر خواهم کرد.

سناتور فعلي کنگره آمريکا در مورد عکس العمل جمهوريخواهان در قبال تصميم پايان دادن به درگيري در عراق اظهار داشت: از نقاط ضعف و قدرت جمهوريخواهان اطلاعات کافي دارم و علاوه بر اين ميدانم که براي جلوگيري از ورود من به کنگره مبلغ 70 ميليون دلار هزينه کرده اند اما همانطور که در انتخابات اخير موفق به حضور در بين ديگر دموکراتها شدم، قول می دهم پیروز میدان ریاست جمهوری نیز باشم.

نکته قابل توجه اینکه هیلاری کلینتون با راه اندازی یک وب سایت تبلیغاتی با شعار "هیلاری برای ریاست جمهوری"، به جمع آوری کمک های مالی پرداخته است.

وی از طریق گفت و گوی اینترنتی با مراجعه کنندگان، روزانه یک ساعت را صرف تشریح برنامه های دوران ریاست جمهوری خود می کند.

هیلاری کلینتون با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در کنار باراک اوباما سناتور ایلینویز، جان ادواردز سناتور سابق کارولینای شمالی، جوزف بیدن، کریستوفر دود، تام ویلساک، دنیس کوچینچ و بیل ریچاردسون قرار خواهد گرفت.

بنا بر نظرسنجی های انجام شده، هیلاری کلینتون با کسب 33 درصد آراء مردم و باراک اوباما که مسلمانی تربیت شده نزد ناپدری اندونزیایی است، با 34/28 درصد، نفرات اول و دوم اولویت کسب مقام ریاست جمهوری را به خود اخصاص داده اند و بقیه رقبا، بین پنج تا 10 درصد از آراء مردمی را به دست آورده اند.

گفتنی است هیلاری کلینتون به خاطر برخورد دیپلماتیک خود با پرونده "بیل کلینتون - مونیکا لوینسکی" مورد حمایت و پشتیبانی بخش عظیمی از زنان و مردان این کشور است.

کلینتون در دوره دوم ریاست جمهوری خود، به خاطر برقراری روابط نامشروع با مونیکا لوینسکی، منشی دفترش، مورد انتقاد شدید قرار گرفت و انتظار می رفت از سوی همسرش نیز طرد شود، اما هیلاری او را بخشید.منبع : عصرایران
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 آذر 1385, 9:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

هیلاری کلینتون: دليلي ندارد پول خود را خرج ايراني ها كنيم

پست توسط Ahmad6644 »

تصویر

هیلاری کلینتون سناتور دموکرات نیویورک که به همراه همسرش بیل کلینتون رییس جمهور سابق آمریکا در یک جلسه برای جمع آوری کمک شرکت کرده بود، گفت که حمله به ایران اتلاف پول آمریکاست.

به گزارش عصر ایران (asriran.com) و به نقل از آسوشیتدپرس، در این جلسه که با حضور مقامات نیویورک و برای جمع آوری پول جهت رقابت انتخاباتی هیلاری تشکیل شده بود و بیش از یک میلیون دلار نیز در آن جمع شد، وی به طعنه گفت: یکی از برنامه های من در صورت انتخاب به عنوان رییس جمهوری آمریکا این است که از مصرف بیش از حد برق جلوگیری کنم و قصد دارم چراغ های اضافی را خاموش کنم.

در ادامه این سخنان که با استقبال و خنده حضار همراه شد، نامزد ریاست جمهوری آمریکا گفت: به همین خاطر چراغ دیگری در ایران یا ونزوئلا روشن نمی کنم زیرا معتقدم نباید پولمان را برای مردمی صرف کنیم که از ارزش های ما حمایت نمی کنند.

وی که در سال 2002 به انجام جنگ عراق رای داده بود این جنگ را محکوم کرد و قول داد در صورتی که جورج بوش در دوران خود به این جنگ خاتمه ندهد این کار را انجام دهد.

هیلاری کلینتون افزود: ما اصلا نباید به آنجا می رفتیم، نباید سوءمدیریت این دولت در عراق رخ می داد اما اکنون این اتفاق افتاده و باید با رویکردی صحیح به جنگ پایان دهیم.

منبع : عصرايران

اينم نظر چندي از كاربران در سايت عصرايران در مورد اين خبر

▪ يكي به اين پيرزن بگه از شما درخواست خيري نيست شر مرسانيد. لازم نيست پولتان را خرج ايرانيها كنيد شما پول اضافه اتان را ببريد خرج الواطي و خوشگذراني خودتان كنيد اگر بلد نيستي پولهائي را كه از حلق مردم جهان سوم بيرون كشيده ايد چگونه خرج كني از شوهر عياشت بپرس او بلد است.

▪ هيلاري جوون اول اينكه ما به اندازه كافي پول داريم ولي اگر بلد نيستيم خرج كنيم به خودمان مربوط است و مشكل خودمان را بالاخره يك روزي حل مي كنيم. دوم اينكه پول امريكائيها اغشته به خون كشورهاي جهان سوم است الان در دنيا كسي نيست كه نداند اين ثروت هنگفت امريكا از جيب مردم كشورهاي جهان سوم به خصوص كشورهاي عرب نفت خيز است. همه دنيا مي دانند امريكا دنيا را مي چاپد تا بريزد به حلق مردم مرفه و بي دردش.

▪ هرگز نشه فراموش لامپ اضافه خاموش ، لطفا از ایشان برای تبلیغات برق استفاده شود! ضمناٌ اگه برق ایشان هم در آینده ایران و ونوزولا را نگیره ! چون خیلی برق جمع می شه!! روحی▪ هيلاري تو بزرگ شي چي مي شي؟▪ اخه هیلاری خانم تو اگه می تونستی که باعث خرج کردن پول یا خرج نکردنش بشی ،نمی ذاشتی جناب بیل با مونیکا با هم دیگه برن خوشگذرانی و پول خونه شما رو خرج کنن.پول امریکا!! که پیشکش!!

▪ جهت اطلاع سركار خانم هيلاري!
گربه محض رضاي خدا موش نميگره! چه برسه به آمريكايها.شما كه از هزاران كيلومتر آنطرفتر آمديد تو عراق دل تون واسه مردم عراق نسوخته بود, بلكه براي نفتش امديد. چرا نميريد تو كوبا!؟ مگه كوبا بغل دستتون نيست!؟ مگه به گفته شما سركش نيست!! چون چيزي جز سيگار برگ گيرتون نمياد. چرا به كره شمالي حمله نكرديد!؟ مگه رهبرش به قول شما ديكتاتور نيست!؟ جواب اين چرا هارو مردم ايران خوب ميدونند. شما اگر نميدونيد, از اطرافيهاي خودتون بپرسيد شايد كه راهنمايتون كنند.
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”