"کلاه پهلوی" به قلعه صمصام رفت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"کلاه پهلوی" به قلعه صمصام رفت

پست توسط Leila »

فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی "کلاه پهلوی" به کارگردانی ضیا الدین دری هم اکنون در قلعه صمصام دنبال می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، این سریال را که از عظیم ترین پروژه های تاریخی گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست، محمدرضا تختکشیان تهیه می کند. این فیلم تلویزیونی ماجرای کشف حجاب توسط رضاخان و برهه ای از تاریخ پرفراز و نشیب ایران را به نمایش می گذارد. "کلاه پهلوی" هم اکنون در قلعه صمصام واقع در باغ زاویه نیاوران در حال فیلمبرداری است. فیلمبرداری این سریال تلویزیونی تا اوایل نوروز 86 در این منطقه ادامه دارد، سپس گروه برای گرفتن بخش های دیگر این مجموعه راهی شهرک سینمایی غزالی می شوند.

مجموعه تلویزیونی "کلاه پهلوی" ماجرای جوانی به نام فرخ را دنبال می کند که پس از ادامه تحصیل در فرانسه به ایران می آید و در شهری کوچک فرماندار می شود. در همین زمان فرمان کشف حجاب از سوی رضاخان صادر می شود و او موظف به اجرای این فرمان است، اما ...

صالح میرزا آقایی، رضا فیاضی، جمشید شاه محمدی، شقایق فراهانی، ماه چهره خلیلی، امین حیایی، امیرعلی بیانی، بهاره افشار، گوهر خیراندیش، نگین محسنی، آناهیتا همتی، داریوش فرهنگ، داریوش کاردان و کاظم افرندنیا در این مجموعه بازی می کنند.‌ همچنین نسیم سیگارودی طراح صحنه و سارا خالدی طراح لباس اثر هستند و سیدجلال نیایی مدیریت تولید پروژه را برعهده دارد. مجتبی وحیدی دستیار برنامه ریز، جواد فراهانی دستیار کارگردان و سعید خضوعی منشی صحنه این سریال هستند.

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”