اسامي فيلم‌هاي اكران نوروزي مشخص شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

اسامي فيلم‌هاي اكران نوروزي مشخص شد

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: اسامي فيلم هايي كه در نوروز 86 اكران مي‌شوند، مشخص شد. اخراجي‌ها، ميهمان، خون بازي و شب بخير فرمانده در نوروز ميزبان مردم در سينماهاي تهران هستند.


يك منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: تاكنون حضور چهار فيلم در اكران نوروزي امسال تقريبا قطعي شده است و اين فيلمها عبارتند از "اخراجيها" به كارگرداني مسعود ده نمكي، و با بازي اكبر عبدي، محمدرضا شريفي نيا، كامبيز ديرباز و قاسم زارع. تهيه كننده اين فيلم حبيب الله كاسه ساز است و فيلم با نگاهي طنز به موضوع دفاع مقدس مي پردازد. فيلم "ميهمان" به كارگرداني سعيد اسدي و با بازي امين حيايي، شقايق فراهاني، محمدرضا شريفي نيا، سيدحسام نواب صفوي و مريم اميرجلالي، تهيه كننده اين فيلم عبدالله عليخاني است. فيلم "خون بازي" به كارگرداني رخشان بني اعتماد و محسن عبدالوهابي و بازي بيتا فرهي، باران كوثري و بهرام رادان. اين فيلم موضوعي اجتماعي دارد و تهيه آن را جهانگير كوثري و رخشان بني اعتماد بر عهده داشتند.
فيلم "شب به خير فرمانده" به كارگرداني انسيه شاه حسيني و بازي لادن مستوفي، عصمت رضاپور و محمد مختاري. اين فيلم موضوعي جنگي دارد و سيد سعيد سيدزاده تهيه آن را بر عهده دارد.
اين منبع آگاه همچنين از حضور چهار فيلم ديگر نام برد كه احتمال اكران نوروزي آنها هم زياد است. اين فيلمها عبارتند از: فيلم "رئيس" به كارگرداني مسعود كيميايي و با بازي فرامرز قريبيان، امين تارخ، پولاد كيميايي، لعيا زنگنه و مهناز، افشار تهيه اين فيلم را خود كيميايي بر عهده داشته و فليم موضوعي اجتماعي را روايت مي كند.
فيلم "پارك وي" به كارگرداني فريدون جيراني كه بيتا فرهي، محمدرضا شريفي نيا، نيوشا ضيغمي و نيما شاهرخي در آن به عنوان بازيگر حضور دارند و فيلم به تهيه كنندگي سيدغلامرضا موسوي و در موضوع اجتماعي ساخته شده است.
فيلم "دست‌هاي خالي" به كارگرداني ابوالقاسم طالبي با بازي مسعود رايگان، خسرو شكيبايي، مريلا زارعي و فاطمه گودرزي، اين فيلم موضوعي جنگي دارد و تهيه كننده آن محمدرضا تخت كشيان بود.
و بالاخره فيلم "يك شب" به كارگرداني نيكي كريمي و تهيه كنندگي جهانگير كوثري و حسن رجبعلي بنا، در اين فيلم هم بازيگراني چون هانيه توسلي، سعيد ابراهيمي فر و عبدالرضا فخار حضور دارند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”