«شب شيشه‌يي» همراه با رشيد پور

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

«شب شيشه‌يي» همراه با رشيد پور

پست توسط Leila »

رضا رشيدپور از پخش برنامه «شب شيشه‌يي» ازـ 18 فروردين ماه ـ در شبكه تهران خبر داد.

رشيدپور در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) گفت: برنامه‌ي شب شيشه‌يي هر شب ساعت 21 و 15 دقيقه پخش مي‌شوند و ممكن است به خاطره آماده شدن دكور، پخش آن يك تا دو شب عقب بيفتد.
وي درباره تفاوت‌هاي «شب شيشه‌يي» با برنامه‌ي «عبور شيشه‌يي» توضيح داد: فرمت شب شيشه‌يي متفاوت نيست اما بنا داريم گفت‌وگوهاي آن بسيار شفاف‌تر باشد.
رشيدپور در خصوص ميهمان‌هايي كه به شب شيشه‌يي دعوت مي‌شوند اظهار كرد: تاكيدمان بر روي ستاره‌ها است و ميهمانان اكثرا از چهره‌هايي انتخاب مي‌شوند كه مردم از ديدن آن‌ها بر صفحه تلويزيون تعجب مي‌كنند.

مجري برنامه شب شيشه‌يي ادامه داد: محمدحسين لطفي ميهمان نخستين قسمت شب شيشه‌يي است و حضور رضا عطاران و جواد رضويان قطعي شده است.
وي درباره‌ي دكور و صحنه آرايي برنامه «شب شيشه‌يي» با بيان اين مطلب كه فضاي كلي كار مثل عبور شيشه‌يي تاريك است گفت: با توجه به انتقادات قبلي مبني بر دلگير و خسته كننده بودن دكور سعي كرديم از جذابيت‌هاي بصري بيشتري استفاده كنيم. اما در فضاي اصلي دكور تغيير خاصي به وجود نيامده است.
رشيدپور در پاسخ به پرسش ايسنا مبني بر لحاظ شدن تجارب عبور شيشه‌يي در اين برنامه خاطرنشان كرد: آن چه از لحظات «عبور شيشه‌يي» در ذهن مردم باقي مانده است حرف‌هاي صريح و شفاف آن است و در سري جديد كل برنامه شفاف خواهد بود.
مجري «شب شيشه‌يي» در پايان عنوان كرد: تيتراژ آغازين برنامه با صداي روزبه بماني و تيتراژ پاياني با صداي مهدي يرائي است كه نخستين تجربه آن‌ها در زمينه خوانندگي است.


KSABZ
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

امیدوارم سرنوشت این برنامه مانند صندلی داغ نشه ! :shock:
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”