اولين دوره مسابقات " فيوچر" جهاني بدمينتون در ايران برگزار شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اولين دوره مسابقات " فيوچر" جهاني بدمينتون در ايران برگزار شد

پست توسط DJ.HAMED »

"احمد آزاد پهلوان " نماينده فدراسيون جهاني بدمينتون گفت : اولين دوره از مسابقات فيوچر (جوانان) جهاني بدمينتون كه از سطح چهار آغاز مي‌شود ،همزمان با مسابقات دهه فجر در ايران برگزار شد.


آزاد پهلوان روز جمعه در حاشيه برگزاري هفدهمين دوره از مسابقات بين‌المللي گراميداشت دهه فجر كه در اصفهان در حال برگزاري است ، در گفت وگو با ايرنا افزود : آغاز اين دوره از مسابقات از هفدهمين دوره مسابقات دهه فجرايران آغاز و به ميزباني ‪ ۱۰‬كشور آسيائي مطابق برنامه‌هاي فدراسيون جهاني سال ‪ ، ۲۰۰۷‬اين مسابقات ادامه مي‌يابد .

وي گفت : هدف از برگزاري مسابقات فيوچر بدمينتون را ثبات بيشتر اين رشته براي حضور در مسابقات جهاني از جمله حضور در مسابقات قهرماني جهان و المپيك دانست.

وي با اشاره به اين كه اين رشته ورزشي نسبت به تنيس چمن و اسكواش آماتور و در تهديد حذف از مسابقات المپيك مي‌باشد ، گفت: اين مسابقه مي تواند به ارتقا سطح كيفي اين رشته در ثبات وارتقا سطح آگاهي داوران و مربيان و بازي بازيكنان و نيز جذب اسپانسر در سرمايه‌گذاري اين رشته كمك كند .

نماينده فدراسيون جهاني بدمينتون رقابت‌هاي هفدمين دوره از رقابت هاي بين‌المللي را خوب پيش بيني كرد ، و گفت: در اين دوره از رقابتها علاوه بر حضور تيمهاي اروپائي ، ‪ ۱۱‬ورزشكار جهاني با رتبه‌هاي ‪ ۱۰۰‬به پائين در بخش آقايان و بانوان حضور دارند كه بر كيفيت بازيها افزوده است.

وي اضافه كرد: چون اين دوره از مسابقات در تقويم جهاني به همراه دارا بودن امتياز براي حضور در المپيك ثبت شده است ، تيم‌ها و بازيكنان بسياري در اين رقابتها حضور يافتند .

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”