[ورود وزارت اطلاعات به بحران مسکن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهارشنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

[ورود وزارت اطلاعات به بحران مسکن

پست توسط DANG3R »

آفتاب: «غلامحسین محسنی ‌اژه‌ای» وزیر اطلاعات روز یکشنبه اعلام کرد که این وزارتخانه گزارش‌هایی را در مورد علل گرانی مسکن دریافت کرده و آنها را در دست بررسی دارد. به گفته وزیر اطلاعات، نتایج این گزارش‌ها پس از نهایی‌شدن از سوی این وزارتخانه اعلام می‌شود. اژه‌ای این مطلب را در مورد اظهارات احمدی‌نژاد مطرح کرد که از «شناسایی شبکه‌هایی که در افزایش قیمت مسکن نقش داشته‌اند و بررسی آن توسط وزارت اطلاعات» خبر داده بود.
به گزارش خبرنگار پارلمانی آفتاب، وزیر اطلاعات در پاسخ به خبرنگاران گفت: گزارش‌هایی رسیده که ما در حال بررسی هستیم.بررسی‌ها که تمام شد اعلام می‌کنیم.
خبرنگاری در واکنش به اظهارات اژه‌ای گفت: «آقای احمدی‌نژاد شش ماه پیش گفتند ما داریم عملکرد وزرا را بررسی می‌کنیم و وقتی تمام شد، اعلام می‌کنیم اما هنوز اعلام نشده اعلام گزارش شما در مورد گرانی‌ها مانند ایشان است؟». وزیر اطلاعات گفت: ممکن است از این دست باشد!

خبرنگاری در مورد عملکرد وزارت اطلاعات برای تامین امنیت سرمایه‌گذاری در کشور پرسید که اژه‌ای در پاسخ گفت: ما به سهم خود تلاش‌ می‌کنیم کسانی‌که سرمایه‌گذاری می‌کنند یا می‌خواهند تجارت اعم از واردات و صادرات داشته باشند، حمایت جدی کنیم.
وی ادامه داد: با مسئولین ذی‌ربط نیز صحبت کرده‌ام تا واحد مستقلی برای حمایت از سرمایه‌گذاری تشکیل شود و از کسانی‌که صحیح کار می‌کنند به صورت جدی حمایت شود و اگر کسانی هستند که مزاحم آنها می‌شوند به صورت جدی از آن مزاحمین جلوگیری شود.
وزیر اطلاعات در پاسخ به سوالی در مورد دستگیری جاسوس هسته‌ای در مرکز پژوهش‌های مجلس تصریح کرد: کسانی‌که به هر اتهامی دستگیر می‌شوند تا زمانی که در مراحل مقدماتی بررسی قرار دارند طبق قانون نمی‌توانیم اسامی آنها را اعلام کنیم.

وی افزود: هرگاه اتهاماتشان ثابت شد یا این خواسته زده شد می‌توان نام آنها را اعلام کرد. اما اگر کسی در فلان اتهام باشد حق نداریم تا پرونده‌اش به اثبات نرسیده اعلام کنیم.

خبرنگاری پرسید پس چطور هر روز زندگی‌نامه و اطلاعاتی در مورد برخی از افراد که عنوان می‌شود مفسد اقتصادی هستند روی سایت‌ها قرار می‌گیرد در حالی که اتهامات آنها ثابت نشده‌است؟

اژه‌ای پاسخ داد:«من نمی‌دانم شما چه سایتی را می‌گویید؟ وظیفه ما نیز برخورد با سایت نیست».

خبرنگاری خطاب به وزیر اطلاعات گفت: برخی از منافقین در بازداشت توسط آمریکا آزاد شده‌اند و در ربودن دیپلمات‌های ایرانی نقش داشته‌اند آیا وزارت اطلاعات بر این موضوع اشراف دارد؟

اژه‌ای پاسخ داد:«بله. اشراف داریم». وی افزود: دشمنان جمهوری اسلامی همیشه سعی می‌کنند از بسترهای موجود بر علیه نظام استفاده کنند این امر خیلی دور از انتظار نیست اما باید هوشیار باشیم که اجازه ندهیم دشمن از بسترها استفاده کنند.

وی تاکید کرد: شک نکنید که آمریکا از منافقین در راستای منافع خود استفاده می‌کند.

[External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1796
تاریخ عضویت: شنبه 25 شهریور 1385, 4:18 pm
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 »

روسها امریکائیها و انگلیسیها در این جریان دست دارند.....این یه نوع ایجاد ناراضیتی داخلی می باشد :-)

شک نکنید :D
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”