پايان فروردين 86، آخرين فرصت تعويض پلاك خودروهاي 81 و 82

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 177
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 17 دی 1385, 3:13 pm
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پايان فروردين 86، آخرين فرصت تعويض پلاك خودروهاي 81 و 82

پست توسط Gamma »

سردار رويانيان در گفت‌و‌گو با فارس خبر داد

پايان فروردين 86، آخرين فرصت تعويض پلاك خودروهاي 81 و 82

خبرگزاري فارس: رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا گفت: آخرين فرصت تعويض پلاك خودروهاي مدل 81 و 82 آخر فروردين سال 86 است و بعد از پايان اين مهلت از تردد اين خودروها جلوگيري مي‌شود.


سردار محمد رويانيان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس افزود: با توجه به اتهام مهلت تعويض پلاك خودروهاي مدل 81 و 82 و اينكه ممكن است مالكان اين خودروها نتوانند در روزهاي پاياني سال اقدام به تعويض پلاك كنند لذا با تصميم فرماندهي نيروي انتظامي مقرر شد تا پليس راهنمايي و رانندگي مهلت تعويض پلاك اين خودروها را تا پايان فروردين تمديد كرده و بنابراين در ايام عيد خودروهايي كه هنوز تعونيض پلاك نكرده‌اند، جريمه و يا توقيف نمي‌شوند.
رويانيان با بيان اينكه هنوز مجموعاً 10 درصد از مالكان خودروهاي سال‌ 81 و 82 براي تعويض پلاك مراجعه نكرده‌اند، گفت: پس از پايان مهلت ارائه شده كه فروردين ‌سال‌ 86 است مأموران راهنمايي و رانندگي قطعاً از تردد خودروهاي مدل ‌81 و‌ 82 كه مبادرت به تعويض پلاك نكرده‌اند، جلوگيري مي‌كند.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ادامه داد: هم اكنون 97 درصد از مالكان خودروهاي مدل‌ 82 و 90 درصد از مالكان خودروهاي مدل ‌81 پلاك كشوري اخذ كرده‌اند و فقط عده‌‌ محدودي هستند كه هنوز تعويض پلاك نكرده‌اند كه بايد تا پايان فروردين ‌مراجعه كنند.
اميرالمومنين حضرت علي : ... حق پدر بر فرزند اين است كه فرزند در همه چيز به جز نافرماني خدا از پدر اطاعت كند ...
فرازي از حكمت 399 نهج البلاغه
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”