ایران، مسئول یازده سپتامبری که هنوز اتفاق نیافتاده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 49
تاریخ عضویت: چهارشنبه 13 دی 1385, 3:58 pm
محل اقامت: همسايه حافظ

ایران، مسئول یازده سپتامبری که هنوز اتفاق نیافتاده است

پست توسط aseman10 »

ابعاد تبلیغات علیه ایران در رسانه های آمریکا اشکال جالبی پیدا کرده است. به گزارش خبرنگار "الف"، مقاله ای که قرار است در شماره آینده هفته نامه نیوزویک منتشر شود، بهانه جدیدی را در اختیار رسانه های نوموحافظه کار برای ایجاد جو رسانه ای علیه ایران قرار داده است.


بر اساس این گزارش، در این مقاله به نقل از آنچه مقامات مطلع امنیتی خوانده شده، نسبت به اقدامات تروریستی ایران در نیویورک هشدار داده شده است.


در این مقاله آمده است؛ افزایش تنش ها میان واشینگتن و تهران، پلیس نیویورک را بر آن داشته است تا تدابیر امنیتی خود را نسبت به اقدامات احتمالی ماموران ایران در هدف قراردادن اهداف گوناگون در این شهر افزایش دهند.


این مقاله سپس بدون آنکه دلیلی برای ادعای خود ذکر کند به ذکر اهدافی که قرار است در شهر نیویورک مورد هدف قرار گیرند اشاره می کند و می نویسد پل ها، تونل ها، سازمان های یهودی و وال استریت درفهرست اهداف این ماموران قرار خواهند داشت.


مقاله نیوزویک بدون هیچ اشاره ای به مدارک ادعای خود، آن را مستند به اظهارات آنچه "مقامات مطلع در پلیس نیویورک که به دلیل حساسیت بالای موضوع از افشای نام آنها خودداری می شود" کرده است.

این مقاله سعی می کند با ذکر این نکته که "در سال 2003، دو تن از مقامات امنیتی نمایندگی ایران در سازمان ملل به نام های احمد سفری و علی رضا صفی در حال فیلم برداری از شهر نیویورک بوده اند"، ادعای خود را قانع کننده جلوه دهد.

افزایش تبلیغات علیه ایران در رسانه های آمریکا که گاه به شکل موارد جالب توجهی همچون نسبت دادن اتهاماتی که هنوز اتفاق نیافتاده است نیز صورت می گیرد، در راستای سیاست های تنش جویانه هیات حاکمه آمریکا در اقناع افکار عمومی داخلی این کشور صورت می گیرد.
[External Link Removed for Guests]
اگر برای دنیا یک نفری .... برای یک نفر دنیا باش
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”