"مردگان" به وال استریت می‌روند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"مردگان" به وال استریت می‌روند

پست توسط Leila »

مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی‌کاپریو که اخیرا در فیلم "مردگان" همکاری داشتند، در پروژه‌ای به نام "گرگ وال استریت" دوباره در کنار هم قرار می‌گیرند.
به گزارش خبرنگار مهر، این فیلم با اقتباس از زندگی نامه شخصی جردن بلفورت ساخته می شود و فیلمنامه را ترنس وینتر، فیلمنامه نویس مجموعه تلویزیونی بسیار موفق "سوپرانوها" می نویسد. دی کاپریو نقش بلفورت را بازی می کند، یک کارگزار بورس اهل لانگ آیلند که در دهه 1990 به خاطر همکاری نکردن در یک پرونده جنجالی مربوط به جعل اوراق بهادار ـ که از فساد فراگیر در وال استریت خبر می داد ـ 20 ماه زندانی شد.

بخش زیادی از فیلم به ارتباط بلفورت و یک مامور پلیس فدرال می پردازد که سعی می کرد او را وادار به خبرچینی برای پلیس کند. "اجرا طولانی" که داستانی درباره راک اند رول است، یکی دیگر از پروژه های آتی اسکورسیزی است که فیلمنامه آن را ویلیام موناهان، فیلمنامه نویس "مردگان" می نویسد. ضمن اینکه او می خواهد فیلمی برمبنای داستان تاریخی "آخرین دوئل: یک داستان واقعی درباره جنایت" نوشته اریک جگر بسازد. فیلم بعدی دی کاپریو هم اقتباسی از "مسیر انقلابی"، داستان سال 1961 ریچارد ییتس است که در آن دوباره با کیست وینسلت همبازی می شود. کتاب خود زندگی نامه بلفورت سپتامبر امسال منشر می شود.

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”