هند دومين بازار بزرگ اتومبيل در جهان مي‌شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1420
تاریخ عضویت: دوشنبه 17 مهر 1385, 9:56 am
محل اقامت: سرزمین تاریکی ها
سپاس‌های ارسالی: 1082 بار
سپاس‌های دریافتی: 869 بار
تماس:

هند دومين بازار بزرگ اتومبيل در جهان مي‌شود

پست توسط gigi64 »

طبق گزارش هاي بدست آمده از سوي شركت جنرال موتورز ، هزينه هاي كارخانه اي در كشور هند با افزايش قابل توجهي همراه است به طوري كه حتي انتظار مي رود در كمتر از ده سال اين كشور به عنوان دومين بازار اتومبيل در جهان شناخته شود.

به گزارش خبرگزاري موج، هزينه هاي كارخانه اي در كشور هند با افزايش قابل توجهي همراه است به طوري كه پيش بيني مي شود در كمتر از ده سال اين كشور به عنوان دومين بازار اتومبيل در جهان شناخته شود.
اين پيشرفت ها در كشور هند تنها به علت حقوق هاي نسبتا پايين نيست بلكه به علت انگيزه هاي آنها و تنفرشان از اسراف است.مسئول امور اجرايي شركت جنرال موتورز اعلام كرد:كشور هند در كمتر از ده سال ديگر به دومين بازار بزرگ اتومبيل در جهان تبديل مي شود و اين با رشد اقتصادي اين كشور و افزايش پر سرعت در آمد ها همراه خواهد بود.
لازم به ذكر است ، تا ده سال ديگر بازارهاي در حال توسعه مناطق آسياي اقيانوسيه به بزرگترين بازارهاي فروش اتومبيل تبديل مي شوند به طوري كه 70 درصد از فروش جهاني را به خود اختصاص خواهند داد.
در طي دهه آينده ، سه بازار اتومبيل بزرگ در آسياي اقيانوسيه خواهند بود كه يكي از آنها به طور حتم هند است.شركت اتومبيل سازي جنرال موتورز اعلام كرد: كشور هند براي برنامه هاي استراتژيك اين شركت نقش بسيار مهمي خواهد داشت و اين شركت براي دستيابي به موفقيت هاي جهاني بايد با كشورهاي در حال توسعه همچون هند قراردادهاي همكاري را به امضا برسانند.جنرال موتورز در اوايل سال 1990 فعاليت هاي توليد خود را در كشور هند آغاز كرده است و امروزه تعداد بسياري خودرو و وسايل نقليه را در اين كشور توليد كرده است.
لازم به ذكر است ، اين شركت يك مركز فني را در يكي از شهرهاي هند راه اندازي كرده است و در اين مركز 800 مهندس فني مشغول فعاليت هستند. اين شركت كه در هند راه اندازي شده است يكي از هفت نمايندگي شركت جنرال موتور در جهان است.
مسئولين اين شركت اتومبيل سازي كشور هند را به توليد خودروهاي مسافربري ، تراكتور و وسايل نقليه دو چرخ اختصاص داده است.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”