سرنوشت نامشخص برنامه ۹۰ در شبکه ۳..............

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 25
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 31 مرداد 1385, 5:11 am

سرنوشت نامشخص برنامه ۹۰ در شبکه ۳..............

پست توسط rasel »

هوشنگ نصير زاده، امير حاج رضايي و مرتضي محصص، طبق آرا به ترتيب در جدول نظرسنجي سايت نود حضور دارند؛ اما اين برنامه همچنان از ميهمانان غير فني و جديد دعوت مي كند.

سايت رسمي برنامه 90 كه مدت يك سال است فعال گرديده، داراي بخش‌هاي متعددي است. در گزينه انتخاب بهترين كارشناسان نود شما مي‌توانيد فقط يك نفر را انتخاب نمائيد، در حالي كه بين كارشناسان فني و داوري بايد تفكيك قائل شد.

با اين وجود تاكنون هوشنگ نصير زاده با 7577 رأي و بدست آوردن 5/41 درصد آراء بعنوان بهترين كارشناس برنامه حائز اكثريت آرا است و امير حاج رضائي نيز با 7380 راي كه معادل 5/40 آراء بدست آمده است به عنوان نفر دوم او را تعقيب مي‌كند. نفر سوم نيز مرتضي محصص است كه با فاصله زياد يعني 2717 راي و 9/14درصد آرا در جدول نظر سنجي حضور دارد يكي از نكات جالب اينكه برنامه 90 با وجود در اختيار داشتن اين نظر سنجي‌ها باز هم از هر سه نفر مورد نظر استفاده نمي‌كند و خط مشي شبكه نيز براي برخورد با برنامه 90 داراي تناقض بسيار است.

زمزمه تعطيلي آن با برقراري برنامه نقد نود تا حدودي متعادل شد ولي مشكل دعوت از ميهمانان غير فني و جديد باز هم نشان از همان خط مشي است. برخي از آگاهان معتقدند اين آخرين برنامه‌هاي نود در ليگ امسال است.

با پايان نيم فصل دوم ديگر برنامه 90 را به اين شكل نخواهيم داشت. شبكه سوم با فوتبال برتر بطور زنده جاي نود را خواهد گرفت و همان روز جمعه تمام بازيها آناليز مي‌شود. اين روزها برخي از كاشناسان نيز در جهت تخريب چهره رقباي خود فعاليت دارند و فردوسي پور نيز آن آزادي عمل گذشته را براي دعوت از ميهمانان ندارد. هنوز كسي سرنوشت قطعي نود را نمي‌دانند.منبع: فارس

نظرات کاربران :


فردوسي پور را برای برنامه خودش ازاد بگذارید.


سرنوشت هر برنامه محبوب در صدا و سيما همين است. محبوب بودن جرم بزرگي است.


یه برنامه دارید چشم ودلمان روشن اونم بیخیالش شوید تا ما هم دیگه حتی شبکه 3 رو بی خیال شویم
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”