بررسی و معرفی بازیهای کامپیوتری

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط hosein_fisher »

(بي زحمت مديران عزيز پست قبليم رو پاک کنن چون اون پست رو هول هولکي فرستادم شرمنده)

رویا خانم کارتون عالیه خوب مینویسید اگه من هم بتونم در مورد بازی ها کمکتون میکنم

اما خودم یه پیش نمایش از بازی کرایسیس نوشتم که قرار امسال بیاد واسه خودش شاهکاری هست :razz:
خط داستانی crysis از جزایر spralty شروع میشودداستان کرایسیس در سال 2020 اتفاق می افتد :
یک شهاب سنگ مرموز در جزیره اسپراتلی فرود می آید و همه ی دولت ها از آن با خبره شده ارتش کره ی شمالی به عنوان اولین نیرویی که وارد جزیره شده اند جزیره را تحت کنترل خود در می آورند تا از فایده های شهاب سنگ بهره مند شوند.آمریکا از این اتفاق با خبر شده و در یک چشم به هم زدن نیرو های ویژهspecial force))را وارد اسپراتلی میکندتا به کل جزیره نفوذ کرده و از تمامی این اتفاقات با خبر شود و شما نقش در نقش یکی از سربازهای نیروهای ویژه یعنی jake dunn بازی میکنید
یک نکته خیلی مهم در بازی بهبود فیزیک نسبت به FAR CRY هست که به لطف cry physic انجام میشه یه مثال:
وقتی شما در FAR CRY به برگها یا درختان شلیک میکردین هیچ اتفاقی رخ نمیداد اما در کرایسیس یه سیستمی هست به اسم
Fully interactive environments
شما میتونید درخت ها رو به روش بی رحمانه با رگبار گلوله قطع کنید و درختان برروی زمین افتاده میتوانید از این روش برای نابودی دشمنان خود استفاده کنید اما نکته ی دیگر مربوط به برگهاست شما اگر به برگ ها شلیک کنید تکه تکه بر روی زمین می افتند یا اگر یک هلیکوپتر در جایی عبور کند برگها از روی زمین تکان میخورند.یا اگر در بین علفها و برگها و...حرکت کنید انها تکان میخورند و به کنار میروند و دشمنان میفهمند که شما در کجا مخفی شده اید!!!

یکی از سلاحهای جالب در بازی سلاحی است که دشمنان را منجمد میکند و خرد میشوند در حالت Real Time شما میتوانید شخصیت یا هر شئ دیگری رو منجمد کنید (تقریبا سلاح جاذبه ای که در Half Life 2 وجود داشت)
و با شلیک میبیند که از ان محل چگونه شکستگی ایجاد میشود

هر مرحله از conspab استفاده شده
دشمنان بسیار باهوش اند و تصمیمات درستی میگیرند و غیر خطی هستند چرا که هوش توسط (هوش مصنوعی)AI کنترل میشوند پس هر وقت که به دشمنی نزدیک میشوید باید مراقب باشید که نه شما را ببیند و نه از شما صدایی بشنود
شما باید از تمامی انتخاب هایتان بهره ببریدمثل تنظیمات پیراهن و تنظیمات سلاح تان تا با محیط اطراف استتار پیدا کنید

شما یک گروه هستید اما همیشه این طور نیست که شما بتوانید به انها دستور بدهید آنها مامور هستند و اهداف خود را دارند هدف خود را دنبال میکنند اما بعضی وقتها از شما کمک میخواهند اکر شما به آنها کمک نکنید مقصود کار در آینده تغییر میکند همچون کارهای که آنها میکنند اگر بمیرند آینده نیز تغییر میکند!

رسیدیم به گرافیک بازی
گرافیک بازی که همه ی شما میدانید از directx10 پشتیبانی میشود که برای ویندوز vista هست البته توی نسخه ی 9 دایکرت ایکس هم میاد و توی ویندوز xp اما خوب به مراتب ویستا و directx10 بهتر هستند
توی گرافیک ابرها دیگه تکه کاغذ نیستند و همان جا ثابت بمونند این دفعه ابرهای خیلی دقیق و با شکلهای مناسب حرکت میکنند !!هر ابری که شما توی بازی میبیند با اون ابری که یه جای دیگه بازی دید کاملا فرق داره یه تریلری تقریبا 1 دقیقه ای از گرافیک و تکنولوژی بازی منتشر شد :

high dynamic lighting
در این تکنیک هنگام رندر شدن یک تصویر سه بعدی رنگهایی بین سیاه وسفید مطلق قرار میگیرند برای مثال تابش خورشید بر روی سطوح ناصاف به زیبایی تمام نشان داده خواهد شد مخصوصا روی دریا
motion blur
این تکنیک باعث میشود حرکت جسم بالاتر باشه محوتر به نظر میرسد این تکنیک توی NFS Most Wanted-Gears of War-OBLIVION-PROJECT OFFEST و توی خیلی از بازی ها این نسل استفاده میشه
Depth feild
استفاده از این باعث میشه که تا بر روی اجسامی که در دور دست قرار دارندو قابل دیدن نیستند پردازش اضافی انجام نشود

soft paticles
باعث میشه که گرد و غبار انفجارها کاملا طبیعی رندر شوند و کوچکترین اثری از ناصافی در ذرات گردو غبار دیده نشود

intreactive/destructible environments
یک محیط کاملا قابل تخریب در بازی
advanced shader technology
این تکنولوژی مربوط میشه به چهره و قیافه کاراکترها در بازی همه کاملا طبیعی ساخته شده اند در بازی شما هیچ وقت چهره ی دشمنانتان را همشکل نخواهید دید

اما خبرهای جنجالی این بازی که برای کنسول x360 و ps3 نمی اید اما اقای یرلی گفته که ما این بازی رو برای pc داریم مسازیم و خبری از کنسول های دیگر نیست ما میخواهیم نشان بدهیم که PC هنوز جلوتر از دیگر کنسولها قرار گرفته و حتی بسیار قویتر .
اما به حرفها نمیشه اعتماد کرد ...چون ناشر بازی UBI SOFT نیست EA GAMES هست این شرکت همیشه لیست هر چیزی که باهاش بشه بازی رو عرضه میکنه حتی تا اون MOBILE احتمال داره که برای PS3 و X360 بیاد ولی باز هم مشخص نیست
اما یه چیز نگران کننده هست که توی تریلرهایی که از گیم پلی بازی منتشر شدند بعضی موقع ها صحنه دچار افت فریم ریت میشد
امیدواریم این مشگل هم حل شود که داره حل میشه!
سایت رسمی بازی

[External Link Removed for Guests]

تریلر بازی

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط hosein_fisher »

من ميتونم توي نوشتن پيش نمايش کمک کنم اينم خودم نوشتم
اگه بخواهین میتونم در مورد بازی ها PS3-XBO360 یا PC هم بنویسم
ASSASSIN'S CREED
تصویر
کنسول=PS3-XBOX360-PC سازنده=UBI SOFT سبک=ACTION
سازندگان این بازی با همکاری ubi soft به دنبال ساخت یک بازی اکشن ماجراجویی برای کنسول نسل بعد هستند.در کل سازند های این بازی سازنده ی pop:sasd of time هستند.و درست بعد از اتمام ان شروع به ساخت این بازی با تمامی تکنولوژی جدید بدست آمده کردند و گیم پلی بازی به شکل نسل بعد طراحی شده.
تصویر
همانطور که از عنوان بازی پیداست شما نقش یک آدمکش را بازی میکنید به نام (الطیر) به زبان عربی یعنی پرنده اگر خیلی با دقت به لباسهای الطیر نگاه کنید خواهید فهمید مانند یک پرنده است.خوب بهتر است
به ادامه ی داستان بازی بپردازیم آدمکش ها گروهی از مردم هستند که در جریان سومین جنگ صلیبی شکل گرفتند و داستان بازی بر اساس سرنوشت یکی از این ادم کش ها هست و همه افراد گروه دقیقا در سال 1191 مردند و سالی است که وقایع داستان رخ میدهد و اهداف شما به عنوان یک آدمکش پیدا کردن افراد کلیدی در شکل گیری سومین جنگ صلیبی است و شخصیتهای منفی هم در کنار آنها به دفاع میپردازند سازندگان این بازی دوباره شهر مقدس را مشابه آنچه که در تاریخ بوده خلق کردند
تصویر
سه تا بخش اصلی هست که در آن بازی میکنید کلیساها مسجدها دیر هست وشما تمام اطراف و جهات این کشور مثل پادشاهی شمال و جنوبی را دارید شما همچنین در جنگل نیز هستید که جنگ تاریخی بین گروه قوی آنها و lionheart ها در آن مکان به وقوع پیوست عبارت آدمکش ها از حشاشین نامیده آمده است که بعضی از مرم اعتقاد دارند به معنی استفاده کننده حشن هست و بعضی دیگه معتقدند که پیرو فرزند مقدس هستند ولی اساسا افرادی هستند که بنیان گذار گروه آدمکشها هستند

تیغه ی مخفی شما
تصویر
شما برای رهبر گروه کار میکنید و به طور کل ماموریتهایتان از طرف او میباشد در یک بازی اکشن باید همه چیز روند خیلی تندی دارد اکشن بر اساس یک ترور هست که به سه بخش تقسیم میشوند به طور کلی نزدیک شده به هدف که ممکنه به راحتی گیر بیافتید و بعد از لحظه بزرگ در ترور و بهد یک فرار واقعا سریع محلکه سازندگان اعلام کردند دو نوع گیم پلی اصلی وجود دارد که ما در نسل بعد بدست آوردیم گیم پلی بر جمعیت و بعد دویدن آزادنه است .در این بازی شهر های خلق شده که کاملا تاثرات متقابلی دارند و قوانین شهر نیز مثل بثیه چیزها با کارهای شما تاثیر متقابل دارد پس به طور کلی میتوانید به اطراف به صورت کاملا آزادنه بدوید و با استفاده از خانه های و همچنین ساختمانها و همچنین استفاده از جمعیت فرار کنید وهمچنین کمی عنصر RPG نیز در شکل گیری این ادمکش(الطیر)وجود دارد
.وشما به نوعی LEVEL UP میشوید و می توانید اسلحه های حدید با قابلیت های بهترو توانایی ها چیزهای جدیدی بگیرید.
سلاح اصلی الطیر تیغه مخفی شما است و وقتی شما برای کشتن کسی میروید خیلی کاربرد دارد رسم ادمکش ها در روش بیرون آوردن تیغه ی مخفی خود انگشتشان را قطع میکند!در ضمن با استفاده از این تیغه میتوانید از مردم در طی ترورو اطلاعات بگیرید ودر کل شما فقط اشخاص منفی را که موجب به وجودآمدن جنگ صلیبی هستند را نمیکشید بلکه همچنین شما به اطلاعاتی پی میبرید که داستان عمیقی آن نهفته است برای شما آشکار میشود .پس شما تیغه ی مخفی خود.شمشیر.تیرو کمان و چاقو را میتوانید پرت کنید و اساسا چا قو ها میتوانید به عنوان سلاح های تیررس استفاده کنید و خیلی چیزهای متفاوت دیگه که شما با ارتقا LEVEL میتوانید بگیرید
الهام اصلی بازی گروه آدمکش های حقیقی گرفته شده است.پس این ادمکش تاریخی اولین ادمکش بود و همه MERCENARY ها که دست به ترورها و قتل های سیاسی میزدند و درست از مردمان بعد از آنها بودند وان واقعا بر اسا چگونگی تعلیمات واموزش های آنها و از انواع چیزهای دیگر که استفاده میکنند هست.سازندگان اعلام کردند که بر روی داستان زیاد کار شده و ماخیلی چیز ها مثل نقشه های شهرهای که آنها هستند زمان داستان و تمام کارهای که روی ظاهر شخصیت ها مورد تحقیق و انجام دادیم و معبدهای که باید در شهرهای وجود داشه باشند وتمام عناصر در بازی قرار و بازی میشوند
در بعضی از مواقع این از ان نوغ بازی ها نیست که باید یه سری ر ا بکشید اما چیزی در ان هست که میتوان ان را دید چرا که این خیلی برای کار گردان پروژه و سازندگان و حتی UBI SOFTمهم بود سازندگان میگویند:برای مهم بود تا تا داستان بازی را رشد بیشتر و کامل تری بدهیم در بازی بازگو کنیم و واقعا ارزش این نوع سرگرمی را را به سطحی بالاتر ارتقا بدهیم برای این کار ما داستانی واقعی را برای شما تعریف میکنیم
تهیه کننده این بازی یک زن است به نام جی ید ریموند
تصویر
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط Web »

سلام دوستان
حسين جان ممنون بابت preview هاي جالبت. الان بازي اكشن اول شخص تاپ در بازار چي هست؟ ممكنه دوستان راهنمايي بفرمايند؟

ممنون :D
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط hosein_fisher »

Web نوشته شده:سلام دوستان
حسين جان ممنون بابت preview هاي جالبت. الان بازي اكشن اول شخص تاپ در بازار چي هست؟ ممكنه دوستان راهنمايي بفرمايند؟

ممنون :D

متشکرم
والا الان S.T.A.L.K.E.R میتونه بهترین انتخاب باشه با کارت گرافیکFX5200 هم بالا میاد

این بازی واسه خودش دنیایی داره اصلا الزامی هست همه بازی کنن داستانش هم در مورد حادثه چرنوبیل
متور گرافیکی بازی هستX-RAY چند تا نکته جالبی داره استاکر یکیش اینکه:وقتی مشروب میخورید دوربین صفحه کج و موج میشه و کاراکتر بازی مست میکنه توی بازی ایکون قاشق چنگال میاد یعنی اینکه حتما باید یه چیزی بخورید
دشمنانتون هم :زامبی ها-حیوان هایی جهش ژنتیکی یافته اند-و بعضی از نظامی هایی که در چرنوبیل مستقر هستند. اگر زیاد با اسلحه تان شلیک کنید گیر میکنه توی استاکر سیستم چرخش شب و روز هست:
مثلا توی شب ها وقتی رعد و برق میزنه سایه درختان رو زمین میوفته. صدا گذاری بازی هم خوبه صدای زوزه کشیدن یکی از حیوان ها و یا صدای درگیری.توش شب حتما باید دید در شب یا چراغ قوه داشته و گرنه کشته میشین این بازی هفت جور پایان داره که بستگی به خودتان دارد که چه جوری بازی رو پیش ببرید
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

پست توسط Atlantis »

سلام به همه

خوب پس بالاخره یه گیمر هم اینجا پست دادن...حسین جان ممنونم از شما.
پیش نمایش تون عالی بود...من خودم که به شخصه خیلی منتظر crysis هستم.

امیدوارم که بازم پستهایه شما رو اینجا ببینم.

.........................................
...................................
.........................................

البته از يه دختر !!!! كمي بعيده اينقدر بازي دوست داشته باشه

اره راست میگی....اصلا کی گفته من دخترم؟؟؟!!! :eek:
من یه پسرم ....فقط ایدیم دختر...خواستم شما رو گول بزنم....مثله اینکه کاملا موفق شدم...پس درود به خودم.

........................................
.................................

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

خوب من قبلا در مورد این بازی یه چیزایی گفته بودم...ولی اون موقع مال زمانی بودش که هنوز استاکر
رو بازی نکرده بودم....حالا میتونم بهتر در موردش حرف بزنم.

در یک جمله باید بگم که زیاد انتظارش رو نداشتم که استاکر به دلم بشینه...ولی کاملا در اشتباه بودم.
واقعا با یه بازیه خوش ساخت طرفیم....یه بازی که به نظر من ارزش این همه سال تاخیر خوردن رو داشتش.

داستان بازی به شدت غیر خطی هستش ; چیزی که خیلی به ندرت امکان داره تویه بازیهایه FPS ببینیم.
فقط یه کم باید اول بازی رو تحمل کنین تا وارد جریان اصلی بازی بشین...اول بازی هم یه چیزایه جالبی میبینین.
مثلا یه نمونش اینه که همون ابتدا که از ساختمون بیرون میاین و وارد محیط میشین با چند نفر برخورد میکنین
که دور یه آتیش نشستن و دارن با هم حرف میزنن...یه دفعه یکیشون یه گیتار درمیاره و شروع میکنه به گیتار زدن.
واسه من که جالب بود ...همونجا پیششون وایسادم تا گیتار زدنشو گوش کنم....قشنگ میزد ::ns
اینم عکسشون که همون اول , یه جا نشستن :

البته اینقدر از این چیزایه غیر منتظره دارین که خودتون خسته میشین.

بعدش اینکه شما در طول بازی میتونین با فرمانده هایه مختلف که جاهایه مختلفی از بازی هستن صحبت کنین
و ازشون ماموریت بگیرین....یا اینکه هر وقت حوصله انجام ماموریت رو نداشتین برین واسه خودتون یه دوری بزنین .
مثلا میتونین برین دنباله جک و جونورا و اونا رو اذیت کنین...البته اگه اونا زودتر شما رو اذیت نکنن. :D
یه عکس هم از یه نوع از جونور این بازی ببینین ...اینا خودشون که فکر کنم یه چیز تو مایه هایه گراز باشن هم به
شما آسیب میرسونن و هم به موجودات دیگه که فکر کنم سگ باشن حمله میکنن.

در مورد اسلحه هایه بازی باید بگم که واقعا تنوع زیادی دارن...واینکه به اندازه کافی مهمات تویه بازی پیدا میشه.
البته نباید بیش از حد تویه کوله پشتیتون مهمات داشته باشین...چون باعث میشه زود خسته بشین....و نتونین مسافت زیادی
رو طی کنین.

عکس العمل دشمناتون هم در مقابل شما خوبه....کارایی که انجام میدن زیاد غیر منطقی نیست.
یه چیز جالب :
بعضی موقعها که با یه عده درگیر شدین و همه رو کشتین یه دفعه میبینین که یه صدایی میادش....من اولش تعجب کردم.
بعدش که دقت کردم دیدم ای واااااییییییییی....یکیشون زخمی شده و افتاده و داره حرف میزنه 8)

فکر کنم حتی مادرش رو هم صدا میزد...جدی میگم... واقعا که این بازی سازا چه کارا که نمیکنن.

در مورد گرافیک بازی اصلا نیازی به هیچ توضیحی نیست.
سیستم مورد نیاز این بازی باید قوی باشه...یعنی اگه میخواین خوب بهتون جواب بده و از بازی لذت ببرین.

در کل از دست ندینش.

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

پست توسط zector »

بازی Descent2 وDescent3 را نسخه کاملش را از کجا دانلود کنم ؟
ضمنا" اگر Descent : free space هم داشتید بگذارید.
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Atlantis »

zector نوشته شده:بازی Descent2 وDescent3 را نسخه کاملش را از کجا دانلود کنم ؟
ضمنا" اگر Descent : free space هم داشتید بگذارید.

سلام

دوست عزیز متاسفانه من نمی دونم از کجا باید دانلود کنینش...چون من خودم هر بازی رو که بخوام
از بازار میگیرم...اصلا دنبال دانلود بازی نیستم...ولی فکر کنم آقا حامد بتونه واسه شما لینکشو پیدا کنه.
شاید آقا حامد اینجا رو نبینه پس بهتره شما بهش PM بدین.
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط hosein_fisher »

GATE: 
Hellgate london بازی است که سازندگان بیشتر بر رو گیم پلی بازی و روند بازی کار کردند :shock:
داستان بازی در اینده در سال 2038 رخ می دهد شیاطین راهی برای عبور از دنیاها یافته اند وتاریخ تخییر کرده حالا انسان ها باید راهی برای از بین بردن دروازه جهنمی که در زیر زمین شهر لندن به وجود آمده را پیدا کنید بنابر این باید اساطیری -تاریخی و عقیده ایی بسیاری را در پشت این نظریه داشته باشیم مثلا رابطه انگلیس با داستان قهرمان ها و شیاطینی که هستند و به این ها در بازی زندگی ببخشیم و اینها را بدون هیچ نقصی و به طور خارق العاده ای با دنیای واقعی وفق داد
hellgate london یک بازی action/rpg است اما از لحاظ سه بعد بی نظیره
1-شما توانایی بازی هم دید اول شخص وسوم شخص میدهد
2-بعضی از بازیهای RPG اجازه بازی از دید اول شخص را می دهند اما این بازی بر اساس گیم پلی اول شخص نیز طراحی شده
3-این یک سیستم بزرگ تصادفی است وهر موقع که میخواهید در دنیا ماجراجویی کنید ساختار و لایه های بازی -مسیرها-هیولاها ولوازم موجود در محیط متفاوت است وشما میتوانید در هر زمانی برای پیشرفت شخصیت خود به محیط جدید بروید و این تجربه از بازی در هر زمانی که از بازی خارج می شوید وجو دارد
چونکه یک بازی RPG است اجازه میدهد شما بتوانید در هز زمانی شخصبت خودشان را رشد دهند و چون پایه بازی اکشن است مشخصا باید خیلی چیزها سریعتر از یک بازی RPG باشند
قابلیت ها ی دیگری که در سیستم تصادفی بازی رخ میدهد این است که با قابلیت ها و توانایی ها و تجهیزات شما را کاملا تغییر میدهد پس زمانی که که شما توسط حل کردن ماموریت ها و مبارزه با هیولاها یک LEVEL پیشرفت میکند مثلا لوازم بیشتری انداخته می شود برای مثالدر بازی بیشتر از 100 نوع سلاح پایه وجود دارد که همه انها به صورت تصادفی در جاهای متفاوت میتوان پیدا کرد وهمچنین میتوانید میلیون ها نوع ترکیبات را از انها داشته باشید
به گفته ی سازندگان:ما نمیخواستیم سنتی باشیم بنابر این نه تنها میتوان هر چیز که مربوط به شخصیت هست مثل استیل ظاهر -صورت و غیره را تغییر دهد
دیگر جزییات بازی این است که شما میتوانید سلاح های جالبی بسازید این این نوع کار در بازی بسیار جالب است
مثلا میتوانید در انها RUNE یا RULEX یا حسی از BARRERIS یا خشاب مهمات را قرار دهید و پیدا کردن همه اینها باری بکار بردن نیز تصادفی است مشخص است است که برای HELLGATE LONDON شروع های زیادی نیز در حالت چند نفره طراحی شده است و اگر بخواهید به تنهایی نیز میتوانید بازی کنید اما همه هم آنلاین بازی کردن را دوست دارند و این بازی جایگاه خوبی برای چند نفره و آنلاین ایجاد شده و هر بخش انلاین بازی میتواند شامل مقصد بازیباز باشد ایده آن این بود که در فضای بازی گروه ها و انجمن های زیادی از سوی MMO وجود داشته باشد اما این بازی خواسته که مثل بازی معروف DIABLO2 نباشد
شما بیشتر به گیم پلی بازی متمرکز شوید و هر زمانی که شما رشد میکنید دنیا نسبت به قدرت شما طراحی میشود
گیم پلی که بدست می اورید همیه دقیقا همان چیزی است که میخواهید و همچنین ترکیبی از چیزهایی است که یک گروه آنلاین میخواهید
کارهای گروهی خرید و فروش لوازم انجمنها و غیره این بازی به نظر من میتواند خیلی از گیمرها را راضی نگه دارد باید صبر کنیم و ببینیم
یک زمانی در سال 2007 میتوانید این بازی را در خانه بازی کنید :-?

تو اين مملکت به هيچ فردايي اعتماد نيست.....
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Atlantis »

سلام دوستان...

خوب من الان میخوام یه چند تا عکس از یه بازی بذارم که امیدوارم امسال بیاد و چشمامون روشن بشه به جمالش....البته
یه دمو هم از بازی میذارم که هر کی دلش خواست دانلود کنه و گرافیک بازی رو ببینه.
بعدش هم یه خواهشی دارم از داداش مهر پویا .

..........................

خوب اینم یه سری screenshots از Crysis :

اسکرین ها چه طور بودن ؟
خوب حالا من به جای اینکه فقط یه دونه دمو از بازی بذارم به جاش یه لینک این پایین میذارم گه داخلش یه تعداد
از تریلرهای این بازی رو داره....هر کدومش رو که خواستین خودتون دان کنین.

اینم لینکش : [External Link Removed for Guests]

..................................

خوب حالا با مهر پویا جان :
مهر پویا جان یادت میاد یه روزی روزگاری ما یه جایی عضو بودیم......" S پم* مقظ n**** "..... یادت اومد؟
یادت نیومد؟؟؟؟
ای بابا ...همونجا که یه مزرعه تاریک ویژه داره....یادت اومد؟
بازم یادت نیومد؟!!
اهان....اره دیگه خودشه...همونجا رو میگم....

یادت میاد یه بار یه بازی اونجا معرفی کردی که حجمش فقط 96 کیلو بودش 8)
واقعا یه استثنا بود....میدونی که من اونجا نمیرم...واسه همین ازت خواهش میکنم لطف کنی و لینک دانلودش رو اینجا تو
همین تاپیک بذاری....راستش اون موقع ها دیگه نشد که ازت تشکر کنم واسه اون بازی و بقیه چیزا....حالا اینکارو میکنم.
ازت ممنونم....خیلی خیلی ممنونم....واسه همه چی....واسه همه چی.

بچه ها وقتی دانلود کردینش باورتون نمیشه که چه جوری میشه یه بازیه کمتر از 100 کیلویی اینقدر با گرافیک بالا و با جزئیات
زیاد باشه.

مهر پویا جان من منتظرما....مثله کمک کردنت تو این تاپیک نشه یه وقتی :D
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط hosein_fisher »

تصویر
Lost Planet یک بازی ACTION/ADVENTURE که سازنده ی آنCAPCOM میباشد صرفا برای این ساخته شده بود که قدرت گرافیک xbox360 به رخ همگان بکشد
داستان این بازی در اینده و در سیاره ای یخ زده اتفاق می افتد و شما در نقش فردی هستید که تلاش برای زنده ماندن میکند اسم این شخصیت WAYNE است که حافظه ی خود را از دست داده است و تنهای چیزی که به یاد میاورد کشته شدن پدرش توسط اکریدها است که دشمنان شما در واقع شبیه به هیولاها حشره ها هستند .بازی در یک سیاره ی یخ بندان اتفاق می افتد و شما از طرف گروهی به نام NEVEC مامور مبارزه هستید

شخصیت بازی
تصویر

ودر کل تلاش شما به سه جهت است با محیط خشن آنجا که منجمد است سرو کار دارید
شما با انسان های دیگر که مثل شما اهداف خوشان سرو کار دارید و اخرین تلاش شما همانطور که گفته شد مبارزه با حشرات و موجودات است که ساکن سیاره ی یخبندا ن هستند
شما سلاح های مثل MACHINGUN,SHOTGUN,SNIPER.نارنجک و RIFLE و..در اختیار دارید اما وسیله ی جالب در این بازی یک ماشین رباتیک بزرگ به نام SOS هست که کمک بسیاری به شما میکند
میتوانید سوار آن شوید و تغییرات زیادی در این ربات به وجود بیاورید یا یک قطعه ا ی از یک وسیله ی دیگر را به او بچسبانید . حالت چند نفره هم خیلی با اهمیت بوده و فقط تصور کنید که در یک میدان بزرگ جنگ مشغول مبارزه هستیددر حالی که خیلی چیزها در ماشین ها متفاوت بوده است شخصیت اصلی بازی وین که یک فرد معمولی هست و او از یکسری توانایی هایی که کمی غیر طبیعی است بهره میبرد مثلا از شدت سرما ار جان شما کم میشود و تنها راه زنده ماندن استفاده کردن از مواد آلی نارنجی رنگی هست که در سیاره وجود دارد تا سلامتی شما به حالت عادی باز گردد.وین بیشتر توانایی استفاده از تکنولوژی ها را دارد مثلا ماشینها که میتواند با استفاده از آنها و دستکاری کردن آنها و استفاده ار قدرت خود میتواند جلوی حشرات و دیگر قدرتها بایستد اما وین در مبارزه با هیولاها و غول آخر ها بسیار کند است وقتی یک ضربه به شما وارد شود و بر زمین پرتاب شوید تا به خودتان بیاییدgame over شده اید (وین بسیار زپرتی است)

LP از گرافیک بسیار عالی بهره میبرد پشتیبانی از DIRECTX10 برای ابتدا چیزی که lost planet توجه بازی کننده را جلب میکرد گرافیک و شفافیت بی نظیر بافت ها بود و این ذهنیت را در فرد ایجاد میکرد بازی از لحاظ گرافیکی حرفی برای گفتن ندارد.بدون شک بهترین جلوه ی بازی که شاید بتوان گفت که انفجار ها در هیچ بازی دیگر مشاهده نکردید .انفجار ها بسیار طبیعی REALISTIC و خیریه کننده بودند به طوری که شما مدام میخواهید در بازی انفجار پیش بیاید . اما در مورد برفها و هیولا ها که به خوبی طراحی شده اند برفها طوری طراحی شده که شما هر چه پیش بروید ممکن است در برف فرو بروید اما موقعی که به بیرون میاید میبینید که تمام بدنتان از دونه های برف پوشیده شده است و در جه ی گرمای تان به پایین امده و مشکلی در سلامتی شما ایجاد میکند.LOST PLANET چندی پیش برای xbox360 به طور انحصاری عرضه شده بود اما بعد از مدتی CAPCOM اعلام کرد که LP را برای PC عرضه میکند

تو اين مملکت به هيچ فردايي اعتماد نيست.....
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Atlantis »

سلام

آقا حسین خیلی ممنون ازت به خاطر این پیش نمایش هایی که میزارین.
یه سوال ازتون دارم....من قبلا یه جا دیده بودم که این بازی به زودی برای PC میاد....
میخوام بدونم راسته؟ ...یعنی اینکه تاریخ انتشارش دقیقا معلوم شده یا نه ؟

بازم تشکر :razz:

خوب یه ویرایشی هم بکنم :

آقا حسین میتونم ازتون بپرسم شما بیشتر چه سبکهایی بازی میکنین؟
بعدش اینکه آیدیه شما یه جورایی برام آشناست...میتونم بپرسم چرا؟؟!! :-(

وجدانا سوالمو دیدی چی پرسیدم؟؟
من خودم خندم گرفت از سوالم! ::sh
New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط m@hsa »

سلام
منم میخوام کمکت کنم رویا.این دفعه دیگه جایی نمیرم :K:L
خواستم بپرسم راهنماهایی رو که مینویسم کجا باید بگذارم؟خواستم اینجا هم بگذارم :razz: :razz:
my dream.i cant forget you.im here for u
ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”