كاميابي بنز و ناكامي فورد در فروش محصولات خود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 شهریور 1385, 12:51 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

كاميابي بنز و ناكامي فورد در فروش محصولات خود

پست توسط Mr.Amirhessam »

شركت خودروسازي مرسدس بنز در گزارشي اعلام كرد: فروش ماه مارس اين شركت نسبت به مدت مشابه سال گذشته (115 هزار و 400 دستگاه) با دو درصد افزايش به 117 هزار و 500 دستگاه رسيد.

در سه ماهه اول سال جاري شركت مرسدس بنز در حدود 261 هزار و 700 دستگاه مرسدي بنز و خودروهاي سواري لوكس خود را در سراسر جهان فروخت و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5/4درصد افزايش داشت.

شركت مرسدس بنز در سه ماهه اول سال 2005 از كاهش فروش خودروهاي سواري خود به 226 هزار و 400 دستگاه خبر داد و دليل عمده آن را شرايط نامناسب اقتصادي در برخي بازارهاي مهم اروپايي اعلام كرد.

مجموع فروش خودروهاي سواري شركت مرسدس بنز در ماه مارس به 103 هزار و 300 دستگاه رسيد كه نسبت به ماه مارس سال گذشته 5/2درصد كاهش داشته است، اما براي مدل‌هاي جديد 2004 بسيار بالاست.

در سه ماهه اول سال 2005،16 هزار و 500 دستگاه خودروي كروكي SLK به مشتريان تحويل داده شد. اين در حالي است كه فروش خودروهاي كلاس A اين شركت كه سري راست فرمان و دنده اتوماتيك آن چند هفته پيش در دسترس مشتريان قرار گرفت، از ماه ژانويه تا مارس سال جاري به 46 هزار و 500 دستگاه رسيد.

شركت مرسدس بنز در گزارش خود تأكيد كرد كه در تابستان سال جاري اين شركت اولين خودروسازي در سراسر جهان خواهد بود كه تمامي خودروهاي ديزلي خود را به ف_ * ل*_ ت ر استاندارد ويژه‌اي مجهز مي‌كند.

همچنين شركت خودروسازي فورد در گزارشي اعلام كرد: فروش محصولات اين شركت در امريكا در ماه آوريل براي يازدهمين ماه متوالي كاهش يافت.

با كاهش فروش خودروهاي اسپورت شركت فورد، خودروهاي سواري و كاميون اين شركت با كاهش فروش 5/1درصدي ماه آوريل مواجه شدند.

دومين شركت خودروسازي بزرگ امريكا در ماه گذشته بيش از 280 هزار دستگاه از محصولاتش را در امريكا به فروش رساند كه در مقايسه با مدت مشابه در سال گذشته ميلادي در حدود 4383 دستگاه كاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاري رويتر، گروه دايملر كرايسلر نيز در گزارشي از افزايش فروش 9درصدي محصولات خود در امريكا در ماه گذشته خبر داد.

پنجمين شركت بزرگ خودروسازي جهان در گزارش خود ميزان فروش خودروهايش در امريكا را در ماه آوريل، 225 هزار و 351 دستگاه اعلام كرد.
[External Link Removed for Guests]
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”