زياد شعبو ۴۰ هزار دلار، عمر حميدی نيامد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 92
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

زياد شعبو ۴۰ هزار دلار، عمر حميدی نيامد

پست توسط cri$tiano.pb »

پيوستن "عمر حميدي" مدافع تيم ملي فوتبال سوريه به پرسپوليس به علت عدم موافقت باشگاه پرسپوليس با شروط باشگاه الاتحاد سوريه منتفي شد.

به گزارش ايسنا،‌ قرار بود علاوه بر "زياد شعبو" يك مدافع جوان سوريه‌اي هم با پرسپوليس قرارداد ببندد كه اين انتقال در آخرين لحظات منتفي شد.

گزينه مورد نظر باشگاه پرسپوليس براي تقويت خط دفاعي، عمر حميدي مدافع تيم ملي بزرگسالان و اميد سوريه و عضو تيم الاتحاد بود، اما اين باشگاه سوريه‌اي به علت حضور در ليگ قهرمانان آسيا و نياز مبرم به مدافع خود ابتدا با پيشنهاد پرسپوليس مخالفت كرد و پس از آن مبلغي را براي صدور رضايت نامه موقت پيشنهاد داد كه با مخالفت مديرعامل پرسپوليس همراه بود.

باشگاه پرسپوليس هم مذاكراتي با يك مدافع آفريقايي انجام داده و احتمال دارد اين بازيكن طي روزهاي آتي در تست فني شركت كند.

در این حال سايت فوتبال سوريه نيز پيوستن عمر حميدي به پرسپوليس را منتفي دانست و درباره پيوستن زياد شعبو نوشت: "گلزن سوريه به تيم ملي ايران بعد از موافقت باشگاه جيش، به پرسپوليس پيوست و بعد از ثبت قرارداد در تمرينات اين تيم شركت كرد."

برخلاف اعلام سايت فوتبال سوريه مبلغ قرارداد 6 ماهه زياد شعبو با پرسپوليس ۶۰ هزار دلار نبوده و اين مهاجم سوريه اي با قراردادي به مبلغ ۴۰ هزار دلار به پرسپوليس منتقل شده كه 22500 دلار آن سهم باشگاه جيش بوده است.

۱۴ بهمن ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۲۱:۱۲
زندگي را اگر سخت نگيريد بسيار شيرين است


تشکر يادتون نره لطفا.... مرسي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”