وزير کشور و قلقلک مطبوعاتي تغيير ساعات کار

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهارشنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

وزير کشور و قلقلک مطبوعاتي تغيير ساعات کار

پست توسط DANG3R »

تغيير ساعت کار برخي مشاغل به بعدازظهر قلقلک مطبوعاتي است و دوستان مطبوعاتي دوست دارند هر چيز قشنگي را تيتر کنند و مردم را به اصطلاح مشغول کنند که ما هم خوشحال مي‌شويم.

به گزارش مهر، وزير کشور در حاشيه مراسم توديع و معارفه معاون جديد برنامه ريزي و پشتيباني وزرارت کشور، در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص طرح جابجايي برخي مشاغل به بعدازظهر گفت: من پيش از اين گفته بودم که راهکارهايي براي مشاغل مختلف ارائه شده است که يکي هم اين موضوع است و در کارگروه‌هاي مختلف در حال بررسي است.

مصطفي پورمحمدي در خصوص تجميع انتخابات مجلس با تاکيد بر اينکه بعد از ابلاغ مصوبه مجلس، وظيفه دولت اجراي طرح است افزود: حرف هاي خود را در اين زمينه پيش از تصويب گفته‌ايم و بعد از تصويب، دولت ديگر حرفي براي گفتن ندارد.
وي در ادامه در خصوص اظهارات يکي از نمايندگان مجلس مبني بر کاهش 6 ماهه دوره رياست جمهوري به علت اختلافات بين دولت و مجلس، تاکيد کرد: اين بحث صحت ندارد و مجلس در رابطه با افزايش دوره ماموريت خود بحث مي‌کند.

وزير کشور در خصوص طرح بازگشت کار بانک‌ها به ساعت اوليه نيز گفت: ما منتظريم که مصوبه مجلس ابلاغ شود و به محض ابلاغ شدن موضوع را در دولت به بحث خواهيم گذاشت و سعي مي‌کنيم با کمترين تغيير اين مصوبه را به اجرا بگذاريم.
وي در خصوص تاييد نشدن انتخابات شوراي شهر برخي از شهرهاي کشور تاکيد کرد: اين موضوع را هيأت نظارت بايد تاييد کند و وزارت کشور در اين موضوع دخالتي ندارد.

پورمحمدي در ادامه درباره ارائه تبصره 13 و لايحه جداگانه اين تبصره به مجلس گفت: با هم ارائه شدن اين دو به اين علت بود که اگر لايحه راي نياورد اين تبصره روي زمين نماند و اگر تصويب شد جاي اين تبصره مي‌نشيند.
وي همچنين تغييرات وزارت کشور را در جهت بالا بردن کيفيت انجام ماموريت‌ها دانست و تصريح کرد: آقاي دکتر بلنديان نزديک 5 سال عهده دار معاونت برنامه ريزي بود و هرچه توانايي داشتند را به کار برده اند و اين بهترين موقعيت بود تا يک نيروي خلاق جانشين ايشان شود.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”