نيكبخت: در پرسپوليس دوباره متولد شدم!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

نيكبخت: در پرسپوليس دوباره متولد شدم!

پست توسط cri$tiano.pb »

عليرضا واحدي نيكبخت گفت: خوشحالم که در پرسپوليس به روزهاي اوج فوتبالم بازگشته‌ا‌م و بر اين باورم که از لحاظ فوتبالي در فصل جاري دوباره متولد شده ام.

به گزارش ايسنا، واحدي نيكبخت پس از پيروزي تيمش در هزارمين بازي رسمي تاريخ اين تيم در ورزشگاه حافظيه شيراز مقابل تيم فوتبال برق، افزود: در روزهاي اوج فوتبالم به خاطر ندارم که در يک فصل هفت پاس گل داده باشم، اما درفصل جاري 7 پاس گل براي گلزنان پرسپوليس ارسال کرده ام و فکر مي کنم با احتساب گلهايي كه امسال به ثمر رسانده ام وظيفه ام را در قبال اين تيم پرطرفدار به خوبي انجام داده باشم.

وي ادامه داد: البته من در سال‌هاي گذشته گلهاي زيادي مي زدم اما، براي خودم هم جالب است که توانسته ام در پرسپوليس و در آغاز نيم فصل دوم رکورد پاس گل‌هاي خودم در يک فصل را بشکنم و در ليگ هم تبديل به يکي از بهترين گل‌سازها شوم.

شماره ده پرسپوليس گفت: خيلي ها فکر مي کردند که فوتبال نيکبخت واحدي تمام شده، آنها حتي وقتي به پرسپوليس آمدم به باشگاه انتقاد کردند که يک بازيکن تمام شده را جذب کرده اما، اكنون خوشحالم و خدا را شکر مي کنم که دشمن شاد نشدم و تولد دوباره اي در فوتبال ايران داشته ام.

نيکبخت درباره پيروزي پرسپوليس مقابل برق شيراز گفت: در نيمه اول روي يک اتفاق گل خورديم اما، از زماني که دنيزلي تغييراتي درتيم داد شکل تهاجمي‌تر و روند صعودي در عملکرد تيم را شاهد بوديم که نتيجه آن گل پيروزي بخش در دقايق پاياني بود.

نيکبخت درباره عملکرد خودش گفت: به خاطرکمبود مدافع و به تشخيص دنيزلي بيشتر درسمت چپ خط دفاعي بازي مي کردم و در مقطعي از نيمه دوم هم پشت مهاجمان بازي مي کردم اما، فکر مي کنم درنيمه اول تاثيرخاصي در شروع حملات تيم داشتم وخوشبختانه توانستم با يک پاس گل در پيروزي تيم سهيم شوم.

نيکبخت در گفت‌وگو با سايت باشگاه درباره شانس پرسپوليس براي قهرماني درليگ گفت: استقلال و سايپا شانسي براي قهرماني در جام حذفي ندارند، اما پرسپوليس مدعي شماره يک فتح جام حذفي است واز شانس خوبي هم در اين رقابتها برخوردار است. در ليگ هم به راحتي مي‌توانيم فاصله 4 امتيازي با استقلال را جبران کنيم و اگر هشيار باشيم مي توانيم با پيروزي هاي متوالي تيم سايپا از لحاظ رواني تحت فشار قرار داده و به اهداف خود برسيم.

نيکبخت درباره‌ اخباري مبني بر سه اخطاره بودنش، گفت: خيلي ها فکر مي‌کنند من از بازي با سپاهان محروم شده ام اما، به اعتقاد خودم هرگز اين گونه نيست، چون من دربازي مقابل ذوب آهن ابتدا کارت زرد دوم را گرفتم و سپس با کارت قرمز مواجه شدم. بنابراين من سه اخطاره نيستم و اميدوارم سازمان ليگ هم به اين موضوع توجه ويژه داشته باشد تا بي دليل درشرايطي که پرسپوليس خرسندي، آشوبي ، سيدعباسي ، ماماني و حاجي زاده را دراختيار ندارد از همراهي تيم محروم نشوم.

** استعلام باشگاه پرسپوليس از سازمان ليگ درباره نيكبخت
باشگاه پرسپوليس با ارسال نامه اي به سازمان ليگ خواستار بررسي دقيق وضعيت تعداد اخطارهاي عليرضا واحدي نيكبخت شد.

محمدحسن انصاري فرد عصر شنبه طي نامه اي به علي كاظمي، دبير سازمان ليگ خواستار مشخص شدن وضعيت عليرضا واحدي نيكبخت و تعداد اخطارهاي او شد.

بنابراين گزارش، عليرضا واحدي نيكبخت مدعي است كه با دريافت كارت زرد در بازي با برق شيراز سه اخطاره نشده و به دليل اخراج غيرمستقيم در بازي با ذوب آهن طبق قانون مي تواند پرسپوليس را در بازي با سپاهان همراهي كند.

در این حال باشگاه پرسپوليس از سازمان ليگ درخواست كرد تا اين موضوع مورد بررسي قرار بگيرد.

۱۴ بهمن ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۲۱:۱۳
زندگي را اگر سخت نگيريد بسيار شيرين است

تشکر يادتون نره لطفا.... مرسي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”