گزارش اختصاصي كيهان از یک توطئه بزرگ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 682
تاریخ عضویت: شنبه 23 دی 1385, 12:47 am
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

گزارش اختصاصي كيهان از یک توطئه بزرگ...

پست توسط Montana2100 »

منابع آگاه در تماس با كيهان خبر دادند كه در اسلام آباد پايتخت پاكستان و با حضور 7 كشور پاكستان، عربستان، مصر، اردن، مالزي، اندونزي و تركيه توطئه اي بزرگ و مخفي عليه جهان اسلام در حال شكل گيري است.

وزيران خارجه اين 7 كشور روز يكشنبه گذشته (25 فوريه/6 اسفند) با صحنه گرداني پشت پرده آمريكا و اسرائيل در پايتخت پاكستان گرد هم آمدند تا طي توافقي پنهاني كه تقريباً هيچ چيز از جزئيات آن به بيرون درز نكرده، مقدمات به رسميت شناختن اسرائيل توسط دولت هاي جهان اسلام را فراهم كنند.

اگرچه هدف رسمي اين نشست «تدوين پيش نويس براي اجلاس سران كشورهاي عضو سازمان كنفرانس اسلامي» اعلام شده ولي گزارش هاي رسيده حكايت از آن دارد كه در اين نشست كه در سطح وزيران خارجه برگزار شده هدف اصلي اين بوده است كه به بهانه تلاش براي تشكيل كشور مستقل فلسطيني استدلال كنند «ابتدا بايد اسرائيل به رسميت شناخته شود» و در كنار آن راه حل هايي نيز براي حل و فصل مشكلات رژيم اشغالگر قدس با طرف هايي چون سوريه، لبنان و فلسطين ارائه شود .

اين در حالي است كه هيچ يك از 5 كشوري كه عمده مباحثات نشست اسلام آباد به آنها مربوط مي شده و تحولات خاورميانه به آنها وابسته است يعني ايران، عراق، سوريه، لبنان و فلسطين نماينده اي در آن نداشتند.

نشست اسلام آباد در حالي به پايان رسيده كه ظاهراً توافق نهايي فعلاً در دسترس نيست اما پيش نويس يك قطعنامه خيانتبار توسط پاكستان تهيه و براي تصويب به كشورهاي عضو ارائه شده است. كه در زير به بخش هايي از آن مي پردازيم:

منابع آگاه نسخه اي از پيش نويس قطعنامه پاياني اين نشست را كه با عنوان «پيش نويس نكات مورد توجه در نشست 7 وزير خارجه در اسلام آباد به تاريخ 25 فوريه 2007» منتشر شده در اختيار كيهان قرار داده اند.

اين پيش نويس كه البته به دليل وجود اختلاف نظر ميان اعضا به تصويب نهايي نرسيده از يك مقدمه و 6 فصل (با موضوعات فلسطين، اسرائيل- سوريه، لبنان، عراق، ايران و اقدامات بعدي) تشكيل شده است. اين پيش نويس هدف از نشست 7 كشور را پيشنهاد ابتكارهايي براي ايجاد صلح ميان اسرائيل و فلسطين و همينطور حل و فصل نگراني هايي اعلام مي كند كه درباره وضعيت امنيتي منطقه خاورميانه وجود دارد.

در بخش A از اين پيش نويس به موضوع فلسطين پرداخته شده است. در پاراگراف 3 از اين بخش، تنظيم كنندگان پيش نويس بدون آنكه به دولت حماس به عنوان دولت قانوني برخاسته از آراء عمومي مردم فلسطين، تاكيد مي كند كه بايدگفت وگوهاي دولت خودگردان به رهبري محمود عباس با اسراييل براي رسيدن به «دستور كاري براي توافق نهايي» هرچه زودتر آغاز شود، پاراگراف 4 از اين بخش از توطئه اي بزرگ پرده برمي دارد.

نويسندگان پيش نويس دراين پاراگراف خواستار تشكيل يك دولت مستقل فلسطيني تا سال 2008 شامل كرانه باختري رود اردن و نوار غزه به پايتختي قدس شرقي و بلافاصله در پي آن عادي سازي (Normalization) روابط كشورهاي اسلامي با اسراييل شده اند.

بخش B از اين پيش نويس به روابط اسراييل و سوريه مي پردازد و خواستار آغاز هرچه سريعتر گفت وگوها ميان سوريه و اسراييل مي شود.

در بخش C كه به موضوع لبنان اختصاص دارد درخواست مي شود كه در ازاي آزادسازي مزارع شبعا از جانب اسراييل، گفت وگوهاي صلح ميان دو طرف با هدف به رسميت شناخته شدن اسراييل آغاز شود.

بخشD از اين گزارش به موضوع عراق مربوط است و در آن تاكيد مي شود تروريسم در اين كشور به نيروهايي مربوط است كه از خارج وارد اين كشور مي شوند.

در بخش هايE و F نيز كه به موضوع ايران و اقدامات پيش رو مي پردازد شركت كنندگان در نشست تاكيد مي كنند كه از اقدامات گروه 1+5 عليه ايران حمايت مي كنند و ضمناً خواهان مستحكم تر شدن توافق مكه هستند.

[External Link Removed for Guests]
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1575
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 1:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar »

من که اين خبر رو مي خوانم دارم از خجالت آب مي شوم اون وقت اين وزرا چطور جرات اين کار را کرده اند خدا کند که دروغ و شايعه اي بيش نباشد. :lol:
اميدوارم بتوانند جواب خون شهدا فلسطين و لبنان و مصر و سوريه و ايران و .... را بدهند.
هیهات منا الذلة
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4114
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 6:16 pm
سپاس‌های ارسالی: 4500 بار
سپاس‌های دریافتی: 4323 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 »

بايد توجه کرد که حل مسئلهء اعراب و اسرائيل، باعث صلح، آرامش، توسعهء اقتصادي، جذب سرمايه و . . . در منطقه مي شود که براي همهء کشورهاي منطقه مفيد و عالي است. بايد ديد که عقل روسا، عقلا، مشاوران، تئوريسين هاي اين 7 کشور، نمي رسد يا حسين شريعتمداري!
با تشکيل يک دولت فلسطيني در غزه و کرانهء باختري و تخليهء جولان، تمامي مشکلات حل مي شود. ضمن اينکه اعراب، گوشت همديگر را نيز بخورند، استخوانهاي يکديگر را دور نمي اندازند، اما دشمني کشورهاي عربي اهل تسنن با ايران، ريشه اي و عميق است و تا روز قيامت نيز حل نخواهد شد. شما فکر مي کنيد عربستان سعودي، براي مقابله با چه کشوري 70 فروند F-15S و 72 فروند Eurofighter خريداري کرده است؟ امارات چه نيازي به 80 فروند F-16 Block 60 دارد؟ لابد براي اينکه با قطر وارد جنگ شود! نه، همگي اين کشورهاي عربي، دشمن ايران و ايراني هستند. باور کنيد کافي است حکومت مرکزي در ايران ضعيف شود تا ببينيد اين کشورها، چه به روز ما مي آورند.
شما ببينيد خليج فارس را که مارکوپولو نيز آن در نوشته هايش به همين نام ناميده است، و همچنين در سازمان ملل نيز به عنوان نام رسمي به ثبت رسيده است تغيير مي دهند، زيرا با ايران و ايراني دشمني دارند؛ چه آن زمان که به عنوان صدور اسلام، کشور ما را مورد تاخت و تاز قرار دادند و چه در آينده نيز بدشان نمي آيد کشوري به نام ايران در منطقه نباشد. ايران و اسرائيل، به همراه ترکيه، سه کشور غيرعربي منطقه هستند و بايد يکديگر را به خوبي پوشش دهند.
جالب تر اينکه تنها کشورهاي منطقه که خليج فارس را به نام اصلي و حقيقي آن استفاده مي کنند، ترکيه و اسرائيل هستند.
:-(
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1575
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 1:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar »

آقا Reza6662,
اگر الان اسراييل مرزهايش يه ايران رسيده بود آن وقت از همکاري با اسراييل چيزي نمي گفتيد.
هیهات منا الذلة
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه 27 دی 1385, 6:44 pm
محل اقامت: نزد خدايگان افسار گسيخته
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

پست توسط arash_slayer »

Reza6662 عزيز,
شما حل پيچيده ترين و ريشه اي ترين مشکلات خاور ميانه را به سادگي نيمرو کردن يک تخم مرغ در ماهي تابه مي بينيد و همه کمبودها و مضرت هايي که يک تخم مرغ نيمرو نسبت به آبپز دارد را رها کرده و همش بر امگا3 ان تاکيد ميکنيد!!!!
او دوم دسامبر به دار اويخته شد
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 آذر 1385, 9:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

پست توسط Ahmad6644 »

فکر مي کنيد عربستان سعودي، براي مقابله با چه کشوري 70 فروند F-15S و 72 فروند Eurofighter خريداري کرده است؟ امارات چه نيازي به 80 فروند F-16 Block 60 دارد


شكي نيست كه اين كشورها با ايران دشمن هستند اما فكر نمي كنم داشتن نيروي نظامي چيزي عجيبي باشه ، مگه عراق عرب زبان نبود كه كويت حمله كرد ؟

جالب تر اينکه تنها کشورهاي منطقه که خليج فارس را به نام اصلي و حقيقي آن استفاده مي کنند، ترکيه و اسرائيل هستند.


جالبتر از گفته ي شما اينكه بحث خليج عرب يا فارس بودن رو اسرائيل توسط آمريكا مطرح كرد به صورتي كه اول يك اسم عبري انتخاب شد و سپس با تحريك آمريكا ( به دليل اينكه روابط خوبي با اعراب داره ) اين بحث رو راه انداختن

Reza6662, عزيز شما ديگه چرا اين حرفها رو مي زنيد ؟ تا قبل از اينكه اين نوشته هاي شما رو بخونم 99% به شما اطمينان داشتم چون مي دونستم بي دليل حرف نمي زنيد . اما :x
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1106
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 شهریور 1385, 11:12 am
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

Ahmad6644,
لطفا در مورد ادعاتون مبنی بر شروع شدن نامگذاری خلیج عرب توسط اسرائیل مدرک ارائه بدین تا ما قبول کنیم . من تا کنون در هیچ کدام از کانال های اسراییل و یا امریکا ندیدم که به خلیج فارس خلیج عرب بگن پس رضا در ای مورد محق است

و اما سایر دوستان .
چیزی که کیهان از اون به عنوان توطئه ای بر ضد اسلام مطرح کرده جز یک جلسه ساده برای کمک به حل بحرانهای خاورمیانه چیز دیگری نبود . حتی تلوزیون خود ایران نیز این مساله را تایید کرد . البته ایران نیز قرار بود در این ملاقات ها شرکت کند که به دلیل قرار داشتن ایران در یکی از همین بحرانها (مساله هسته ای و عراق ) دعوت نشد . سوریه و لبنان نیز همینگونه . در حالی که روزنامه کیهان به عنوان توطئه از این جلسه یاد نمود ولی نمی دانم چرا یاد ننمود که این کشورها بر حق استفاده ایران از انرزِ هسته ای تاکید کردند. ( شاید به مذاقشان جور در نمی امد )
نمی دانم چرا یاد ننمود که این کشورها حاضرند بین ایران و آمریکا میانجیگری کنند
نمی دانم چرا یاد ننمود که این کشورها با هرگونه اقدام نظامی بر علیه ایران مخالفند

در ثانی . خداوند بیش از 1400 سال است که خود حافظ اسلام بوده و نشان داده که هرگونه گستاخی را به این دین مبین با چوب خود به خوبی مجازات میکند . چون اگر به گفته کیهان می بود اسلام باید چیز نابود شدنبی باشد که این کشورها برای ان توطئه چینی کرده اند . در حالی که چنین نیست . تاریخ نشان داده که از ابوسفیان تا بنی امیه و بنی عباس تا طالبان کنونی هرگز کسی نتوانسته است به بنیاد اسلام آسیبی برساند زیرا اسلام دینس فطری و الهیست . اگر این روزنامه نگران توطئه برای اسلام است بهتر بود کمی به آن سوالات واقعا تاسف بار در آزمن ضمن خمت معلمان اشاره میکرد که آبرویمان را در دنیا برده است .

Sardar,
در میثاق جماعت یهود سرزمین آمال یهود سرزمینیست از نیل تا فرات . بنده ندیدم که مثلا بگویند از نیل تا سند تا حرف شما راقبول کنم . ثانیا در میثاق یهود بر حضور کشوری دوست در شرق که یاور اسرائیل خواهد بود تاکید شده که همان ایران است . مطمئن باشید اگر ما به آن تعرض نکنیم هرگز این کشور به ما تعرض نخواهد کرد . چون دنبال دردسر نیست .
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش »

Reza6662,


در نوشته هاي شما يه نكته ي بودچه آن زمان که به عنوان صدور اسلام، کشور ما را مورد تاخت و تاز قرار دادنداين چندومين بار است كه اين رو مي گيد دقت كنيد دین مبین اسلام شکلات نیست :-?


يك مساله رو ياد اوري كنم اولین نامردی رو ما به اعراب کردیم اون موقعی که همین اعراب داشتم با رژيم صهيونيستي مي جنگيدن ما بر خلاف دین و گذشته نه تنها به اونها کمک نکردیم بلکه به دشمنشون کمک کردیم دقت کنید که اونها هم ادم هستند ما اون موقعی که بهشون خیانت کردیم باید فکر این جاهارو هم می کردیم
اگر خوب نگاه کنید تاریخ تکرار می شه !


در هر حال هیچ کس برای ایران دلسوز نیست ما ایم و خودمان و خدای خود
ما از هیچ ملت و نژادي خوبي نديديم


((( کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من)))
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 422
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 16 اسفند 1384, 2:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 49 بار

پست توسط JASON »

دوستان و سروران گرامي ،

ضمن احترام به تمام عقايد و گفتارها ... و ذكر اين نكته كه آقا رضا از اكثر شما دوستان به اصطلاح 4 تا پيراهن بيشتر پاره كردند و راجع به اين مسايل بيشتر از شما دنيا ديده اند و تجربه هاي بيشتري دارند ... و حتما بايد احترام پيشكسوتي ايشان را رعايت كنيد ...

و همچنين ذكر اين نكته كه فقط واقعيت و درستي است كه نمود پيدا ميكند و درس از تاريخ است كه رهنماي ما در يافتن راه هاي تعالي كشورمان ميباشد ... در تمامي وقايع تاريخي و غير قابل كتمان بعد از هجوم اعراب به ايران و سعي اعراب در نابودي فرهنگ ،كيش و آيين و زبان و خط ايرانيان و تمامي بنيادهاي نيكي و نيكو كاري كه بر اساس آيين زرتشت ... گفتار نيك - كردار نيك - و پندار نيك كه ايرانيان منادي آن بودند و يكتا پرستي پيشه آنان بود ... ميتوان به اين نكته رسيد كه هيچ زماني در آينده نيز نخواهد رسيد كه اعراب نسبت به ايران و نابودي ايرانيان و اين مملكت تلاش نكنند .. عين واقعيت است اين موضوع ... به شما و دوستان توصيه ميكنم براي اطلاع و درك صحيح از رفتار اعراب نسبت به ايرانيان و تفكر اعراب براي نابودي كيان اين مملكت به كتابهاي تاريخي و تحقيقي مراجعه نماييد ... تمامي وقايع تاريخي تك تك نشان دهنده عمق كينه و دشمني اعراب نسبت به ايرانيان بود حتي آنها تا جايي كه توانستند و زورشان رسيد سعي در گسترش نژاد سامي در بين ايرانيان آريايي نژاد كردند تا نام و نشاني از ايرانيان نباشد ... اين هم از همان نقشه هاي اعراب براي نابودي ايران بود ... كافي است در كتابهاي تاريخي به آن مراجعه كنيد ... عمق فاجعه به قدري بود كه يكي از دلايل رسمي شدن مذهب شيعه درك اين نكته توسط شاهان صفوي بود و آنان به همين دليل محكم ، شيعه را مذهب رسمي اعلام كردند تا مخالفتشان را با اعراب سني نشان دهند ... و قبل از آن اكثريت مسلمانان ايران سني بودند ... برويد جستجو كنيد ... تا اين موضوع بر شما بيشتر روشن شود ....


ذكر حقايق اگر چه تلخ است اما بايد عبرت آموز باشد .. اين خيال واهي است كه اين كشورهاي عربي به ايران روي خوش نشان خواهند داد ... اعراب اگر احساس كنند كه ميتوانند ايران را نابود كنند حتما اين كار را خواهند كرد شك نكنيد ...

مسلما خوش خيالي است كه بخواهيم تصور كنيم كه آنان دوست ما خواهند بود به عنوان مثال .. همين كشور سوريه اگر كمكهاي ايران به هر دليل نرسد ... سريعا پيمان دوستي با ايران را دور مياندازد ... يا مثالي ديگر .. همين حماس .. آيا اين حماس و فلسطينيها نبودند كه در مرثيه صدام جنايت كار عزاي عمومي اعلام كردند .. آيا آنها نميدانستد صدام چقدر به فكر نابودي ايران و ايرانيان بود ... بله دوست ما درست ميگويد اعراب اگر همديگر را بكشند استخوانهاي يكديگر را دور نمياندازند ....نزديكي بيش از حد به اعراب يك نوع خواب خرگوشي است و ...

درباره بعضي مطالبي كه بعضي از دوستان ذكر كردند .. انحراف هميشه در تمامي اديان بوده و غالبا زود گذر .. اما اينكه به عنوان مثالي عملي و عيني براي تمامي زرتشتيان آورده شود صحيح نميباشد ... تصور كنيد آمريكا براي اينكه نابودي شهرهاي هيروشما و ناكازاكي را توجيه كند دليل پايان يافتن جنگ جهاني را پيش ميكشد در حالي كه ژاپني ها همه از تمامي مناطق اشغاليشان به عقب رانده شده بودند و از خاك كشورشان دفاع ميكرد ... توجيه مسائل خيلي دليل نميخواهد كافي است كه حقايق را وارونه جلوه دهند تا ذهن هاي آماده آنرا به پذيرند .. به شما توصيه ميكنم براي قبول هرقضاوت كه مربوط به تاريخ است برويد مطالعه كنيد تا به حقايق دست بيابيد .. اين بهتربن راه است تا عادلانه ترين قضاوت را داشته باشيد ...

به شما ميگويم در كل شبه جزيره عرب بيشتر از 10 نفر نبودند كه سواد خواندن نوشتن داشتند .. اين موضوع بارها در مورد صدر اسلام ذكر شده است ...در حالي كه ايران مركز گسترش علم بوده و از زمان انوشيروان با تاسيس مراكز علمي به گسترش علم و فنون ميپرداخته .. پس نميتوان گفت اعراب براي ايرانيان علم آوردند ... به عنوان مثال حضرت علي ( ع ) كه يكي از آن با سوادان آن روزگار بود در همين دانشگاه گندي شاپور مدتي تحصيل كرده بود ..... اما او در بين اعراب يكه و تنها بود اعراب سني هميشه اين شخصيت برزگوار را مورد مواخذه قرار ميدهند كه چرا بعد از فتح پايتخت ساسانيان در معبد بزرگ و آتشكده آن به نماز ايستاد ...او با ايرانيان مدتي زندگي كرده بود و با صفات نيكوي ايرانيان كه هرگز دروغ نميگفتند اشنا بود يكي از دلايل موفق نشدن ايرانيان در به عقب راندن اعراب همين دروغ نگفتن بود كه در آن واقعه تاريخي جمع آوري 250000 سرباز ايراني كه كمر به نابودي اعراب بسته بودند و به خاطر همين خصلت نيك ايرانيان بود كه حتي در زمان اسارت دروغ نميگفتند و فرماندهي و درايت حضرت علي (ع) بود كه به هدفشان نرسيدند .. به شما توصيه ميكنم براي اجتناب از هر گونه ذهنيت و پيشداوري برويد تاريخ را خوب مطالعه كنيد تا با علم به وقايع تاريخي (نه آن كتابهايي كه با غرض تاريخ را تغيير داده اند كه تعدادشان كم نيست ) و عادلانه قضاوت كنيد ...

بارها گفته ام و باز هم ميگويم شكوه و شكايت پيامبر و اصحابش از همين اعراب به حدي بود كه آنها هميشه آزرده خاطر از جفاي همين اعراب به ظاهر مسلمان بودند .. آيا همين اعراب نبودند كه پيشوايان شيعه را كشتند !!! ... پس چرا فكر ميكنيد ما را كه مقلدان آن پيشوايان هستيم نكشند !! ايا اين منطق غلط است ؟؟؟؟!!...

برويد تحقيق كنيد كه چرا اعراب بعد از تسخير مراكز علمي ايرانيان تمامي كتابهاي آن كتابخانه ها را سوزاندند و تمامي اساتيد آنها را كشتند ... اين حوادث تاريخي درس عبرتي بود براي حاكمان كنستانتينوس يا همان قسطنتنيه يا همين استانبول امروزي .. زماني كه شهرشان توسط مسلمانان عرب و ترك تبار در حال سقوط بود .. تمامي كتابهاي علميشان را بار كشتي كردند و آنها را از سوختن و نابودي نجات دادند ...
كاري كه اگر ايرانيان فرصت آن را داشتند حتما كرده بودند تا اين همه شبه در تاريخ ايجاد نميشد تا امروز شاهد تاريكي بيش از حد آن بخش از تاريخ ايران نباشيم و دنبال وقايع تاريخي اين كشور در كتابهاي تاريخ نگارارن يوناني كه از دشمنان ايران بودند و هميشه ايرانيان را بربر ميدانستند نباشيم ....

هر كسي ميتواند ادعا كند كه ايران آن زمان چنين بود و چنان بود و بي هيچ دليل محكمي بر آن پاي بفشارد ... ايا ايرانيان آن زمان از قوم لوط بدتر بودند كه متهم به ازدواج با محارم ميشوند .. اتهامي كه همين الآن مسيحيان به مسلمانان ميزنند كه چرا با دختر خاله .... پسر خاله يا پسر عمو و يا دختر عمويتان ازدواج ميكنيد در حالي كه آنان از محارم در عرف آنان شناخته ميشوند !!!!

... من به شما ميگويم هر مردمي كه جهالت آنرا فرا گرفته بود خداوند بر آن قوم پيامبري نازل ميكرد ... از بين اين همه فرستاده خداوند براي مردمان كره زمين چند تاي آن براي ايرانيان فرستاده شد .... آيا همين اعراب نبودن كه دخترانشان را زنده به گور ميكردند ... اعراب كجا فرهنگ و تمدن داشتند ولي ايرانيان نداشتند ... اعراب آن موقع حتي نميتوانستند حساب كتاب مالهايشان را انجام بدهند و براي اين كار از ايرانيان باسواد و حسابدان استفاده ميكردند .... ايا شك داريد .. پس برويد مطالعه كنيد تا شكتان برطرف شود ...

دوستان تاريخ هميشه بايد بيطرفانه و عادلانه مورد مطالعه قرار گيرد و با توجه به همين اصل و اگر شما اين اصل را چهارچوب تحقيقات خود كنيد در بهترين و خوشبينانه ترين حالت بازهم به اين نكته ميرسيد كه اعراب هيچ زماني از آرزوي نابودي ايران و ايراينان دست بر نخواهند داشت ...

تمام وقايع تاريخي و مصيبتهايي كه به اين كشور نازل شد به كنار ... چه بخواهيم چه نخواهيم ما مسلمان هستيم و شيعه 12 امامي ... بايد از كشورمان دفاع كنيم و حفظ كيان اين كشور از اعم وظايف مردمان اين مملكت است.... و تمامي كشورهاي عربي حاشيه ايران ميخواهند سر به تن اين كشور شيعه نباشد ... اين مثل روز روشن است ....

وظيفه همه ما كه ملقب به ايراني هستيم و به آن افتخار ميكنيم اين است كه اين كشور را از شر همه بدخواهان.... چه عرب چه يهودي چه مسيحي چه كافر حفظ كنيم .... باشد كه خداوند همراه و راهنماي ما بماند ...

موفق و كامياب باشيد .
آخرین ويرايش توسط 2 on JASON, ويرايش شده در 0.
درون كوچه قلبم چه غمگينانه ميپيچدصداي تو كه ميگفتي به جز تو دل نيمبندم-فريب وعده هايت را ندانستم ولي اكنون به يادوعده هاي توميان گريه ميخندم
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1575
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 1:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar »

Mehdi2224, جان
در میثاق جماعت یهود سرزمین آمال یهود سرزمینیست از نیل تا فرات . بنده ندیدم که مثلا بگویند از نیل تا سند تا حرف شما راقبول کنم . ثانیا در میثاق یهود بر حضور کشوری دوست در شرق که یاور اسرائیل خواهد بود تاکید شده که همان ایران است . مطمئن باشید اگر ما به آن تعرض نکنیم هرگز این کشور به ما تعرض نخواهد کرد . چون دنبال دردسر نیست .

اميدوارم که بقيه پروتکل هاي صهيون رو هم مطالعه کرده باشيد که اراده به تسلط کل جهان دارند و سعي بر آن هستند که در تمامي دولت هاي سياسي جهان نفوذ کنند.
در ظمن صهيون يک پروژه لاييک يهود است که به هيچ وجه قابل مقايسه با یهود نيست.
همچنين به نظر من هم صهيون وسيله اي از سوي انگليس براي برنامه هاي طولاني مدت وي است.
JASON,
و همچنين ذكر اين نكته كه فقط واقعيت و درستي است كه نمود پيدا ميكند و درس از تاريخ است كه رهنماي ما در يافتن راه هاي تعالي كشورمان ميباشد ... در تمامي وقايع تاريخي و غير قابل كتمان بعد از هجوم اعراب به ايران و سعي اعراب در نابودي فرهنگ ،كيش و آيين و زبان و خط ايرانيان و تمامي بنيادهاي نيكي و نيكو كاري كه بر اساس آيين زرتشت ... گفتار نيك - كردار نيك - و پندار نيك كه ايرانيان منادي آن بودند و يكتا پرستي پيشه آنان بود ... ميتوان به اين نكته رسيد كه هيچ زماني در آينده نيز نخواهد رسيد كه اعراب نسبت به ايران و نابودي ايرانيان و اين مملكت تلاش نكنند

ببينيد سعي کنيد کمي واقع بين باشيد و برخورد نژادها و تمدن را پيش نکشيد هر چه است از سياست است و بس.
مي توان به اين اشاره است که اعراب تا قبل از اسلام به هيچ وجه به ايران تهاجم نياوردند و اکثرا در تجارت با ايرانيان بود.
فتح ايران توسط سپاه اسلام خواست و اراده خداوند براي ايجاد تمدن قدرتمند و بزرگ بود.
محكم ، شيعه را مذهب رسمي اعلام كردند تا مخالفتشان را با اعراب سني نشان دهند ... و قبل از آن اكثريت مسلمانان ايران سني بودند

من هم به شما پيشنهاد مي کنم برويد مطالعه کنيد و ببينيد که زمان صفوي عثماني ها دشمن ايران بوده اند (ترک ها) و نه اعراب (خود اعراب هم قرن ها در مبارزه با عثماني بودند) همچنين شيعه و سني به هيچ وجه مطرح نبود تا زماني که پاي انگليس به دولت هاي عثماني و صفوي باز شد که از آن موقع تخم کينه رو بين اين دو تا داشت. و تبليغ مذهبي (نه ديني) آغاز شد.
.. آيا اين حماس و فلسطينيها نبودند كه در مرثيه صدام جنايت كار عزاي عمومي اعلام كردند

به آن خداي عز و جل که عزاداران صدام به انگشت هم نميرسيد و آن تعداد هم تحصيل کرده هاي دانشگاه ها عراق بودند.
برويد تحقيق كنيد كه چرا اعراب بعد از تسخير مراكز علمي ايرانيان تمامي كتابهاي آن كتابخانه ها را سوزاندند و تمامي اساتيد آنها را كشتند ... اين حوادث تاريخي درس عبرتي بود براي حاكمان كنستانتينوس يا همام قسطنتنيه يا همين استانبول امروزي .. زماني كه شهرشان توسط مسلمانان عرب و ترك تبار در حال سقوط بود .. تمامي كتابهاي علميشان را بار كشتي كردند و آنها را از سوختن و نابودي نجات دادند ...

من هم به شما پيشنهاد مي کنم برويد و اين مقاله را بخوانيد
[External Link Removed for Guests]
درباره بعضي مطالبي كه بعضي از دوستان ذكر كردند .. انحراف هميشه در تمامي اديان بوده و غالبا زود گذر .. اما اينكه به عنوان مثالي عملي و عيني براي تمامي زرتشتيان آورده شود صحيح نميباشد

من نمي دانم که زردشت انحراف شده است يا نه ولي دو چيز را خوب ميدانم.
زماني که سپاه ايران بر سپاه روم پيشه گرفت کفار حجاز به شادي پرداخت از اينکه بر مسيحي هاي (که به خداي واحد اعتقاد داشتند) روم شکست خورده اند و تصور مي کردند که به زودي خودشان نيز پيروز هستند.
دوم اينکه اسلام تکميل کننده تمامي دين ها است.
وظيفه همه ما كه ملقب به ايراني هستيم و به آن افتخار ميكنيم اين است كه اين كشور را از شر همه بدخواهان.... چه عرب چه يهودي چه مسيحي چه كافر حفظ كنيم .... باشد كه خداوند همراه و راهنماي ما بماند ...

حقوق اقليت ها در اسلام محترم شمرده مي شود ولي ملي گرايي انحطاط است و بس و فقط مخصوص اروپايي ها است (توجه کنيد اروپا نه آمريکا)
در آخر از تمامی دوستان دعوت می کنم که مقالات این وبلاگ را مختصر مطالعه ای نمایند.
[External Link Removed for Guests]

با سپاس فراوان
پایدار و موفق باشید.
آخرین ويرايش توسط 1 on Sardar, ويرايش شده در 0.
هیهات منا الذلة
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1106
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 شهریور 1385, 11:12 am
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

JASON,

,واقعا باید به این مطلبت افرین گفت


torabi89,

****برو کتاب شهيد مطهري درباره خدمات متقابل ايران و اسلام (درست يادم نيست فکر کنم همين کتاب بود) رو بخون ما ايرانيا قبل از اسلام با مادرمون و یا خواهرمون ازدواج ميکردي****

دوست عزیز آیا مطمئنید این کتاب هم تا کنون تحریف نشده که چنین میگوید . اگر این جور باشد بنده هم در یکی از کتابهای مطهری خوانده ام که ازدواج 10 مرد عرب با یک زن در آن زمان رسم بوده و یا اینکه اگر سواری در راه مردی را با همسرش می دید و از ان خوشش می امد با او مبارزه میکرد و در صورت شکست زنش را میگرفت .

برادر من بس کنید . چرا نمی خواهید از ان عقل خدادادی استفاده کنید . وقتی حرفی را می زنید کمی به عقل خود رجوع کنید که ایا واقعا این چنین بوده و یا اینکه مطلب قصد غرض ورزی یا کینه توزی علیه ایرانیان را داشته . در هر جامعه ای فساد در مقیاس اندکی حضور دارد حالا یک مرد با مادرش به قول شما ازدواج کرده و شما ان را رسم می دانید - در حالی که اینگونه نیست و بنده به آن نام زنا میدهم که نوعی فساد است - . زرتشت خود از پیامبران خدا بود و به عدم انجام چنینی امری ایمان داشت . خودتان کمی فکر کنید چگونه ممکن است فردی پیامبر خدا باشد ولی ازدواج با محارم را حلال بداند .
به واقعیت برگردیم
آیا اماری را که سازمانهای حقوق بشر سال 2006 از ایران ارائه دادن خواندید .
از هر 10دختر در ابران تا سن 20 سالگی یکی مورد تجاوز برادران و یا پدر خود قرار میگیرد
ویا.............

دوستان از من نخواهید که بگویم .. واقعا زجر آور است . آیا این سرنوشت واقعی ایران بود ؟ مگر ما مسلمان نبودیم .

در تمامی آیات قران کریم دین به صورت مفرد استفاده شده و این نشاندهنده انست که دین از عالم تا خاتم یکیست و ان اسلام است خداوند در قران از ابراهیم به عنوان مسلمان یاد میکند . از موسی میخواهد که برای پروردگارش نماز بخواند و بسیاری مدارک دیگر . ..........

اسلام یعنی تسلیم در برابر خدا که شامل تمامی مسیحیان، مسلمانان ، زرتشتیان و یهودیان می شود و انان نیز همگی از دید خدا مسلمانند . هر کسی که به خدا ایمان اورد او مسلمان است و بس . چه یهودی چه مسیحی چه زرتشتی و چه مسلمان .

شاید نخست وزیر ترکیه در همین اجلاس در اسلام اباد واقعا حرفی بس درست زد . او گفت دشمن ما مسلمانها فقر و جهل است و تا زمانی که این دو وجود دارند مسلمانها روز خوش نخواهند دید . او گفت بیایید بر علیه این دو دشمن یعنی فقر و جهل جهاد کنیم . نه اینکه مردم کشورمان را فقیر تر کنیم ، در تلوزیون بیاییم و با لباس روحانی بگوییم که فلان ایه در قران اشتباه بوده ( خدارا شکر که خود در کمتر از یک هفته عذابی بر ان فرد به اصطلاح روحانی نازل کرد که بدون هیچ بیماری از این دنیا شرش کم شد و به او مهلت نداد تا اراجیف خود را بار ملت کند ) و یا روحانی دیگری بگوید کسی که بر خاک کربلا در نماز سجده کند اگر هواسش به نماز نباشد نمازش قبولست ( قابل توجه دزدان - کلاه برداران -.... ) مگر نه اینکه علت اصلی وجود نماز سخن گفتن با خداست . پس این چه حرف جاهلانه ای است که مییگویند .

پاکستانی که تا کنون بارها و بارها واسط میان ایران و امریکا بوده و باعث کمکتر شدن خصومت بین ایران و آمریکا بوده در همین مقاله به آن کشور نام توطئه چین داده .


از شما می پرسم پس چرا میخواهیم به این کشور توطئه چین گاز صادر کنیم

به یاد داشته باشیم هر حرفی که امروز می زنیم روزی جوابگوی ان خواهیم بود . امیدوارم حرفتان آن قدر سنجیده باشد که در ان روز توانایی پاسخگویی در قبال ان را داشته باشیم

Sardar,

جناب سردار از قدیم گفته اند اوای شنیده از دور خوش است . شما در اوکراین در حال شنیدن اواز بسیار خوش برخی مسئولان هستید که از دور خوش هست اما وقتی به ایران برگردید و در میان مردم قرار گیرید آن وقت اگر طرز تفکری مثل رضا و یا جیسون پیدا نکردید بنده قبول میکنم که اشتباه کردم .

اگر این اواز خوش بود تا کنون ایرانیان این همه در بین شان اختلاف نمی افتاد شما از دلیری ایران می شنوید که به حزب الله پهلوان صهیون ستیز کمک میکند ولی ما بد بختی مردمی را می بینیم که روز به روز بدبختی انها امیدوارم از این بیشتر نشود .

همین لایحه نظام هماهنگ پرداخت که دو سال در راهرو مجلس خاک می خورد اخرش تصویب نشد . یا اصلا خبر داشتید که وام خود اشتغالی دیگر منتفی شده و به انان که مدارک فنی حرفه ای دارند دیگر وامی داده نمی شود . خبر دارید که با تاجران اینترنتی چون کلاهبرداران و جاسوسان رفتار میکنند . تاجرانی که تاکنون میلیونها دلار برای کشور ارز اوری کرده اند . خبر دارید که قیمت مسکن دوبرابر شد( به گفته برخی کار امریکا و اسرائیل است )

امیدوارم به جای تکیه بر اصول عجیب خویش مدتی به ایران باز گردید تا ببینید که واقعا ان اواز خوش بود یا که گریه اور

موفق باشید .
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 557
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 2 آذر 1385, 1:22 am
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

پست توسط torabi89 »

دوستان بابا کي از عرباي بيفرهنگ صدر اسلام(يا حتي الان) دفاع کرد چرا اين تاپيک اينطوري شد من کي از چهارتا عرب پاپتي دفاع کردم من دارم تو يکي از همين کشور هاي بي فرهنگ زندگي ميکنم (3 سال هست اما از مشکلات درون ایران به خوبی اگاه هستم شاید هم بهتر از بعضی از ذوستان داخل!!!! ) و بهتر از شما ميدونم اينا چه موجوداتي هستن و از همه شما بهتر ميدونم اينا چه کينه اي از ايران و ايراني دارن و شايد به نوعي هم تجربش کردم من گفتم اسلام من گفتم بايد خدامون رو شکر کنيم که اسلام اومد نگفتم که خدامون رو شکر کنيم که اعراب اومدن :x :x ورود اعراب به ایران یه حادثه تلخ در تاریخ ایران بود اما ورود اسلام به ایران ........کی گفته عرب یعنی اسلام ؟؟؟؟؟؟

و در ضمن بابا بسه بعضي از حقاقيق تارخي که دوستان بيان کردن من نميدونم از کجا اوردن و نشنيدم (من يه سوال ميکنم شايد تاريخ من ضعيف بوده )من خواستم يه حرف بزنم اسم کتاب اوردم اما دوستان صدتا داستان عجيب و غريب اوردن بدون ذکر هيچ منبعي

در کل بايد بگم که قبل از ورود اسلام به ايران(همون اواخر)نظام طبقاتي وحشتناکي تو ايران حاکم بوده که تحصيل علم رو فقط به دربار و اشراف محدود ميکرده و شما اگه مثلا پسر يه نجار بودي خودت هم بايد نجار ميشدي اما خوب بعضي از ظلم عربها هم بود که قلب ادم رو اتيش ميزنه مثل سوزاندن کتابخانه هاي بزرگ ايران (خليفه اول ميگه ما کتاب خدا رو داريم پس کتاب ديگري نياز نداريم و بعدش ورميدارن کتاب خانه هاي بزرگ که شايد الان هم مثل اون تو ايران پيدا نکنيد رو اتيش ميزنن)بابا اینا صبر نکردن جنازه پیامبر دفن بشه که بهش خیانت کردن اما همون طور که دوستان گفتن حضرت علی(ع) کارهایی که خلفای اوایل کردن نکرد یعنی خلیفه اول تا سوم قرار نبود بشن حاکم بلاد اسلام قرار بود اهل بیت جانشین پیغمبر بشن اما منحرف شدن اما من حرفی درباره خوبی عربها نزدم من حرفم درباره اسلام بود شما هم این طائفه گری رو تمومش کنید (حداقل تو این تاپیک)

و در مورد حماس و سوريه دوستان ما الان مصلحتمون حکم ميکنه حماس رو حمايت کنيم ممکنه همين فردا همين حماس بشه دشمن اول ما(بريد درباره اخرالزمان و جنگ امام زمان با سفياني سوال کنيد خيلي جالبه!)حماس ،حزب الله نیست ! شايد بهتر باشه اينطوري بگيم دشمن دشمن من دوست من و در مورد سوريه هم معلوم نيست اصلا فردا همين سوريه بر ضد ما عمل نکنه بابا سياست پدر مادر نداره تو سياست هيچ وقت دشمن تا ابد دشمن نيست و هيچ وقت دوست براي هميشه دوست نيست (بجز اسرائیل که تا ابد دشمنه اسلام خواهد بود)

و راستي درمورد اون قضيه که گفتم(ازدواج با محارم ) و چندين قضيه ديگه و مشکلات ايران قبل از اسلام و همچنين خدمات ايران به اسلام و برعکس حتما بريد کتاب شهيد مطهري رو بخونيد بعدا حرفي بود اون موقع (خدمات متقابل ايران و اسلام )

آیا اماری را که سازمانهای حقوق بشر سال 2006 از ایران ارائه دادن خواندید .
از هر 10دختر در ابران تا سن 20 سالگی یکی مورد تجاوز برادران و یا پدر خود قرار میگیرد
ویا.............


Mehdi2224 خان شما اين امار دروغ رو از کدوم سازمان داري نقل ميکني :-? :-? کي گفته از هر 10 دختر ايراني 1 يکي از طرف برادر يا پدر مورد تجاوز قرار ميگيره من يادمه اين امار ماله امريکا بود نه ايران منبع بيار اگه معتبر بود اون موقع....
دوستان لطفا از جعل حقابق اجتناب کنبد !!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”