دنيزلي: شكست از ابومسلم باورم نمی‌شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

دنيزلي: شكست از ابومسلم باورم نمی‌شود

پست توسط cri$tiano.pb »

سرمربي تيم پرسپوليس تهران گفت: شكست مقابل ابومسلم براي من باور كردني نيست.

به گزارش ايسنا، مصطفي دنيزلي، پس از شكست چهار بر سه پرسپوليس در ديدار خانگي برابر ابومسلم در جمع خبرنگاران اظهار كرد: صحبت زيادي درباره‌ي اين بازي ندارم. نتيجه‌ي ديدار امروز يكي از اتفاق‌هاي نادر فوتبال دنيا بود.

وي در ادامه گفت: در نيمه‌ نخست تيم ابومسلم حتي يك حمله نيز بر روي دروازه‌ پرسپوليس نداشت؛ اما در نيمه‌ دوم اشتباهات فردي و اشتباه در جاي‌گيري بازيكنان سبب شد تا نتيجه را واگذار كنيم. واقعا باور كردني نيست، تيمي‌كه يك موقعيت گل نيز نداشته است بتواند چهار گل به ثمر برساند.

دنيزلي تصريح كرد:‌ بازي بسيار عجيبي بود؛ ‌ما مي‌توانستيم شش يا هفت گل بزنيم. حتي زماني كه نتيجه مساوي بود و يا عقب بوديم،‌ مي‌توانستيم بازي را برده و حداقل مساوي كنيم. فكر نمي‌كردم به همان راحتي كه گل مي‌زنيم گل هم بخوريم. در هر صورت اين اتفاق افتاد و براي من هم عجيب است كه چرا پرسپوليس امروز اين گونه بازي كرد.

سرمربي تيم پرسپوليس تهران ادامه داد: اشتباهات فردي عامل اصلي شكست ما بود. ما بر روي ضربه‌ي كرنر و ضربه‌ي ايستگاهي با اشتباهات فردي گل دريافت كرديم. در هر صورت طبيعي است، زماني كه تيمي ‌از نظر نتيجه پيش افتاده است، انتظار چنين شكستي را ندارد.

وي خاطرنشان كرد: اخراج الونگ نيز برنامه‌هاي ما را دچار مشكل كرد. چرا كه بر روي نيمكت بازيكني نبود كه جايگزين شود و ما نيز در شرايطي كه حريف براي جبران گل خورده حمله مي‌كرد، ما نياز به دفاع داشتيم.

دنيزلي ادامه داد: غيبت شش بازيكن پرسپوليس در بازي امروز نيز در شكست ما تاثير گذار بود. در هر صورت همواره نمي‌شود تيم را از كنار زمين اداره كرد. متاسفانه من امروز در زمين بازيكني نداشتم كه بتواند تيم را اداره كند.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه از وي در مورد تاثيرگذار بودن جدايي استيلي بر روحيه بازيكنان و نتيجه‌ اين بازي سوال كرد پاسخ داد: به هيچ وجه اين موضوع تاثير گذار نبوده است. وي همچنين در مورد عملكرد بازيكنان پرسپوليس گفت كه ما اشتباهاتي داشتيم؛ اما، من به بازيكنانم سوء ظن ندارم و نمي‌دانم چرا برخي خبرنگاران به آن‌ها شك دارند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”