کتک کاری لیندسی لوهان با طرفدارانش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 7:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

کتک کاری لیندسی لوهان با طرفدارانش

پست توسط Achilles »

هموطن آنلاین _ لیندسی لوهان دو شب پیش هنگامیکه در کلوپی شبانه به شادی میپرداخت از این که مردم از او عکس میگرفتند عصبانی شد و به آن ها حمله کرد.

تصویر

این هنرپیشه که بر طبق رای دادگاه میبایست در کلاس های کنترل اعصاب شرکت میکرد در این مهمانی مسئول انتخاب ترانه ها بود و مهمانان مرتب از او عکس میگرفتند و در هر ثانیه صدها فلاش با صورت او برخورد میکرد.

هنرپیشه فیلم " دختران شرور "(Mean Girls) بعد از این که چندین بار به مهمانان تذکر داد از او عکس نگیرند بعد از 10 دقیقه حسابی عصبانی شد و به عکاسان حمله کرد و مشت و لگد فراوانی را نثار آن ها کرد.
خشم لوهان چنان شدید بود که اگر محافظان شخصی وی سر نمی رسیدند و او را از گلاویز شدن با مردم جدا نمیکردند به احتمال زیاد او دست خود و دیگران کار اساسی می داد.
هنوز هیچ کس از این هنرپیشه شکایت نکرده است اما با وجود شاهدان فراوان در صورتی که پای او در ارتباط با این پرونده به دادگاه برسد دادگاه او را محکوم خواهد کرد.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 7:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

پست توسط Achilles »

لیندسی لوهان روز گذشته یک بار دیگر با عکاسانی که قصد داشتند از او عکس بگیرند درگیر شد تا بتواند راه خود را برای خروج از کلوپی در نیویورک باز کند.

تصویر

هنرپیشه فیلم " دختران شرور " با وجود داشتن چند محافظ در اطرافش باز هم نتوانست بدون دردسر از جمع خبرنگاران رد شود و بعد از حواله کردن چندین مشت به زور راه خود را از میان جمعیت باز کرد.
در اثر این درگیری یک آمبولانس به محل حادثه ارسال شد و فردی مضروب به بیمارستانی در همان نزدیکی انتقال یافت اما بعد از چند ساعت از بیمارستان مرخص شد.
لوهان بعد از سوار شدن در خودروی خود به سرعت در خیابان ها ویراژ داد تا خبرنگاران نتوانند او را تعقیب کنند و دریابند که او میخواهد به کجا برود. با این وجود زمانی که او وارد یک خیابان یک طرفه شد توسط پلیس متوقف گشت و خودروی وی توقیف شد.
این هنرپیشه یک ساعت بعد به محل حادثه باز گردانده شد تا به سوالات پلیس پاسخ گوید.
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”