مديرعامل رنو نيسان:تحريم‌ها بر پروژه رنو در ايران تاثيري نخواهند گذاشت

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

مديرعامل رنو نيسان:تحريم‌ها بر پروژه رنو در ايران تاثيري نخواهند گذاشت

پست توسط Don Corleone »

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: خودرو


ايران بازار استراتژيك شركت رنو در آينده است و تحريم‌هاي احتمالي بر روي پروژه‌هاي رنو تاثيري نخواهند گذاشت و ما در ايران همچنان حضور خواهيم داشت.

به گزارش ايسنا، كارلوس گون - مدير عامل رنو نيسان - با بيان اين مطلب افزود: با توجه به مسائل اخير درباره پروژه هسته‌يي ايران، تصميم‌گيري درباره ادامه حضور در ايران سخت بود؛ اما رنو تصميم گرفته است كه همچنان در بازار خودرو ايران حضور داشته باشد؛ چرا كه بازار ايران براي ما بسيار مهم است و تا سال 2009 بخش عمده بازار ايران را به‌دست خواهيم آورد.

وي تاكيد كرد: براي عملياتي شدن پروژه لوگان (تندر) در ايران به شدت تلاش خواهيم كرد و اين پروژه را به سرانجام خواهيم رساند.

او بابيان اين‌كه توليد لوگان امسال در هند ايران و برزيل آغاز خواهد شد، افزود: سعي مي كنيم در بازارهاي مختلف با توجه به شرايط بازار مدل‌هاي جديدي بر روي پلات فرم لوگان طراحي كنيم.

گفتني است، رنو مالك نيسان همانند شريك ژاپني خود در سال 2006 با كاهش فروش 4 درصدي روبه‌رو بود و نيسان نيز با كاهش بيش از سه درصدي روبروست؛ حال آن‌كه بازارهاي خارج اروپا رنو كه 30 درصد بازار اين شركت را به خود اختصاص داده است 8 درصد رشد را نشان مي‌دهد. به همين دليل بازارهاي خارج اروپا براي رنو بسيار حياتي است و ايران نيز براي اين شركت بسيار مهم است. به همين منظور شركت رنو به سهامداران خود گفته است كه با معرفي مدل‌هاي جديد، امسال اين شركت رشد فروش را شاهد خواهند بود. از طرفي اين شركت اعلام كرده كه در سال 2007 فروش خارج بازارهاي اروپا نيز افزايش خواهد يافت.

حال به نظر مي رسد اين شركت با توجه به توليد تندر در ايران و هند در سال 2007 اميد به افزايش فروش در خارج از مرزهاي اروپا دارد و از طرفي ارائه مدل‌هاي جديد از جمله لاگونا جديد سعي اين شركت براي افزايش فروش و جبران كاهش فروش اين شركت را نشان مي‌دهد.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”