همه فيلم هاي سينمايي را از اينترن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15887
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 72638 بار
سپاس‌های دریافتی: 31668 بار
تماس:

همه فيلم هاي سينمايي را از اينترن

پست توسط Mahdi1944 »

آن دسته از کاربران آمریکایی که علاقه فراوانی به تماشای فیلم‌های سینمایی دارند به زودی می‌توانند تمامی فیلم‌های جدید را از اینترنت بارگذاری کنند.

دو شرکت آمریکایی Movielink و CinemaNow در پی همکاری‌های جدید خود به کاربران امکان می‌دهند تا در روز عرضه DVD فیلم‌های سینمایی جدید، آنها را از اینترنت خریداری و بارگذاری کنند. تا کنون هر دوی این شرکت‌ها تنها فیلم‌های دیجیتالی را برای بارگذاری بر روی پایگاه اینترنتی خود قرار می‌دادند و این عمل فقط در دوره زمانی به خصوصی صورت می‌گرفت.

"کورت ماویس" مدیر شرکت CinemaNow این عمل را به عنوان اقدامی مهم برای آغاز انقلاب دیجیتالی خواند و افزود: "ما می‌کوشیم با عرضه فیلم‌های سینمایی به صورت آنلاین، دستاوردهای مهم هزاره سوم را برای کاربران نمایان کنیم و شکاف دیجیتالی را از بین ببریم."

دو شرکت یاد شده قراردادهای جدیدی را با استدیوهای مهم هالیوود نظیر Universal Pictures، Warner Brothers و Twentieth Century Fox امضا کرده‌اند و بر این اساس تمامی فیلم‌های سینمایی هالیوود را به صورت آنلاین عرضه می‌کنند.

"جیم رامو" مدیر شرکت Movielink نیز خاطر نشان کرد: "انجام چنین اقدماتی می‌تواند محتویات باارزش فناوری‌های نوین را برای همه به نمایش بگذارد. ما در تلاشیم در آینده نزدیک با دیگر استودیوهای فیلم سازی قراردادهای تازه ای را به امضا برسانیم و فیلم های آنها را به صورت آنلاین بفروشیم."

فیلم‌های اینترنتی طوری طراحی شده‌اند که اجازه تکثیر به کاربران داده نمی‌شود و به همین خاطر قانون کپی‌رایت بر روی آنها رعایت می‌شود.

منبع خبر: ایتنا
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”