قابل توجه ارسال کنندگان مطلب در این بخش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد طبیعت و محیط زیست به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

قابل توجه ارسال کنندگان مطلب در این بخش

پست توسط ganjineh » پنج شنبه 16 فروردین 1386, 4:28 pm

از دوستان عزیز وگرامی خواهشمندم که مطالب مشابه و در یک موضع وزمینه را در یک تاپیک ارسال نمایند :-o
از انجاییکه اینجا فعلا یک بخش کلی هست ارسال مطالب به صورت جزئی باعث شلوغی و در هم ریختگی نظم این بخش می شود بنابراین تا زمانی که بخش یا زیر مجموعه های اختصاصی در باره موضوع خاصی با هماهنگی مدیران سایت ایجاد نشده است مطالب را حتی الامکان تحت یک عنوان کلی در یک تاپیک ارسال نمایید :-o :(

تذکر خیلی مهم :
در صورت مشاهده تاپیکهای مشابه همگی انها حذف یا به ارشیو منتقل می شوند :-o :-o :-o
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh » جمعه 31 فروردین 1386, 12:39 pm

با سلام به دوستان بازدیدکننده از این بخش به خصوص ارسال کنندگان مطلب در این بخش :)

با توجه به وجود این تاپیک باز رویت می شود که ارسالها یی باز به طور پراکنده وجود داشته و در تاپیک مربوطه قرار نگرفته اند که من انها را مجددا در تا پیک مربوطه ادغام کردم . :-?

از این به بعد چنانچه مجددا از این قبیل مسائل رویت شود با تمام احترامی که برای دوستان عزیز قائل هستم و بدون توجه به کیفیت مطلب با اجازه از مدیران سایت ان ارسالها را به ارشیو منتقل خواهم کرد و در صورت ادامه حرکت حذف خواهند شد :-o :-o :-o

در ضمن منتظر اظهار نظر مدیران سایت حتی مدیران محترم شورای نظارت هستم تا تصمیمی بهینه در این رابطه اتخاذ شود و در صورت اصلاح در مورد نظر من استقبال خواهم کرد و در غیر اینصورت طبق گقته خود عمل خواهم کرد :-o

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » جمعه 31 فروردین 1386, 1:42 pm

يادمه چند روز پيش تاپيک هاي مربوط به اکواريوم و چند تاپيک در رابطه با حشرات بود اگه ميشه کل پست ها رو بکنيد توي يه تاپيک با يه عنوان جامع بهتره تا براي هر مورد يه تاپيک زده شود. :grin: :) :-) :smile:

Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh » جمعه 31 فروردین 1386, 7:04 pm

DJ.HAMED, دوست عزیز
تا جاییکه مقدور بود این کار انجام شد :-o
اما اگر باز مواردی وجود دارد اعلام کرده تا اقدامات لازم صورت بگیرد :-(

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72624 بار
سپاس‌های دریافتی: 31662 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 1 اردیبهشت 1386, 4:40 am

HRG جان
حذف تاپيک‌هاي مفيد اما ارسال شده در جاي نادرست بايد آخرين انتخاب باشه، به کاربراني که چنين پست‌هايي رو ارسال ميکنند در PM تذکر بديد، در صورت ادامه روند تاپيک رو حذف کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

Re: قابل توجه ارسال کنندگان مطلب در این بخش

پست توسط پاداش » پنج شنبه 21 خرداد 1388, 3:53 pm

سلام به دوستان بی وفا رحم کنید
دو هفته ای میشود که از دوستان مقاله ای در مورد آلودگی محیط زیست (آلودگی هوا،آب ،حرارت و.. )به زبان انگلیسی همراه باترجمه ی آن به فارسی خواسته بوده ام .
امـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا دوستان حتی یک پاسخ هم نداده اند .
خواهش میکنم ؛ اگر می توانید مقاله ای برایم پیدا کنید به آدرس زیر از همین سایت برایم قرار دهید :
صفحه اول انجمن » بخش‌‌هاي متفرقه » طبیعت و محیط زیست >> مقاله ی انگلیسی در مورد آلودگی محیط زسیت
دوستون دارم خیلی زیاد

ارسال پست

بازگشت به “طبیعت و محیط زیست”