خطيب جمعه مسجدالنبي: خدايا جوانان ما را از شر زنان ايراني مصون بدار!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 682
تاریخ عضویت: شنبه 23 دی 1385, 12:47 am
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

خطيب جمعه مسجدالنبي: خدايا جوانان ما را از شر زنان ايراني مصون بدار!

پست توسط Montana2100 »

عصر ايران - روزنامه جمهوري اسلامي در سرمقاله خود با عنوان سخني با مسئولان نيروي انتظامي نوشت: در ماه هاي اخير وضعيت بگونه اي شده است كه عده اي در ابراز نگراني هاي خود بجاي بدحجابي تعبير « بي حجابي » را بكار مي برند.

به گزارش عصر ايران (asriran.com)، در اين سرمقاله آمده است: افراد بي بندوبار بقدري گستاخ شده اند كه در مواردي بطور كلي حجاب را كنار مي گذارند و با برخوردهاي بسيار زننده به همه مقررات اجتماعي و حريم ها و عرف جامعه دهن كجي مي كنند.

بدحجابي به روستاها و اماكن مقدس هم كشيده شده است
در بخش ديگري از اين نوشته مي خوانيم: علاوه بر آنكه پديده زشت بدحجابي صحنه هاي شهرهاي بزرگ و كوچك و حتي روستاها را در داخل كشور در نورديده به اماكن مقدس خارج از كشور بويژه مدينه و مكه نيز كشانده شده است.

نويسنده ادامه مي دهد: در سفرهاي عمره افراد متدين احساس مي كنند بتدريج فضاي كاروان ها براي آن ها درحال تنگ شدن است و در حريم نبوي و كعبه هم با چهره هاي بزك كرده زنان ايراني بالباسهاي تنگ و روسري هاي عقب رفته مواجه مي شوند وضعيتي كه آبروي جمهوري اسلامي ايران را در انظار ملت هاي مختلفي كه براي عمره به عربستان سفر مي كنند به خطر انداخته تا جائي كه خطيب جمعه مسجدالنبي در بعضي خطبه هاي خود در قالب دعا به آن پرداخته و گفته است : خدايا جوانان ما را از شر زنان ايراني درامان نگهدار!

نتيجه معكوس چادر ملي
در اين سرمقاله آمده است: چادر ملي كه گفته مي شد وسيله اي براي جذب بي چادرها به يك پوشش مناسب است نتيجه معكوس داده و عده اي از چادري ها را به خود جذب كرده و به وسيله اي براي عبور از چادر سنتي به مانتو و روسري و به ساير مراحل تبديل شده است .

نه قواي سه گانه و نه صدا و سيما؛ نيروي انتظامي تنهاست
در بخش ديگري از اين سرمقاله آمده است: متاسفانه قبل از آنكه نيروي انتظامي وارد عمل شود از مجلس و بخشي از وزارت كشور صداهاي مخالفي به بهانه عدم هماهنگي و يا اينكه مي خواهيم بدانيم آيا برخورد نيروي انتظامي استاندارد است يا نه بلند شده و فشارها شروع گرديده است . از دستگاه قضائي هم با وضعيتي كه دارد انتظار همراهي نمي توان داشت . صدا و سيما نيز ساز خود را مي زند و با فيلم ها و سريال ها و مصاحبه هائي كه با بدحجاب ها پخش مي كند اگر خود يكي از عوامل دامن زدن به بدحجابي نباشد اهرمي براي مقابله با آن نيست .

[External Link Removed for Guests]
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”