حذف شدن درايو CD

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

حذف شدن درايو CD

پست توسط reza63 »

از چند روز قبل درایو cd حذف شده وچند روز بعد از آن برای خاموش کردن کامپیوتر هم مشکل دارم بطوریکه وقتی می خوام خاموش کنم اون سه گزینه (منظورم گزینه Restar وبقیه اون ) نمی اد در ضمن انتی ویروس کاسپ اسکای است ودیشب هم آپدیت کردم وویروسی هم نیست
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 »

reza63,

هر کامپیوتری قبل از خاموش شدن درایو قطعات خودش رو چک میکنه که سی دی هم جزوه اونه اگر یکی درست کار نکنه ممکنه خاموش نشه . اگر با Device manager در ویندوز آشنایی داشته باشیکه از مسیر زیر قابل دسترسه
my computer>
کلیک راست >
Manage
Device Manager
بر روی علامت CD&DVD Device کلیک کنید تا درایو سیدی شما رو نشون بده
اگر علامت سوال یا تعجبی در کنار درایو سی دی موجود در اون دیدید با کلیک راست بر روی اون گزینه Uninstall
رو انتخاب کنید .
بعد سیستم رو رستارت کنید . اگر سی دی درایو شما سالم باشه خود به خود توسط ویندوز نصب خواهد شد .
ولی اگر نه نصب نخواهد کرد. البته برای نصب از شما اجازه خواهد خواست که شما با کلیک بر روی Next این اجازه رو به ویندوز خواهید داد .
اگر بر روی درایو سی دی علامت ضربدر دیدید در اون صورت درمنوی بالای بخش کلیدی با نام Disable وجود داره . اون رو فشار بدید تا ضربدر از روی درایو بره

ولی مشخصات نوع اشکال با مشخصات اتفاقی که چند هفته پیش برای من رخ داد میخوره . دینام سی دی رام من سوخته بود و به همین خاطر نه ویندوز بالا می اومد ونه خاموش میشد.

امیدوارم مال شما نسوخته باشه
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط reza63 »

آقا مهدي عالي بود درست شد
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”