مريلا زارعي: ممنوع‌التصوير نشده‌ام

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

مريلا زارعي: ممنوع‌التصوير نشده‌ام

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: مريلا زارعي، شايعات مربوط به ممنوع‌التصوير شدن خود، در پي اعتراض به نحوه داوري جشنواره امسال را تكذيب كرد.


در پي تماس خبرنگار سينمايي فارس با مريلا زارعي، اين بازيگر سينما درباره منتفي شدن حضورش در فيلم «محيا» و شايعات ممنوع‌التصوير ‌شدن خود بعد از واكنش به داوري جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر، گفت: مدتي پيش براي حضور در اين فيلم با اكبر خواجويي گفت‌وگو كردم، فيلمنامه را خواندم و حتي توافقاتي نيز انجام شد، اما چندي بعد به دليل مسافرت، از خواجويي عذرخواهي كردم و حضورم در فيلم منتفي شد.
وي افزود: البته اين اتفاق مربوط به قبل از جشنواره فجر بود، اما خبر آن بعد از جشنواره به صورت پررنگ بازتاب داده شد. طوري كه به نظر مي‌رسد عده‌اي مي‌خواهند اين گونه نشان دهند كه من بعد از اعتراض‌هايم به جشنواره از كار منع شده‌ام.
برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر زن مكمل در جشنواره بيست و دوم فيلم‌ فجر، گفت: حتي عده‌اي از نشريات نوشته‌اند كه من براي بازي در فيلم «انعكاس» هم قرارداد بسته‌ام، ولي به دليل همان اعتراض‌هايم، اجازه حضور در اين فيلم به من داده نشده، اما واقعيت اين است كه من با رضا كريمي هيچ قراردادي نبسته‌ام و قرار نيست در اين فيلم حضور داشته باشم.
مريلا زارعي همچنين درباره حذف بازي‌اش در فيلم «اخراجي‌ها» گفت: صحنه‌هاي بازي در اين فيلم مربوط به زمان حال بود كه به دليل بالا رفتن زمان فيلم، مسعود ده‌نمكي تصميم گرفت قسمت‌هاي مربوط به زمان حال را كنار بگذارد و به همين دليل بازي من در اين فيلم حذف شد.
زارعي در پايان گفت: در حال حاضر براي بازي در هيچ فيلمي قرارداد نبسته‌ام.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”