در جام‌جهاني تركيه به نتيجه اهميت ندهيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

در جام‌جهاني تركيه به نتيجه اهميت ندهيم

پست توسط DJ.HAMED »

عضو كميته فني كشتي فرنگي گفت: در جام جهاني آنتاليا نبايد به نتيجه زياد اهميت بدهيم.

حسام الدين جعفري در گفت و گو با ايسنا، اظهار كرد: تصميم گيري در مورد حضور در جام جهاني بايد سريع انجام مي‌شد و فرصت نداشتيم. ظاهرا تا چهارشنبه بايد اسامي اعلام مي‌شد و از فدراسيون تركيه فرصت خواستيم تا چند روز ديگر اين كار را انجام دهيم.

وي ادامه داد: كميته فني در نشست خود برگزاري مسابقه انتخابي را بهترين راه براي انتخاب تيم اعزامي به جام جهاني دانست كه تقريبا در هر وزن از شش كشتي گير دعوت كرديم تا در انتخابي شركت كنند.

جعفري در پاسخ به اين سوال كه آيا كشتي گيران آمادگي حضور در انتخابي را دارند،‌گفت: كشتي گيران بايد مثل سرباز هميشه آماده باشند. كسي كه مي‌خواهد در كورس قهرماني باشد بايد همواره آمادگي خود را حفظ كند، ضمن اين كه مسابقه انتخابي با دو كيلو ارفاق وزن برگزار مي‌شود.

عضو كميته فني افزود: البته مطمئنا كشتي گيران از آمادگي ايده آل به دور خواهند بود و به نتيجه جام جهاني نبايد زياد اهميت داد. هرچند هميشه نتيجه گرا بوده‌ايم اما، بايد يك مقدار از نفرات انتخاب شده حمايت كرد.

جعفري در رابطه با اعلام عدم حضور برخي ملي پوشان در مسابقه انتخابي گفت: تصميم كميته فني اين بوده كه هر كشتي گيري در انتخابي شركت نكند، ‌شانس حضور در جام جهاني نخواهد داشت و بايد خود را براي جام يادگار امام آماده كند. پس از جام يادگار امام نيز نتايج به دست آمده از اين رقابت‌ها و جام جهاني بررسي مي‌شوند تا در خصوص حضور در مسابقات قهرماني آسيا تصميم گيري شود.

سرمربي سابق كشتي فرنگي نونهالان در پايان در خصوص انجام برنامه‌هاي پايه‌اي گفت: زماني كه سرمربي نونهالان بودم ، تيم خوبي از مربيان را گزينش كرده بودم و به بستر سازي مي‌پرداختيم. خيلي اصرار داريم تا كشتي فرنگي در رده‌هاي پايه هرچه سريعتر شكل گيرد تا براي آينده اين رشته پشتوانه سازي كنيم.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”