بي‌لباسي برخي بازيكنان پايه پرسپوليس

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 92
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

بي‌لباسي برخي بازيكنان پايه پرسپوليس

پست توسط cri$tiano.pb »

برخي مسئولان پرسپوليس از قرارداد با توليدي لباس حصاري استفاده ويژه كرده و در اين شرايط، برخي اعضاي تيم‌هاي پايه با پول خود لباس تهيه كرده‌اند.

به گزارش فارس، در حاليكه مسئولان پرسپوليس موظفند تمامي تيم‌هاي خود را تحت پوشش قرار دهند؛ اما علاوه بر مشكلات متعدد مالي، اين تيم‌ها با مشكل لباس نيز مواجه هستند.

يكي از مربيان تيم هاي پايه كه نمي‌خواست نامش فاش شود، در گفت و گو با خبرگزاري فارس گفت: "از سوي باشگاه براي تيم هاي پايه سهميه در نظر گرفته شده؛ اما كافي نيست. به طور مثال در يك تيم 25 بازيكن عضو هستند و در اين شرايط تنها 20 دست لباس به ما تحويل داده مي شود و به همين دليل، 5 نفر ديگر مجبورند با پول خود لباس تهيه كنند.

حصاري، مسئول توليدي لباس در گفت و گو با فارس در اين مورد اظهار داشت: اعضاي تيم هاي پايه سهميه اي مشخص دارند و تا امروز لباس هاي مورد نظر خود را با در دست داشتن نامه از باشگاه دريافت كرده و تاكنون با پول خود خريد نكرده اند.

وي در مورد استفاده برخي مسئولان باشگاه از قرارداد منعقد شده، تصريح كرد: در مدت اخير بارها برخي با ارسال نامه، لباس هاي فراواني دريافت كرده اند. با افزايش اين روند اعتراض خود را به مديرعامل باشگاه اعلام كرديم و از اين پس تنها به كساني لباس تحويل مي دهيم كه نامه اي با امضاي شخص انصاري فرد در دست داشته باشند.

۱۴ بهمن ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۱۶:۲۹
زندگي را اگر سخت نگيريد بسيار شيرين است


تشکر يادتون نره لطفا.... مرسي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”