كمك در مورد خريد لب تاپ

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

كمك در مورد خريد لب تاپ

پست توسط Admiral »

سلام دوستان از كسائي كه تجربه خريد لب تاپ دارند خواهشمندم در مورد بهترين لب تاپ و يا بهترين مكاني كه ميشه با قيمت خوب ؛ مارك DEll 6400 رو خريد معرفي كنيد ممنون . :grin:
my GF kill me if I speak with U
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

پست توسط Yasser »

Admiral عزیز
مدل 6400 Dell مدل زیبایی هست که در عین زیبایی دارای کارای خیلی خوبی هم بای کاربران عادی تا حرفه ای هست.
البته 6400 فقط یک سری هست و حدود 11 مدل اصلی بر مبنی نوع CPU داره و همینطور برای هر مدل دارای آپشن های متعدد.
و محدوده قیمت اون هم بین 850هزارتومان تا یک میلیون و هفتصد هزار تومان متغیر. فکر میکنم اگر محدوده قیمت مورد نظرتون رو بگین بهتر میشه در موردش صحبت کرد.
در هر حال من فکر میکنم اگر نسبت قیمت و اطمینان نسبت به پشتیبانی رو در نظر بگیریم خرید لپ تاپ های دل با گارانتی گارانتی زیگورات میتونه از نظر قیمت مناسب تر باشه و خوب محل خرید هم که پایتخت.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط Admiral »

خب دوست خوبم من يك ميليون رو براي خريد اين نوع لب تاپ كنار گذاشتم كه فقط مونده به سليقه خودم چي رو از كجا تهيه كنم ؛البته استفاده اين نوع لب تا براي كار نيست و بيشتر براي خونه هستش ؛ ميشه انواع لب تاپهاي DELL رو براي من بگي ( از نظر فني و سخت افزار ) :(
my GF kill me if I speak with U
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

Admiral جان به نظرم یکی از بهترین مارک ها در ضمینه لپ تاپ DELL هستش و انتخاب خوبی هم هست. :D

برای دیدن سایر مدلها به سایت خود Dell و لینک زیر بروید.
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”