نواقص کارت هوشمند برطرف می‌شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

نواقص کارت هوشمند برطرف می‌شود

پست توسط Don Corleone »

نواقص کارت هوشمند برطرف می‌شود

آفتاب: رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی غرب استان تهران گفت، برخی از کارت های هوشمند سوخت توزیع شده نقایصی دارند که مالکان وسیله نقلیه باید در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نمایند. ابراهیم شکوری اظهار داشت: تعدادی از کارت های هوشمند سوخت توزیع شده در مواردی از قبیل شماره پلاک خودرو، نام درج شده در پشت کارت سوخت، صدور کارت به نام مالک قبلی خودرو و... دچار مشکل هستند که این موارد با مراجعه مالک کارت هوشمند به اداره راهنمایی و رانندگی قابل حل است.

وی افزود: موارد یاد شده و به خصوص صدور کارت هوشمند سوخت به نام مالک قبلی خودرو که به دلیل نقل و انتقال در فاصله زمانی صدور کارت رخ داده است خللی در روند دریافت سوخت ایجاد نمی کند.

شکوری خاطرنشان کرد: در صورتی که شماره پلاک خودرو درج شده در پشت کارت سوخت با پلاک خودروی مالک آن مغایرت داشته باشد به نحوی که شماره متعلق به مالک قبلی خودرو نیز نباشد در فرآیند پاکت گذاری اشتباهی رخ داده است.

وی تاکید کرد: مالکان این قبیل کارت های هوشمند باید کارت سوخت خود را به شرکت پژوهش و توسعه ناجی به صندوق پستی 14155 - 5896 ارسال نمایند.

شکوری یادآور شد: صاحبان خودرو برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات کارت هوشمند خود به صورت حضوری به راهنمایی و رانندگی منطقه خود مراجعه کنند.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”