دور جديد معرفي به بانک متقاضيان خودروهاي فرسوده

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 92
تاریخ عضویت: دوشنبه 2 بهمن 1385, 10:32 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

دور جديد معرفي به بانک متقاضيان خودروهاي فرسوده

پست توسط cri$tiano.pb »

شرکت ايران خودرو طبق تکاليف تبصره 13 در جهت جايگزيني خودروهاي فرسوده از 137 هزار متقاضي ثبت نام به عمل آورده است كه از اين تعداد 72 هزار و 512 نفر به بانک معرفي شده‌اند و 44 هزار و 452 نفرديگر شرايط لازم جهت اخذ تسهيلات را کسب كرده‌اند.

به گزارش ايسنا، دکتر تقي‌زاده ضمن بيان اين مطلب گفت: با توجه به ارزش اقتصادي گواهي اسقاط و تخلفاتي که مي‌تواند در اين زمينه صورت گيرد خوشبختانه دست اندرکاران تبصره 13 با دقت و هوشياري بسيار زياد توانسته اند فعاليت‌هاي زير بنايي در اين زمينه انجام دهند و بستر را براي سرعت بيشتر در زمينه اسقاط و بازيافت آماده سازند.

مدير طرح جايگزيني خودروهاي فرسوده ايران خودرو تعداد متقاضياني که تا به حال توسط اين شرکت به مرکزاسقاط معرفي شده اند را 31 هزار و 557 نفر اعلام کرد و افزود: مراحل اسقاط تعداد 25 هزار و 114 دستگاه خودرو انجام گرفته است.
وي خاطرنشان ساخت: با توجه به اينکه تا به حال 16 هزار نفر چکهاي تسهيلات خود را دريافت كرد‌ه‌اند از اين تعداد 12 هزار و 500 نفر موفق به دريافت خودروهاي دوگانه سوز شده‌اند و حدود 4 هزار متقاضي نيز در حال انجام مراحل تحويل هستند.

مدير جايگزيني خودروهاي فرسوده ايران خودرو گفت: ايران خودرو در جهت تسهيل خدمات به متقاضيان خودروهاي فرسوده که موفق نشده اند شرايط لازم جهت اخذ تسهيلات را فراهم نمايند خدمات ويژه اي در نظر گرفته است. اين دسته از متقاضيان که از طريق SMS و يا تلفن گوياي 1548 دعوت به شرکت در اين طرح شده اند مي توانند از شرايط ايران خودرو جهت دريافت خودرو جايگزين استفاده نمايند. طي برقراري اين امکان با گذشت 7 روز ، 700 متقاضي ثبت نام نموده‌اند.

تقي زاده درباره ادامه روند معرفي متقاضيان به بانک توسط نمايندگي هاي ايران خودرو گفت: از 5 بهمن ماه نمايندگان اين شرکت نسبت به معرفي متقاضيان به بانک‌هاي سپه و تجارت اقدام خواهند کرد.
وي عدم تناسب تعداد مشتريان ثبت نام شده با ظرفيت پذيرش سيستم بانکي را از عوامل موثر در کندي کار و ايجاد نارضايتي مشتريان ياد کرد.

وي افزود : ايران خودرو آمادگي دارد روزانه يكهزار خودرو براي اين طرح اختصاص دهد و توانايي انجام تعهدات خود را طبق تکاليف تبصره 13 قانون بودجه خواهد داشت.
مدير جايگزيني خودروهاي فرسوده گفت: اميدواريم با توجه به آمادگي اين شرکت براي اجراي اين طرح ، سيستمهاي قبل از ايران خودرو نيز که وظايف ديگري بر عهده دارند با هماهنگي بيشتر وظايف خود را به خوبي انجام دهند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”