شان پن: در تظاهرات 22 بهمن شرکت کنید!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 7:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

شان پن: در تظاهرات 22 بهمن شرکت کنید!

پست توسط Achilles »

سایت باشگاه خبرنگاران جوان: شان پن هنرپیشه مشهور آمریکائی در مصاحبه ای با ما گفت "با شناختي كه از جامعه ايران پيدا كردم مطمئنم كه در راهپيمايي ۲۲ بهمن با حضور گسترده يكبار ديگر سالگرد پيروزي انقلاب را جشن مي گيرند و اين حضور ضربه ديگري به سياستهاي دولت بوش خواهد بود."

منتقد سياستهاي دولت بوش گفت "نكته‌اي كه ممكن است مايه حيرت باشد اين است جنگي كه اكنون آمريكا عليه تروريسم به راه انداخته، باعث شده است ما فرق سازمان هاي سياسي را در خاورمیانه تشخيص ندهيم. در حالي كه اگر به عمق ماهيت فعاليت برخي از اين گروهها برويم مي فهميم كه واقعا تروريست به آن مفهومي كه ما آمريكايي ها براي خود و جهان تعريف كرده‌ايم، نيست. همين انتزاعي بودن مفهوم تروريسم است كه امروز مانع از مذاكره با ايران و سوريه مي شود كه در جهان پر تنش امروز يكي از ضروريات اجتناب ناپذير است. آمريكا مذاكره با اين دو كشور را منع كرده است تنها به اين دليل كه به ادعاي او از تروريسم حمايت مي‌كنند. در صورتي كه اگر عمقي تر بررسي كنيم خواهيم فهميد كه ايران و سوريه از گروهها و سازمان هايي حمايت مي كنند كه فعاليت آنها بيشتر ماهيت مقاومتي دارد تا تروريستي."

وي در مورد سينمای ایران نیز گفت "امروز بيست و پنج سال تجربه حركت رو به جلو و سعي و خطاهاي متعدد موجب به كمال رسيدن سينماي ايران و معرفي آن به عنوان سينمايي برجسته در عرصه جهاني شده است."
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”