هديه تهراني در نسل جادويي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

هديه تهراني در نسل جادويي

پست توسط Leila »

ايرج كريمي گفت: مدتها است كه فيلم «نسل جادويي» آماده نمايش شده است، اما براي نمايش در بيرون جشنواره‌ي فجر گذاشته شده است.

اين كارگردان درباره‌ي عدم حضور فيلم‌اش در جشنواره‌ي فيلم فجر در گفت‌و گويي با خبرنگار سينمايي ايسنا، مدعي شد: با يكي از مسوولين ارشاد تماس گرفتم و ايشان ظاهرا مسوول كميته‌ي انتخاب جشنواره بود، ولي عضو آن نبود و به من گفت: "دليلش اين بوده كه فيلم اولويت مضموني نداشت." اما من معني آن را دقيقا متوجه نشدم.
وي در پاسخ به اينكه فيلم پروانه ساخت دارد، به اين پاسخ بسنده كرد: بله پروانه ساخت دارد و مطابق با فيلم نامه ساخته شده است ولي به قول شاعر «اي مرغ سحر عشق ز پروانه بياموز / كان سوخته را جان شد آواز نيامد». من فكر مي‌كنم منظور شاعر از پروانه، همين «پروانه ساخت» بوده است.
اين درحالي است كه جهانگير كوثري، تهيه كنند فيلم «نسل جادويي» شب گذشته‌ در نشست خبري «خون‌بازي» درباره‌ي وضعيت اكران «نسل جادويي» در پاسخ به سوالي درباره‌ي عدم حضور فيلم در جشنواره گفت: اين فيلم از نظر ساختاري و تكنيكي، كار كاملا خوش ساختي است، اما به نظر هيات انتخاب جشنواره مشكل بسيار كوچكي داشت كه بر طرف كردن آن نيازمند زمان نسبتا زيادي بود و به دليل شتاب زدگي امكان حضور در جشنواره را پيدا نكرد.
وي متذكر شد: با حل اين مشكل، فيلم به نمايش عمومي درمي‌آيد.

تصویر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”