پيام خوش‌آمد جورج بوش به بکهام و همسرش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پيام خوش‌آمد جورج بوش به بکهام و همسرش

پست توسط Leila »

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ديويد بكام و ويكتوريا آدامز در موزه مادام تاسائودز براي راه رفتن روي فرش قرمز آماده شدند. آنها كه پرچم آمريكا را در دست داشتند پيامي هم از رييس جمهور آمريكا دريافت كردند. جورج بوش به بازيكن انگليسي و همسر خواننده‌اش پيام داد:« به آمريكا خوش آمديد!»

اين زوج آگوست آينده زندگي‌اشان را در آمريكا شروع مي‌كند. بكام با گلكسي قراردادي پنج ساله به ارزش دويست و پنجاه ميليون دلار بسته است. اين دو را در آمريكا با نام «براد پيست و آنجلينا جولي (زوج هاليوودي)» انگلستان مي‌شناسند. بكام و همسرش دو هفته در آمريكا خواهند بود و در ميهماني ويژه‌اي هم با حضور چهره‌هاي سرشناس حاضر هستند.

نكته جالب اين است كه گروهي از كساني كه در موزه بودند حتي نام بازيكن انگليسي را هم نشنيده بودند. روسانه پليگريني، يك نيويوركي پنجاه و چهار ساله به رويترز گفت:« آنها را نمي‌شناسم. اوه! صبر كنيد! آيا اين يكي بازيكن فوتبال است؟ اسمش چه بود؟ با حرف «ب» شروع مي‌شد!»

ربكاي چهارده ساله هم گفت:« آنها را مي‌شناسم چرا كه مشهور هستند.»

جاني دي جواكينو، مدير موزه باور دارد آمريكايي‌ها آماده هستند تا با اين زوج آشنا شوند:« آنها به اندازه سراسر جهان در آمريكا سرشناس نيستند. اما، فكر مي‌كنم به زودي شرايط تغيير مي‌كند. «به آمريكا خوش آمديد!»
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”